• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

ЛайнБро зі знижкою! Огляд та відгуки про скрипт.

21 липня 2015 1012 42

Привіт, шановні читачі блогу asbseo.ru!

У цій статті я хочу вам розповісти про чудовому скрипті «ЛайнБро», який призначений для продажу реклами з будь-яких сайтів і блогів У цій статті я хочу вам розповісти про чудовому скрипті «ЛайнБро», який призначений для продажу реклами з будь-яких сайтів і блогів.

Цим скриптом я користуюся вже місяць і мені він приніс непоганий заробіток і дуже сподобався. Тому я вирішив написати невеликий огляд.

В кінці поста спеціально для читачів і передплатників мого блогу буде вигідна пропозиція!

Постійні читачі, напевно, пам'ятають, що на моєму блозі раніше стояла рекламна строчка Nolix ось в цьому місці:

Цього рядка вже немає більше місяця. Замість неї я використовую свій рядок, яка працює тільки на моєму блозі, вантажиться з мого сервера і не заважає завантаження сторінок блогу як це було раніше. А раніше, було наступне ...

Якщо сервіс Nolix був якийсь час недоступний, то мій блог не завантажувався поки не завантажиться рекламна строчка Nolix, і мій блог протягом десятка секунд, і навіть більше, виглядав приблизно так:

Якщо сервіс Nolix був якийсь час недоступний, то мій блог не завантажувався поки не завантажиться рекламна строчка Nolix, і мій блог протягом десятка секунд, і навіть більше, виглядав приблизно так:

Як ви бачите, контент блогу не завантажується, поки сервіс Nolix не завантажили або не видасть помилку. Якщо він не доступний, то через якийсь час контент блогу буде завантажений, а строчка Nolix буде порожня. Тобто реклама показуватися не буде.

Це дуже погано. По-перше, часто блог дуже повільно завантажувався, і відвідувачі просто не чекали відкриття статей і покидали мій блог, тим самим збільшувався показник відмов. По-друге, я недоодержував показів реклами і, відповідно, не отримував очікуваних результатів від продажу реклами.

Тепер все змінилося, і ця строчка вантажиться безпосередньо з мого сервера. Блог відкривається моментально разом з рекламною рядком. Якщо сайт рекламодавця з якихось причин буде недоступний, то перейшовши за посиланням користувач побачить порожню сторінку або помилку. Але це вже проблеми рекламодавця, і вони не повинні впливати на швидкість роботи мого блогу.

Тепер у мене на блозі встановлений автономний скрипт під назвою «ЛайнБро». Це приблизно така ж система, як і БаннерБро, тільки призначена для продажу інших рекламних місць. Про БаннерБро я писав в цієї статті .

Загалом, це такий же автономний скрипт, розроблений тими ж авторами і призначений для продажу реклами з будь-яких блогів і сайтів.

Відразу скажу, що скрипт платний, але на відміну від сервісів за нього потрібно сплатити один раз і він ваш, більше ніяких комісій платити не доведеться. Це дуже добре на майбутнє.

Тепер я коротко розкажу про можливості скрипта і яку рекламу можна за допомогою нього продавати.

1. Рекламна рядок. Це реклама на зразок Nolix або Daos. Виглядає вона так:

Тут можна розміщувати свою рекламу. За посиланням «Додати своє посилання», будь-який відвідувач може купити рекламу на моєму блозі. Оплата здійснюється за покази, ціну призначаєте ви самостійно.

2. Блок посилань. Тут користувачі можуть купувати посилання. Наприклад, я розмістив блок в сайдбарі:

Наприклад, я розмістив блок в сайдбарі:

Сенс в тому, що рекламодавець купує посилання в блоці, що складається з якогось кількості рядків, в моєму випадку цих рядків 5. Посилання з'являється в нижній частині і переміщується вгору в міру набуття посилань іншими рекламодавцями. Якщо рекламу не будуть купувати тривалий час, то посилання рекламодавця буде крутитися дуже довго, до тих пір, поки її місце не займе хтось інший. Думаю, тут зрозуміло.

3. Тізерна реклама. Ні для кого не секрет, що тизери один з кращих способів заробити на рекламі на сьогоднішній день. Я поки ще не встиг налаштувати цей вид реклами на своєму блозі. Але виглядати тизери будуть приблизно так:

Як і будь-яку рекламу розмістити тизери можна в будь-якому місці блогу / сайту. Все залежить від вас.

Скрипт ЛайнБро встановлюється на ваш сервер в кореневу папку сайту / блогу і використовує окрему базу даних. Нічого складного в цьому немає, всі інструкції і підтримка розробників будуть після покупки. Якщо будуть труднощі, вам допоможуть. Коротко це виглядає так:

 • купуєте скрипт
 • Копіюєте його в кореневу папку сайту
 • Створюєте базу даних під скрипт на хостингу
 • встановлюєте скрипт
 • Проводьте нескладні настройки способів оплати і рекламних місць
 • Розміщуєте рекламні місця на сайті

Все, всі налаштування займуть 20-40 хвилин часу.

У скрипта існує своя адміністративна панель, яка виглядає так:

У скрипта існує своя адміністративна панель, яка виглядає так:

На головній сторінці представлена ​​основна статистика по рекламі.

У вкладці «Замовлення» ви можете відстежувати всі замовлення реклами на вашому сайті.

Вкладка «Налаштування» призначена для настройки рекламних місць, способів оплати, шаблонів листів і інших важливих моментів в роботі скрипта.

Також є вкладка «Клієнти», де зберігаються дані по рекламодавцям, і ви можете працювати з ними. Наприклад, відправляти пропозиції про знижки на рекламу.

У скрипта є свій каталог сайтів, в якому рекламодавці можуть вибрати тематичний ресурс і замовити на ньому рекламу. Так як скрипт вийшов тільки-що сайтів в каталозі немає, і він знаходиться в процесі наповнення. Але, думаю, що скоро там буде чимало ресурсів.

Але, думаю, що скоро там буде чимало ресурсів

Якщо ви всерйоз налаштовані розвивати свій ресурс і заробляти в майбутньому на рекламі, то рекомендую вам придбати даний скрипт. Тим більше, що в період з 21 липня 2015 року по 31 липня 2015 року на скрипт буде діяти знижка.
Для своїх читачів і передплатників я, як зазвичай, роблю своє вигідну пропозицію.

Якщо ви купите ЛайнБро по моїй посиланням, то я поверну вам 200 рублів з моїх комісійних. Для цього придбайте скрипт по посиланню нижче і напишіть мені на підтримку!

[Urlspan] [Urlspan]  [/ Urlspan] [/ Urlspan]

>> [urlspan] ПРИДБАТИ СКРИПТ [/ urlspan] <<

>> НАПИСАТИ НА ПІДТРИМКУ <<

На цьому у мене все. Вдалих вам заробітків на своїх проектах!

З повагою, Олександр Бобрин

Поділися з друзями:

Зверніть увагу:

Схожі статті

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью