• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Курси програмування для початківців, комп'ютерні курси вивчення інформаційних технологій з нуля :: Школа програмування Coding Craft

На цій сторінці я зібрав посилання на навчальні матеріали, які можуть бути корисні початківцям програмістам. Прикладне програмне забезпечення , В основній своїй масі, займається обробкою різного роду даних, представлених різного роду джерелами, тому, крім вивчення самого процесу програмування, необхідно приділяти увагу вивченню суміжних з ним інформаційні технології . Сподіваюся, що представлені тут курси навчання допоможуть усім бажаючим освоїти програмування і прийоми обробки даних практично з нуля і абсолютно безкоштовно. Намагався викладати суть питань коротко, в доступній формі, без зайвого пафосу і занудства. На цій сторінці я зібрав посилання на навчальні матеріали, які можуть бути корисні початківцям програмістам

Програмування для початківців. Курс призначений в першу чергу для тих, хто про програмування тільки чув і з різних причин не наважувався почати його вивчати на практиці. Цей матеріал може бути корисний школярам і студентам початкових курсів. Тим, хто хоче стати програмістом, помінявши свою основну професію, також рекомендую з ним познайомитися, і, за умови збереження інтересу до предмета після його проходження, продовжити вивчати тонкощі ремесла software development, перейшовши вже до розділів C # Quick Guide ™ . Курс "Програмування. Початок" - це вивчення основ програмування на прикладі мов C # і VB.NET . Курс містить працюють приклади коду. В ході навчання надається можливість писати і запускати програмний код з використанням вільно розповсюджуваного програмного забезпечення. Курс постійно доповнюється і розширюється. На даний момент в його склад входить невеликий огляд теоретичних основ прикладного програмування з прикладами програм на псевдокоді; реалізація найпростіших завдань, таких як сортування, знаходження простих чисел і рекурсивного обчислення факторіала; розглядається робота з масивами при вирішенні задачі перемноження векторів і матриць; розповідається про способи обробки текстових даних і варіантах взаємодії з реляційної базою даних . Якщо вам необхідно почати вивчати програмування з нуля, то, швидше за все, ви потрапили туди, куди потрібно.
Перейти до вивчення курсу "Програмування. Початок"

Початок

Основи роботи з базою даних. Комп'ютерний курс, що дозволяє новачкам швидко і ефективно освоїти мову структурованих запитів до баз даних - SQL . Робота з базами даних дуже тісно пов'язана з програмуванням, і з цієї причини автор навіть відніс даний навчальний матеріал до курсів програмування, незважаючи на те, що SQL не є мовою програмування в класичному його розумінні. Ніяких особливих знань від читача не потрібно - курс передбачає вивчення основ побудови SQL запитів з нуля. Курс складається з 25 кроків, складність яких поступово зростає. Читачеві на кожному кроці пропонується познайомитися з черговою конструкцією SQL запитів і виконати практичне завдання за допомогою навчальної програми на реальному наборі даних. Перша і основна частина курсу присвячена питанням вибірки даних з використанням команди SELECT, спільно з можливостями фільтрації, об'єднання і сортування. Заключна частина - це короткий огляд команд модифікації даних: UPDATE, INSERT та DELETE. Навчальна програма також містить перевірені приклади SQL запитів, багато з яких увійшли в програму курсу.
Перейти до вивчення комп'ютерного курсу SQL 25 ™.

Перейти до вивчення  комп'ютерного курсу SQL 25 ™

Курс програмування на мові C #, що складається з 7 розділів. При розробці цього курсу програмування ставилося завдання створити компактний, але в той же час охоплює найбільшу кількість тем, навігаційний навчальний матеріал. Перші п'ять глав являють собою огляд основних, на думку автора, питань, вивчення яких дозволить читачеві усвідомити, що і з використанням яких коштів можна розробляти на C #. Передостанній розділ присвячений паралельних обчислень , Володіння якими, знову ж на думку все того ж автора, не є обов'язковим для написання якісного прикладного програмного забезпечення, але зможе зробити цей процес ще більш ефективним. Остання тема є відкритою і покликана консолідувати огляд найбільш цікавих аспектів програмування на C #, яким не знайшлося місця в інших розділах з різних причин. Сам курс розрахований на розробників програмного забезпечення, які мають досвід прикладного програмування в цілому і роботи з об'єктно-орієнтованими мовами типу C ++ і Java зокрема. Якщо ви знайомі з мовою програмування C #, але не володієте всіма тонкощами його використання, то матеріали цього курсу, можливо, допоможуть вам заповнити прогалини або, принаймні, зрозуміти, в який бік рухатися далі. Курс містить велику кількість прикладів коду на C # з докладними коментарями.
Перейти до вивчення курсу програмування C # Quick Guide ™.

Перейти до вивчення  курсу програмування C # Quick Guide ™

Застосування регулярних виразів. Комп'ютерний курс, покликаний всіх бажаючих познайомити з основами використання регулярних виразів на практиці: перевірка коректності даних, що вводяться, здійснення аналізу вихідного тексту на предмет входження в нього ключових фраз, редагування тексту відповідно до заданого шаблону. Цей комп'ютерний курс, як і курс вивчення SQL запитів, робить акцент на особливостях процесів обробки даних, ніж більшу частину свого часу займається прикладне програмне забезпечення. Все це може стати в нагоді не тільки початківцям програмістам , А й тим, хто займається просуванням сайтів, оскільки кому, як не їм повинна бути знайома тема аналізу текстів на входження в них ключових слів, стоп-слів, цитат тощо Для знайомства з регулярними виразами автором курсу розроблена окрема навчальна програма. На закінчення курсу представлений невеликий огляд варіантів застосування регулярних виразів для синтаксичного аналізу текстових виразів, відповідних невеликим формальним граматика. Показані приклади регулярних виразів, які можна використовувати для розбору рядка параметрів, аналізу інструкції запуску зовнішньої команди і інтерпретації найпростіших SQL запитів.
Перейти до вивчення комп'ютерного курсу "RegEx".

Plug-in архітектураPlug-in архітектура.

Невеликий огляд передумов появи програмних продуктів з розширюється функціональністю і докладна інструкція, яка дозволить початківцям програмістам реалізувати інфраструктуру зовнішніх команд - динамічно підключаються програмних компонентів ( плагінів ) І підсистему збережених процедур - динамічно компільованих фрагментів коду на мові програмування C #. Зовнішні команди і процедури призначені для виконання в контексті основного додатки і для розширення його базових можливостей. В основі пропонованих рішень лежить програмна платформа Microsoft .NET Framework , Можливості якої дозволяють з нуля створювати подібні підсистеми. Інструкція містить приклади коду на C # з докладними коментарями та пропозиціями щодо його удосконалення.
Перейти до вивчення практичного керівництва. Невеликий огляд передумов появи програмних продуктів з розширюється функціональністю і докладна інструкція, яка дозволить початківцям програмістам реалізувати інфраструктуру зовнішніх команд - динамічно підключаються програмних компонентів (  плагінів  ) І підсистему збережених процедур - динамічно компільованих фрагментів коду на мові програмування C # Огляд завдань, що вирішуються з використанням XML. У представлених матеріалах також здійснено огляд і порівняння способів програмної обробки XML. Розглянуто такі додаткові інструменти і розширення, як стандарт опису структури спеціалізованих форматів XML документів - специфікація XML схем або XSD; мова структурованих запитів до даних XML документів - XPath; засоби трансформації XML документів в інші структуровані формати - XSL перетворення. Всі технічні розділи комп'ютерного курсу супроводжуються прикладами і демонстраційними програмами, які можна використовувати, як в якості навчальних програм для початківців , Так і в якості повсякденних інструментів програміста. Швидко освоїти програмування з нуля на належному рівні досить складно, але робити це, дивлячись на конкретні приклади, набагато легше.
Перейти до вивчення XML і пов'язаних з ним стандартів. Основи розмітки гіпертексту. Порівняння всім відомого мови розмітки гіпертексту HTML з новим стандартом і першим кандидатам на роль його наступника - специфікацією XHTML . Цей навчальний матеріал є продовженням розмови про роль XML і його розширень, оскільки XHTML є не чим іншим, як спеціалізацією XML, що вирішує завдання HTML. Крім порівняння цих двох мов, огляд містить опис синтаксису і приклади HTML розмітки, повністю відповідає вимогам XHTML: шаблон XHTML сторінки, заголовки, таблиці, списки і різні прийоми форматування тексту. Ви дізнаєтеся, як з'ясувати, чи відповідає ваша HTML сторінка синтаксису XHTML, і яким чином налаштовувати форматування і графічне представлення розмітки з використанням каскадних таблиць стилів CSS . Матеріал може служити додатком до комп'ютерних курсами обробки даних і курсам програмування, оскільки HTML - це не тільки основний інструмент створення інтернет сторінок, але і незамінний засіб форматування різного роду звітів інформаційних систем . Також, в кожному розділі дано коментарі, звертають вашу увагу на ті деталі розмітки, які суттєво впливають на успіх просування інтернет ресурсів в результатах видачі пошукових систем .
Перейти до вивчення стандартів HTML і XHTML. Популярні прийоми веб-дизайну. Макети інтернет сторінок, створених з використанням різних технік верстки; приклади розв'язання типових задач, таких як створення динамічних меню, закладок і фотогалерей; приклади декорування елементів з використанням останніх нововведень в каскадних таблицях стилів, а також огляд інших цікавих рішень в сучасному веб-дизайні. Розділ виконаний у вигляді виставки різних шаблонів інтернет сторінок з коротким описом їх призначення і деталей реалізації. Кожен експонат - це окрема XHTML сторінка, перейшовши на яку ви зможете не тільки побачити результат обробки гіпертексту браузером, а й вивчити саму html розмітку та інструкції CSS , Відкривши вихідний код сторінки. Для повноцінної роботи деяких прикладів в браузері має бути дозволено виконання сценаріїв на мові програмування JavaScript . Можливо, в деяких браузерах приклади будуть працювати не так, як планувалося їх автором, оскільки вони тестувалися мною тільки на двох найпопулярніших інтернет-браузерах: Opera і Chrome.
Перейти до вивчення основ веб-дизайну. Керівництво по розробці веб-додатків. Відмінні риси веб-програмування: проблеми розділяється контексту виконання і взаємодії окремих програмних компонентів розподіленої інформаційної системи. Які інформаційні технології найчастіше використовуються в процесі розробки веб-додатків, і як взаємодіють між собою їх клієнтська і серверна частини на прикладі динамічних інтернет сторінок.
Перейти до читання керівництва по веб-програмуванню.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью