• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Купівля вічних посилань в Україні

17.03.18

18

Даний запит дуже часто зустрічається в пошукових рядках всіляких пошукових систем. Давайте розберемося по порядку. Що ж таке вічні посилання? СЕО-фахівці вам дадуть відповідь, що це, як не дивно, посилання, які розміщуються на тих чи інших ресурсах на весь час існування даного ресурсу. Таке посилання зазвичай оплачують лише один раз.


Біржа посилань - що це? А відповідь проста і логічна. Біржа посилань - це спеціально створений веб-ресурс, завдяки якому будь-який бажаючий може придбати або продати посилання. Принцип дії такий же простий - хтось продає місце під посилання, хтось її купує.

Але серед величезного достатку пропозицій дуже складно знайти чесну і дієву біржу. На щастя, з'явилася нова, але вже досить успішна і зручна біржа купівлі посилань - SEOWARE. Це перший український сервіс, який є якісніше багатьох існуючих, дивує відмінним юзабіліті і контактом між замовником і клієнтом. До речі, що не вимагає ніяких внесків для початку виконання завдань, з невеликою комісією виведення коштів - всього 5% і двома способами виведення грошей. Якщо Ви ще не визначилися яку біржу посилань вибрати, тоді обов'язково загляньте сюди!

Раніше бажання власників сайтів поповнити контрольний профіль за рахунок посилань з українських ресурсів було нелегко задовольнити, так як ринок бізнес-просування заповнений, в основному, російським контентом, який довгий час не давав українським фрілансерам розвернутися. Але часи змінюються, а разом і з ними змінюються і можливості - з'явилася перша і найкраща українська біржа платних посилань - SEOWARE. Тепер власники хороших інтернет-майданчиків можуть продавати місця для розміщення посилань, а ті, хто потребує просування - купувати їх.

Біржа SEOWARE унікальна тим, що задовольняє:

 • Вебмастера.
 • Замовника.
 • Виконавця.

Це те, що варто перевірити! Такого виду посилання є найбільш ефективними при розкручуванні будь-якого проекту, дуже результативно працюють, якщо необхідно просунутися в Топ і добре впливають на нарощування Тіца.

Це основні переваги вічних посилань, до речі кажучи, саме їх краще всього використовувати для розкрутки. SEOWARE виступає також, як і біржа купівлі вічних посилань . Звичайно, цей варіант реклами коштує грошей, але він якісний і дієвий. Звичайно, існують і безкоштовні способи розміщення посилань, але вони, як правило, менш результативні.

Якщо необхідна біржа зворотних посилань, тоді Вам точно потрібно випробувати цей ресурс!

Читайте також:

Що ж таке вічні посилання?
Біржа посилань - що це?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью