• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Критерії хостингу, важливі для просування сайту

Чи важливий хостинг для SEO? Безумовно! Хостинг є першим елементом, якому варто приділити особливу увагу при плануванні SEO кампанії. Чому це так і які особливості (критерії) хостингу можуть зіграти в великий плюс або, навпаки, в мінус при просуванні сайту, описано в цій статті.

1. Надійність / Uptime

Пошуковий робот постійно звертається до сайту, щоб знайти нові сторінки для індексації. Чим більше сайт, чим частіше він оновлюється, тим частіше на нього заходить робот в пошуках нового контенту. У разі ненадійності сервера пошукач не зможе знайти нові сторінки, а старі будуть випадати поступово з індексу, або тимчасово знижуватися в рейтингу (при частих перебоях).

Необхідно бути впевненим в надійності обраного хостингу, в високому Аптайм серверів, щоб уникнути проблем з індексацією. Без надійного хостингу вся виконана робота по SEO може "піти в трубу". Краще заплатити трохи (а іноді і багато) дорожче, але бути впевненим у стабільності роботи свого сайту.

2. Швидкість

Швидкість віддачі сервером контенту є другим важливим фактором, так як це безпосередньо впливає на кількість проіндексованих сторінок за певний проміжок часу, а також на поведінкові характеристики користувачів, їх терпіння, і на рейтинг сторінки в результатах пошуку. Хостинг може бути досить надійним, але повільним, і це не так добре в епоху швидкісного інтернету і "важких" сайтів.

Сюди ж, до речі, відноситься і швидкість роботи DNS-серверів для домену. Адже при відкритті сайту запит спочатку йде до DNS-сервера, а потім вже до сервера, на якому розташований сайт. Тому, бажано, щоб DNS-сервера перебували на тому ж сервері або в тій же мережі, де розташований сам хостинг.

При всіх інших рівних, швидкі сайти ранжируватимуться краще в конкурентному ТОП е.

3. Географія

Фізичне розташування сервера (або географія) також важливий фактор, так як впливає на довжину шляху для проходження даних від користувача і назад. Іншими словами, географія сервера в першу чергу буде впливати на швидкість віддачі контенту, тому, при можливості, краще купувати хороший хостинг в тій країні, де знаходиться основна аудиторія сайту.

Бувають такі випадки, що закордонні хостинги виявляються набагато швидше місцевих. В такому випадку, звичайно, краще купувати закордонний. При цьому не турбуватися про правильне присвоєння пошукачем регіональної приналежності сайту, він впоратися з цим сам, виходячи з додаткових сигналів.

Раніше (в далекі часи) цей блог фізично розміщувався на серверах в Каліфорнії, а DNS-сервера були в Великобританії, і незважаючи на те, що сервера були надійними і швидкими, дані проходили практично всю Земну кулю, перш ніж доставити читачеві. Коли я переклав все на російський хостинг, сайт став працювати набагато швидше і це позитивно позначилося на відвідуваності і, не виключаю, що на репутації теж.

4. Попередження про нульовому балансі

Це також один з важливих факторів хостинг-компанії, який впливає на SEO. Деякі компанії не попередять вас (або попередять один раз і лист десь загубиться), коли закінчиться термін оплати хостингу. Використовуючи різні хостинг-компанії я стикався з різними ситуаціями: хтось не повідомляв зовсім про нульовому балансі і за цим потрібно було стежити самостійно, хтось попереджав за місяць, а інші крім email слали і sms-повідомлення. При цьому, деякі йдуть навіть на те, що протягом тижня-двох не відключати сайт або сервер, чекаючи повернення власника з відпустки, а інші відключають моментально, що безпосередньо позначається не тільки на відвідуваності і рейтингу в пошуку, але і на репутації.

подивіться, як багато сайтів відключаються за несплату. А власник міг просто забути, виїхати у відпустку, залишити пароль на іншому комп'ютері або з інших причин поповнити баланс. Звичайно ж, варто завжди піклуватися про своєчасну оплату послуг, але також варто вибирати хороший сервіс, коли хостинг-компанія застосує всі способи зв'язку з клієнтом, перш ніж відключити його сервер.

Де ж знайти хороший хостинг?

Звичайно, важливим тут є рекомендації знайомих і особистий досвід. При відсутності того й іншого можна скористатися незалежним рейтингом хостерів, таким як " Хостинг-ніндзя ", Заснованим на тестах. Наприклад, в табличці рейтингу можна сортувати провайдерів за різними параметрами і підібрати відповідну компанію, там же почитати відгуки користувачів.

Деякі вважають за краще і шукають безкоштовні хостинги. У безкоштовних хостингів одна перевага - економія бюджету. Однак, всі перераховані вище фактори набагато важливіше вартості. У багатьох випадках безкоштовний хостинг це хороше рішення. Але для серйозного бізнесу це не той випадок і краще вибрати дорогий хостинг і почати піклуватися про інші речі.

Незважаючи на вартість, шукайте швидкі і надійні сервера, це найважливіші seo-фактори, що застосовуються до хостингу.

Чи важливий хостинг для SEO?
Де ж знайти хороший хостинг?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью