• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Купити Сервер для 1С - Розрахунок навантаження від експертів.

 1. Рекомендації ТРИНИТИ по підбору серверів для програм 1С
 2. Часті питання для всіх систем 1С
 3. Типові пропозиції для малих підприємств і середніх компаній
 4. Кластер серверів 1С: Підприємство

Компанія Трініті більше 15 років займається підбором, продажем і установкою серверів для програм 1С, таких як: 1С: Бухгалтерія, 1С Зарплата і управління персоналом, 1С: Бухгалтерія державної установи, 1С: ERP Управління підприємством, 1С: Комплексна автоматизація, 1С: Підприємство, 1С: Управління Торгівлею, 1С: Управління холдингом, 1С: Зарплата і Управління Персоналом. За минулий час наші фахівці поставили замовникам більше 15000 (п'ятнадцять тисяч) серверів для задач 1С і накопичили значний досвід в налаштуванні для оптимальної продуктивності та відмовостійкості, забезпечивши Вам точну настройку серверів для 1С і довгий їх термін служби.

Рекомендації ТРИНИТИ по підбору серверів для програм 1С

При виборі конфігурації сервера для роботи з програмами 1С: Підприємство багато що залежить від розміру бази, кількості користувачів і їх активності, типу користувачів (простий або важкий клієнт, який виконує інтенсивні запити), типу підключень і всієї ІТ-архітектури для роботи з додатками і сервісами 1С . Дані рекомендації до серверів 1С вироблені на основі багаторічного досвіду виробництва і поставки серверів і розробки відмовостійких рішень компанією «Трініті» для різних підприємств, як для малого бізнесу, так і величезних комерційних і державних компаній. Вимоги фірми «1С» також враховані і оптимізовані для різних застосувань і оточень.

також нижче ви зможете знайти відповіді на часто виникаючі питання при підборі сервера під 1С системи.

Компанія Трініті більше 15 років займається підбором, продажем і установкою серверів для програм 1С, таких як: 1С: Бухгалтерія, 1С Зарплата і управління персоналом, 1С: Бухгалтерія державної установи, 1С: ERP Управління підприємством, 1С: Комплексна автоматизація, 1С: Підприємство, 1С: Управління Торгівлею, 1С: Управління холдингом, 1С: Зарплата і Управління Персоналом


Часті питання для всіх систем 1С

1

Ви вказуєте завищені вимоги - у знайомих на простий персоналке працює!


Цілком можливо, бо все фірми працюють по-різному і конфігурації 1С у всіх різні. Десь користувачі раз в день в базу дивляться, а десь працюють безперервно. Хтось звіти запускає раз на місяць, а для кого-то це щоденна рутина. Наведені нами дані усереднені за статистикою, накопиченої на нашому форумі - а це сотні, якщо не тисячі машин. До того ж поняття комфортної роботи у всіх різне - багато хто вважає, що при запуску звіту весь офіс може почекати. Ми ж виходимо з того, що сервер купується не для того, щоб просто працювало, а для того, щоб працювало добре.

2

Диски SATA, SAS або SSD, а може NVMe?


Диски SATA звичайно дешевше і ємність їх більше, але по продуктивності на характерних для 1С операціях вони програють дискам SAS приблизно втричі. Диски SATA 10k теж мало допомагають - вони рази в два повільніше, ніж SAS. Звичайно, можна їх поставити пропорційно більшу кількість, але корпус сервера і RAID контролер не гумові (а великі машини коштують дорожче) - виграшу не вийде. Тому диски SATA доречні тільки назовсім невеликих серверах з малим навантаженням (до 5 одночасних користувачів). Кращий варіант - SSD або NVMe. Швидко, але дорожче.

3

Чи підходить нам RAID5?


Використовувати RAID5 можна лише за умови дуже малої навантаження, оскільки він має досить низьку продуктивність на операціях запису, яких система 1С виробляє дуже багато. Ми рекомендуємо RAID1 (дзеркало - при малому навантаженні), RAID10 або RAID1E. Останній відрізняється тим, що може складатися з непарного числа дисків, тому ми особливо рекомендуємо його використовувати - це дозволить виділити один диск для HotSpare (диск гарячого резерву, автоматично підміняє зіпсований) в корпусах з парним числом дискових відсіків.

4

Кеш RAID контролера на запис (Write-Back Cache)


Використання Write-Back Cache дуже сильно підвищує продуктивність дискової підсистеми (в рази), але створює ризик втрати даних при збої живлення або поломці апаратури. Тому при наявності апаратного RAID контролера завжди рекомендується установка BBU (батарея аварійного живлення кеша). У разі програмного зеркалирования або інтегрованого контролера такої опції, на жаль, немає. Кеш дисків, до речі, з міркувань цілісності даних завжди настійно рекомендується вимикати - його захистити не можна нічим.

5

Навіщо BBU, якщо є UPS?


UPS рятує тільки від зникнення живлення в розетці. Від збоїв самого UPS, блоків живлення, материнської плати, кабелів він не допоможе. BBU не виключає UPS, воно його доповнює.

6

Навіщо потрібний дорогий апаратний RAID контролер, якщо є інтегрований на материнській платі?


Інтегрований контролер не блищить стабільністю і підходить хіба що для віддзеркалення. Крім того, в якості кеша він використовує частину основної оперативної пам'яті сервера - в разі збою живлення або просто зависання дані в цьому кеші будуть однозначно втрачені. Відключення ж кеша вельми плачевно позначається на продуктивності. Апаратний контролер має власний кеш, який, за винятком найдешевших моделей, можна захистити за допомогою BBU. Він так само спокійно переносить відключення кешу самих дисків (що категорично рекомендується для БД), на відміну від інтегрованого. Ну і, зрозуміло, можливості моніторингу та управління апаратних і інтегрованих контролерів відрізняються найрадикальнішим чином.

7

Чи можна зробити на RAID контролері два масиви - під ОС і під дані?


Можна, але не потрібно. ОС не створює дискової навантаження і продуктивність дисків буде витрачена даремно. Краще зробити один масив і поділити його засобами контролера на два LUN (розділи масиву, видимі ОС як незалежні фізичні диски) - працювати буде швидше.

8

Навіщо потрібна потужна дискова, якщо база даних цілком кешируєтся в ОЗУ сервера?


Це звичайно чудово, але інформаційна система дані не тільки читає, а й пише на диск. Навіть якщо Ви повністю закешіруете БД, все одно залишиться навантаження на запис, яка дуже велика. І під час сплеску активності користувачів продуктивність сервера може різко впасти (якраз тоді, коли вона потрібна), незважаючи на простоюють процесори і вільну оперативну пам'ять.

9

Навіщо потрібно резервне копіювання (Backup)


Інформація в базі даних є однією з найбільш цінних речей для більшості компаній, тому її треба резервувати обов'язково. RAID в даному випадку не є панацеєю, оскільки дані на ньому можуть бути пошкоджені в результаті ураження електричним струмом, збоїв ПЗ, вірусів і людського фактора, та й сам він не абсолютно надійний. Для невеликих компаній оптимальним є стрічковий стример DAT з інтерфейсом USB, що стоїть кілька сотень доларів. Можна використовувати так само жорсткий диск на одному з ПК (з грамотним користувачем) або зовнішній диск USB. Просто стрічка надійніше, оскільки не боїться проблем з електрикою, механічних ударів, та й в деякому сенсі людського фактора.

10

Скільки потрібно оперативної пам'яті?


В ідеалі - від гігабайт для потреб ОС і ПО, до 2-4ГБ для сервера додатків плюс обсяг, рівний розміру бази даних для її кешування. У разі терміналу - по 150-200МБ на кожну сесію 1С. При використанні в терміналі іншого ПО попередньо з'ясуйте, скільки потрібно на кожного типового користувача за допомогою Task Manager ПК. Але кешувати всю БД як правило не обов'язково - зазвичай вистачає 30-50% від розміру БД. Стандарт, на сьогодні - від 32GB на сервер.


СкладКількість користувачівдо 2030+від 50від 100

Процесор 4-ядерний процесор Intel Xeon E3-12xx v6 4-ядерний процесор Intel Xeon E3-12xx v6 або Intel® Xeon® Scalable Processors 2 процесора Intel® Xeon® Scalable Processors 2 процесора Intel® Xeon® Scalable Processors Пам'ять 32 GB RAM 64 GB RAM від 64-128 GB RAM від 256 GB RAM Кількість юнітів від 1U або Tower 1U або 2U 1U або 2U від 2U Дискова підсистема 2 x SSD від 4 x SSD від 4 швидких дисків SSD (RAID 10), можливо доповнити SАS дисками великого обсягу SSD диск і інтерфейсом PCI-Express v3.0 і SSD гарячої заміни Апаратний RAID-контролер рекомендується захист кеша із захистом кеша із захистом кеша із захистом кеша Возможн ость
масштабування
і платформа
з установкою в стійку Є Є Є Є Орієнтовна вартість 1 сервера для БД від $ 2 000 $ 4 500 Можливий від $ 7 000 $ 11 500 Зв'яжіться з нашим консультантом для уточнення конфігурації і вартості замовлення або зберіть 1С сервер самостійно Рекомендована кількість серверів для архітектури під 1С 1 + 1 2 сервера в кластері (відмовостійкість і загальні обчислення) 2 сервера в кластері (відмовостійкість і загальні обчислення) Зовнішня дискова полку Ні Ні Так Так Коментар Для БД (може виконувати функції сервера 1C), Інтернет -шлюз, Файл-сервер. Можна конфігурувати однопроцесорні машини в корпусах під 8 дисків. Для БД, Інтернет-шлюз, Файл-сервер Рекомендується 1 або 2 сервера під БД, об'єднаних в кластер, зовнішня СГД. Рекомендується фізичне поділ серверів: Сервер БД, сервер додатків, термінальний сервер рекомендується 1 або 2 сервера під базу даних, об'єднаних в кластер, зовнішня СГД. Рекомендується фізичне поділ серверів: Сервер БД, сервер додатків, термінальний сервер

Типові пропозиції для малих підприємств і середніх компаній

Система 1С дуже багатогранна і пропонує багато варіантів поставки. Це цілий світ, описати який в рамках сайту вкрай важко. Тому ми пропонуємо наші типові рішення для найбільш часто використовуваної нашими Замовниками конфігурації УПП (інші варіанти як правило дещо простіше і "легше" - Ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями на форумі).

Як правило подібні системи будуються по триланкової клієнт-серверної технології, включаючи сервери баз даних MS SQL, сервери додатки 1С, зазвичай ще й термінальні сервери. Всі пропозиції в цьому розділі побудовані саме на цих передумовах.

У представлених нижче розділах Ви зможете знайти як максимально економічні системи для невеликих офісів, так і потужні кластерні системи, призначені для обслуговування великих підприємств з високими вимогами до безперервності бізнесу.

Оскільки навантаження на апаратуру в інформаційній системі підприємств дуже сильно залежить від інтенсивності і характеру роботи користувачів, а так само від ефективності конфігурації 1С, розробленої Вашими внедренцем, ми завжди рекомендуємо отримати безкоштовні консультації щодо вибору апаратури від наших фахівців на форумі, по e-mail або телефону.


Програма 1С - безумовний лідер серед програмного забезпечення для комерційної діяльності. Вона однаково хороша для управління будь-якими бізнес-процесами невеликих фірм і великих компаній. Життєдіяльність компанії має на увазі безліч операцій відбуваються одночасно, бази даних з великими обсягами інформації та оперативну обробку даних в різних масштабах. Сервер 1С допомагає забезпечити цю роботу без збоїв на підприємстві з будь-якою кількістю співробітників одночасно використовують дану програму.

Кластер серверів 1С: Підприємство

Сервер 1С: "Підприємство" - це багатоступенева система, в якій рівномірно розподіляється навантаження на окремі елементи системи, забезпечуючи стабільну роботу кожної ланки - від призначених для користувача комп'ютерів до сховища даних. Зручність сервера 1С не тільки в його надійності і відмовостійкості, а й в можливості масштабувати систему разом з ростом бізнесу.

Розповімо трохи докладніше, як це працює. В системі три основних функціональних ланки: центральний сервер бази даних, кластер серверів 1С і безпосередньо призначені для користувача комп'ютери або клієнтські програми. Вся ця ланцюжок може уміщатися на одному пристрої, або в залежності від кількості співробітників, розподілятися на декілька комп'ютерів.

Кластер серверів 1С є основним розподільним і контролюючим ланкою в ланцюжку. Всі призначені для користувача процеси обробляє саме кластер, він же займається постійною статистикою і аналізом робочих процесів, дозволяючи максимально ефективно розподілити навантаження всіх робочих комп'ютерів мережі. Кластер здатний самостійно усувати збої і помилки системи без втручання людини. Кластер здатний функціонувати в різних режимах, процеси кластера можуть працювати як окремий сервіс або як робоче додатки. Центральний сервер 1С, крім своєї основної функції зберігання бази даних, веде реєстр кластера серверів 1С, що дозволяє забезпечити надійність роботи системи.

При використанні кластера серверів 1С, ліцензування здійснюється наступним чином:

 • купується базова ліцензія на продукт;
 • купується ліцензія для кожного сервера 1С в кластері;
 • купується ліцензія на кількість одночасно активних робочих місць;
 • а також ліцензія на сервер SQL.

Для невеликих компаній сервер 1С: "Підприємство" зручний тим, що при мінімальних фінансових витратах дозволяє досягти максимально ефективної роботи системи, завдяки відмов кластеру.

А при необхідності, потужність системи можна збільшити декількома способами:

 • масштабувати кількість діючих менеджерів кластера,
 • збільшити число робочих процесів задіяних на одному комп'ютері,
 • підключити нові сервери для кластера.

Ціни на сервер 1С: Підприємство залежать від його конфігурації. Ми пропонуємо Вам кілька конфігурацій сервера 1С: "Підприємство". Для невеликого бізнесу з кількістю співробітників-користувачів до ста чоловік. Різна потужність процесорів, що розподіляє кластер і обсяг бази даних дозволить забезпечити злагоджену і безперебійну роботу всіх бізнес-процесів на підприємстві від діловодства до складського обліку або управління персоналом. Точність робочих процесів дозволить Вам успішно розвивати свій бізнес, а закладена в нашу схему можливість адаптації системи кластера під вимоги конкретної фірми, дозволить Вам збільшувати або оптимізувати потужності системи без зайвих витрат на встановлення заново.

Купити сервер 1 С: Підприємство можна в одному з наших офісів, розташованих в Санкт-Петербурзі, Москві або Єкатеринбурзі. Компанія "Трініті" більше 15 років займається підбором, продажем і установкою серверів (кластерів серверів) 1С і за цей час наші фахівці накопичили значний досвід. Ми забезпечимо Вам точну настройку сервера 1С: "Підприємство" і потрібну конфігурацію системи, щоб Ваша компанія могла вести злагоджену і точну роботу!

Крім готових, пресобранних серверів, компанія Трініті пропонує великий спектр серверних платформ, конфігурації яких дозволяють Вам в буквальному сенсі налаштувати під себе всі параметри сервера. Практично будь-який огляд серверних платформ, який можна знайти на тематичних сайтах і форумах, обов'язково буде включати в себе інформацію наших багаторічних партнерів Supermicro, Intel, IBM, Dell EMC, Lenovo, Fujitsu, HP. Все це серверне обладнання Ви можете купити і налаштувати в Трініті швидко і вигідно для вашого бізнесу.

Диски SATA, SAS або SSD, а може NVMe?
Чи підходить нам RAID5?
Навіщо BBU, якщо є UPS?
Навіщо потрібний дорогий апаратний RAID контролер, якщо є інтегрований на материнській платі?
Чи можна зробити на RAID контролері два масиви - під ОС і під дані?
Навіщо потрібна потужна дискова, якщо база даних цілком кешируєтся в ОЗУ сервера?
Скільки потрібно оперативної пам'яті?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью