• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Купити аккаунт ворлд оф танк продати або подарувати World off Tanks

 1. Подарувати аккаунт в ворлд оф Танкс

Купити аккаунт в ворлд оф танк дуже просто на нашому сайті, так само як і продати аккаунт, але треба пам'ятати, що продаж акаунтів адміністрацією сайту World off Tanks не вітається і ваш аккаунт, можуть заблокувати. Купити аккаунт в ворлд оф танк дуже просто на нашому сайті, так само як і продати аккаунт, але треба пам'ятати, що продаж акаунтів адміністрацією сайту World off Tanks не вітається і ваш аккаунт, можуть заблокувати

аккаунт World of Tanks

Ви розміщуєте оголошення про продаж, аккаунта для цього ви повинні зареєструватися на сайті через цю форму реєстрації в оголошенні ви повинні описати, які танки викачані, які куплені, а будь танків немає, але викачані.Скільки срібла і скільки золота на акаунті, а так само вільного досвіду можна прикласти пару скріншотів оголошення. Виходячи з цього, ви призначаєте ціну аккаунта.

Після цього чекаєте покупця, якщо такий знайшовся, то він пише про це в коментарях під оголошенням, а ви пишіть мені через цю форму . Покупець переводить мені гроші за аккаунт, і я його перевіряю, а перевіряю на що, на достовірність вашому опису (я виступаю в ролі гаранта).

Після цього ви осля сайт від телефону і пошти або за домовленістю це роблю я. Потім я прив'язую пошту і телефон покупця до аккаунту і передаю логін і пароль покупцеві, а продавцеві перекладаю гроші на рахунок у системі Яндекс гроші.

Так само ви як продавець і покупець можете самі вибрати гаранта з шанованих людей і продати або купити сайт через нього.

Подарувати аккаунт в ворлд оф Танкс

Так само якщо ви хочете подарувати безкоштовний аккаунт ворлд оф Танкс і він вам набрид гірше гіркої редьки то ви можете скинути мені через цю форму логін і пароль від аккаунта, а я його передам людині який хоче грати втратив свій аккаунт і має потребу в ньому. Але потрібно пам'ятати, що ви передаєте аккаунт назавжди без права повернення. І дуже добре подумайте, перед тим як віддати свій улюблений аккаунт, навіть якщо зараз вона вам набрид, може через місяць, другий ви захочете поганяти на своїх танках.

За свої послуги я беру символічний один відсоток від угоди купівлі продажу.

Почитайте будь ласка ще цікаві статті

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью