• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Креативна реклама салону краси: приклади та поради з просування

 1. Креативна реклама салону краси
 2. Креативна реклама салону краси: приклади
 3. Креативна реклама салону краси: 3 складових елемента
 4. Чому креативна реклама салону краси спрацьовує не завжди
 5. 9 рад, щоб ваша креативна реклама салону краси принесла очікуваний результат

Реклама переслідує нас всюди: в телевізорі, інтернеті, додатку для смартфона, на білбордах, радіо та ін. Ми сприймаємо її як частину нашого життя і навіть деколи не помічаємо. А значить, реклама повинна бути креативною, щоб звернути на себе увагу потенційних клієнтів вашого салону краси.

Креативна реклама салону краси

Створення креативної реклами переслідує одну мету - завдяки їй салон краси повинен стати впізнаваним, незалежно від того, чи буде розміщення разовим або довготривалим.

Ви можете підвищити ефективність реклами за допомогою смс-розсилок і акцій! Ці можливості реалізовані в Арніці - програмою для управління салоном краси.

Запустити смс-розсилку в Арніці

Креативна реклама салону краси буде працювати, якщо здивує. Так ви надовго залишитеся в пам'яті, про вас почнуть говорити і повторювати назву салону.

Крім незвичайного змісту, на запам'ятовуваність реклами добре впливають несподівані місця для розміщення. Вони притягнуть погляди більшості можливих відвідувачів, адже люди здивуються, раптом зустрівши очима, наприклад, незвичайний банер.

Медіа-ринок сьогодні перенасичений об'єктами рекламного змісту, тому у кожного з нас склався свого роду імунітет. Він при зустрічі з будь-яким з них відключає увагу людини, рятуючи від промоутерів, які намагаються щось продати. Тоді, якщо ви вирішили передати свої дані, найкраще скласти свою повідомлення мінімально схожим з рекламним.

Звертатися за розробкою креативної реклами салонів краси продуктивніше до справжніх майстрів своєї справи. З ними ви можете бути на 100% впевненими в позитивному результаті. Однак їх робота досить дорога, але творчий підхід варто того. Ви тільки подумайте, скільки однакових і нудних PR-об'єктів знаходиться вздовж доріг кожного міста, а їх розробка, друк і установка теж коштували чималих коштів, на жаль, викинутих на вітер. Може, краще віддати гроші за працюючу рекламу, ніж платити за просту декорацію міста?

При створенні креативної реклами салонів краси в першу чергу важливо вибрати компанію, фахівці якої завжди в пошуку яскравих ідей, тому що в нашому випадку головне - задумка, а реалізація залишається за технікою. Ні шаблонів, ні плагіату допускати не можна.

Рекомендуємо спробувати Арніку - сервіс з управління салоном краси

Креативна реклама салону краси: приклади

Канадське агентство «Y & R Toronto» розробило рекламну кампанію дитячої перукарні «Cuttie Cut». Вона проходила в форматі відривних оголошень: відриваючи контактний номер, будь-яка людина може «підстригти» малюка.

Індонезійський рекламне агентство запропонувало досить незвичайне пристосування для просування нового засобу, що зміцнює волосся, від салону краси «Advertising Agency».

Майстри салону краси «Revita» в Бразилії відрізняються тим, що не тільки пропонують перукарські та косметичні послуги, але можуть зробити японський масаж шиацу. Про це розповіло місцеве агентство «Fields», створивши інтерактивну підлогову креативну рекламу салону краси.

А ось таку креативну рекламу створив для чоловічих стрижок індійський салон краси «Juice Salon». Досить незвично і зручно для представників сильної половини людства, адже вони часто не знають, яку стрижку вибрати.

Не менш яскраве рішення вибрав японський салон «Complice». Тут моделями стали фрукти.

Перукарня «Leekaja Hairbis» до свого 37-го дня народження підготувала акцію з купоном на знижку в 37%, ніж привела всіх в повний захват! Для цього купон згорнули у вигляді ріжка для морозива. На ньому зобразили дівчину, для якої морозиво було зачіскою.

Рекламне агентство «EuroRSCG», що знаходиться в Празі, порівняло створення зачісок з справжнім мистецтвом. Для них перукар салону «NikolaMelita» - віртуоз, чиї інструменти - ножиці і пасма волосся, а не скрипка і смичок. Їх креативну рекламу салону краси ви бачите на фото.

Креативна реклама салону краси: 3 складових елемента

Працююча реклама складається всього з трьох частин.

 1. Ваше маркетингове пропозицію - текст.
 2. Канали доставки - яким чином інформація йде до потенційному клієнту.
 3. Цільова аудиторія, а саме, наскільки реклама підходить для обраної групи людей.

Всі пункти однаково важливі. Приділяючи особливу увагу одному з них, ви ризикуєте втратити інші і отримати слабку віддачу.

маркетингове пропозиція

Маркетингове пропозиція - сам рекламний текст, тобто це те, що повинно звернути увагу можливого клієнта в будь-який, в тому числі креативної, рекламі салону краси. Важливо залучити, а не тільки повідомити про ваше існування.

1. Тема. На нього в першу чергу дивиться кожен другий потенційний клієнт. Якщо тут буде тільки назва, то це зацікавить тільки в одній ситуації: з ним пов'язана гучна історія. Цей прийом активно застосовує жовта преса. Для створення креативної реклами салонів краси можна спробувати вчитися у неї. Насправді заголовок може діяти без тексту. Інакше кажучи, якщо ви забираєте все, крім нього, реклама все одно продовжує продавати. Тут важливо назвати переваги, які чекають людину.

 • Мрієте прекрасно виглядати без пластики?
 • Хочете отримати вигляд, як у голлівудської зірки, всього за півгодини?
 • Якщо ви не прийдете в захват після процедури, ми повернемо гроші!

2. Пропозиція. Придумайте причину, по якій людина зайде саме в ваш салон. І це стане вашим унікальним торговим пропозицією. УТП можна використовувати:

 • в оголошеннях;
 • на листівках;
 • на візитках;
 • в брошурах і т.д.

Тобто на всіх засобах, за допомогою яких ви можете розповісти про себе потенційному клієнтові.

Не створивши УТП, ви ризикуєте злитися з конкурентами і віддати клієнта ближчим до його дому салонам краси.

Салон «Dannie Lea Hair Design» першим в Нью-Йорку став подавати своїм відвідувачам легкий алкоголь: шампанське, вино, джин-тонік. На їх листівках згадуються подібні послуги: «Укладання + вино» та ін. А в Великобританії один креативна людина заробив чималу суму на рекламу салону краси, де жінки-майстри працювали топлес.

Очевидно, що салон загнати в певну нішу непросто, хоча реально. Припустимо, що нішеваніе неможливо. Чим його замінити?

Є універсальний спосіб. Вам потрібно показати людині, що якщо він згоден на вашу пропозицію, то може отримати значно більше за ті ж гроші. Це може спрацювати при першому відвідуванні салону: вручите людині несподіваний подарунок або купон на знижку.

Які пропозиції можна вводити в креативну рекламу салону краси? Пропозиція безкоштовної послуги при першому відвідуванні:

 • перша укладання волосся - безкоштовно;
 • перший масаж за рахунок салону;
 • безкоштовна півгодинна консультація майстра.

Ви пропонуєте пакет пов'язаних послуг за ціною, яка буде нижчою за суму всіх її компонентів:

 • стрижка + фарбування волосся + укладка;
 • манікюр + парафінотерапія + покриття;
 • масаж + обгортання.

3. Обмеження. Працюючого заголовка і пропозиції недостатньо, необхідно викликати реакцію людини. Відбувається зворотне: потенційний відвідувач розуміє, що пропозиція цікава. Він записує контакти або бере флаєр, який потім втрачає. Шанс, що він незабаром повторно натрапить на оголошення, украй невеликий.

Це причина, по якій не спрацьовують подарункові сертифікати деяких салонів. Вони лежать мертвим вантажем «про всяк випадок».

Як змусити клієнта прийти до вас? Створіть обмеження в своїй креативній рекламі салону краси:

 • за кількістю - наприклад, пропозиція діє тільки для перших 20 прийшли;
 • за часом дії - наприклад, пропозиція активно з 1 по 8 березня.

Це створює відчуття дефіциту, яке надихає на дії, щоб не втратити вигоду. Пам'ятайте магазини в Радянському Союзі? Тепер використовуйте це знання і внесіть його в свої ідеї!

4. Заклик до дії. Ще однією важливою деталлю гарної креативної реклами салону краси вважається заклик потенційного клієнта до дії. Прямо скажіть, що йому зробити: зателефонувати, відправити повідомлення? Це потрібно зробити відразу ж. Клієнт тільки ознайомився з вашою пропозицією і розмірковує над ним, а ви підказуєте йому крок, що дозволяє мати більше. Чим більше ви зробите за клієнта, тим більше буде продаж. Не змушуйте людину думати, напишіть: «Зателефонуйте зараз по телефону ...»

5. Гарантія. Це необов'язковий блок в тексті креативної реклами салону краси, але досить ефективний. До цього ми раніше використовували такий прийом: «... або ми повернемо гроші». Цей прийом стирає останні коливання клієнта і дозволяє прийти до вас.

Найкращим варіантом визнана безумовна гарантія. Вона звучить приблизно так: «Якщо ви не в повному захваті від послуги, ми повернемо гроші».

Канали доставки пропозиції

Табличка з назвою салону - це свого роду обличчя закладу, що створює найперше враження про заклад.

Барвисті конструкції покликані продемонструвати ваші основні переваги.

Об'ємні букви зі світлодіодним підсвічуванням - найяскравіший вид зовнішньої реклами для салонів краси. Він завжди притягує увагу перехожих. Логотипи та написи легко монтуються на будь-якій поверхні, у них довгий термін експлуатації, і вони досить компактні. Пам'ятайте: текст повинен бути коротким і легко читаним навіть на швидкості.

Штендер - конструкція, що встановлюється біля ганку і що повідомляє перехожим і клієнтам режим роботи. Також на ньому може відображатися список нових пропозицій. Однак для його установки необхідна додаткова площа, а сама конструкція не повинна заважати руху перехожих.

Білборди краще розташовувати поблизу пішохідних переходів або над перехрестям. Приділіть пильну увагу кольором і шрифтом букв назви салону краси. Водієві, на відміну від пішохода, складно буде прочитати всю вашу інформацію, а ось ім'я повинно залишитися в пам'яті.

Лайтбокси (або світлові короби) зазвичай знаходяться в людних місцях і на зупинках громадського транспорту. Головними перевагами такої креативної реклами салону краси є помітність в будь-який час доби, висока ударостійкість, стійкість до будь-яких погодних умов і довговічність. Створюючи подібну рекламу, краще відмовитися від нудотно-рожевого кольору і засмаглих дівчат, що вже встигли набриднути. З ними ви не сильно будете відрізнятися від безлічі інших компанії! Задумайтесь про по-справжньому незвичайному виконанні і приємною палітрі кольорів.

Креативна реклама салону краси може бути виконана у вигляді стрілок і слідів, що направляють відвідувачів до майстрів салону.

3D (об'ємна) реклама - нове віяння в сфері рекламних технологій. Для її виготовлення використовують легкі сучасні матеріали, завдяки яким конструкція здається дуже реалістичною і, отже, демонструє всі переваги салону. Крім того, вона найкраще запам'ятовується, як показали опитування.

Не соромтеся застосовувати навіть найнеймовірніші і креативні рішення зовнішньої реклами салону краси.

Як скласти прайс-лист послуг для салону краси

Чому креативна реклама салону краси спрацьовує не завжди

Реклама - це річ непроста. В процесі розвитку креативу в сфері маркетингу стало очевидно, що навіть шедевр не завжди може продати товар, на відміну від стандартних і примітивних, здавалося б, рішень. Однак кількість креативної реклами аж ніяк не падає, навпаки, незвичайних підходів стає все більше. То чи потрібно це?

«Коли я створюю рекламу, я зовсім не прагну, щоб звичайний громадянин був вражений її" креативності ". Мені потрібно, щоб людина була зацікавлена ​​настільки, щоб піти і купити товар, що продається », - сказав копірайтер Девід Огілві. З його словами не посперечаєшся. У будь-якому випадку завдання реклами - продати товар.

Проблема в тому, що, прагнучи придумати щось нове, багато дизайнерів забувають про реальність і створюють зразки, які зрозуміють далеко не всі, а тим більше куплять товар.

Ще один недолік творчого підходу - це порушення зв'язку між рекламою і рекламованим об'єктом. Все виглядає бездоганно, глядачеві подобається, але не виникає асоціації з товаром. Інша справа, коли цей творчий вишукування змушує можливого покупця переконатися у вірності картинки. Тоді його чіпляє не тільки образ, але сама ідея отримання цього продукту.

Як вже говорилося, мета будь-якої реклами - продаж. Однак з грамотним креативом все дещо складніше. Його завдання полягає в закріпленні бренду в свідомості споживача, тобто можна говорити про поділ реклами на торговельну та іміджеву. Очевидно, що перша створюється для продажу конкретного товару. У ній зазвичай є список плюсів і сама схема покупки продукту.

Друга сьогодні все частіше пов'язується з креативом, так як вона успішно привертає увагу і надовго залишається в пам'яті. Сюди можуть входити ролики на ТБ і в Мережі, плакати в транспорті або білборди на вулицях. Така реклама просуває не товар, а бренд. Зазвичай рекламні кампанії такого роду не довгострокові, так як надійно і швидко закріплюються у свідомості людей.

Креативна реклама потрібна всім, в тому числі салонам краси, але дозволити собі її може не кожен. Малий і середній бізнес зазвичай прагне до швидкої окупності, оскільки вона дозволяє розвиватися без дуже великих вкладень. Значить, йому подібна реклама не по кишені, тому що не дасть видимого і швидкого зростання продажів.

Інакше справа йде з великими компаніями і брендами, які прагнуть закріпитися і розширити позиції на ринку. Грамотно складена креативна реклама такого салону краси стане відмінною інвестицією в майбутнє. При цьому необхідний комплексний підхід, коли є і турбота про імідж, і вкладення в торговельну рекламу.

7 причин, чому пора відмовитися від паперової Книги записи клієнтів

9 рад, щоб ваша креативна реклама салону краси принесла очікуваний результат

1. Сконцентруйтеся на побажаннях клієнтів. Постарайтеся зробити так, щоб будь-який зрозумів, що саме пропонована вами послуга йому і потрібна.

2. Застосовуйте правильні PR-технології. Якщо є можливість, то жертвуйте кошти на благодійність. Однак не забувайте при цьому отримувати грамоти, згадка в ЗМІ, так як про вас повинні говорити, що буде дуже хорошим варіантом реклами вашого салону краси.

3. Люди люблять гроші, так використовуйте цю рису. Можна клієнту, що набуває послугу на серйозну суму, видавати купон зі знижкою. Яскравий дизайн підштовхне відвідувача прийти знову.

Непоганим варіантом стане введення умовної валюти салону. Це можуть бути кристали або монети і т.д. Така гра працює набагато ефективніше, ніж звичні знижки в 10-15%. Багато хто готовий додати до вигаданої сумі реальні гроші, щоб не втратити її.

4. Оскільки практично щодня відкриваються нові салони краси, потрібно залишатися яскравим і незабутнім. Наприклад, фраза адміністратора салону краси «Аліса»: «Здрастуйте. Ласкаво просимо в країну чудес »дозволить розташувати клієнта. Швидше за все такий варіант сподобається йому куди більше, ніж звичне: «Здрастуйте. Салон краси "Феєрія" ».

5. Створюючи креативну рекламу салону краси, забудьте про скромність. Усіма існуючими способами скажіть, що ви кращі в сфері краси. Ніколи не згадуйте в оголошеннях ваші недоліки.

6. Приймайте участь в неформальних зустрічах представників бізнесу сфери краси. Спілкуйтеся з тими, хто не є вашими конкурентами. Якщо не вдається зустрічатися особисто, використовуйте професійні чати. Ви зможете почерпнути у них цікаві ідеї.

7. Скоротіть витрати на рекламні матеріали. Користуйтеся послугами фрілансерів при створенні креативної реклами салону краси, їх послуги набагато доступніше, ніж робота великих агентств.

8. Почніть думати неординарно. Генеруйте пропозиції, які конкуренти зможуть здійснити тільки через час. Запропонуйте акцію: «Придумайте слоган для салону і отримаєте безкоштовний сеанс в солярії». Не соромтеся імпровізувати і навіть шокувати.

9. Подбайте про власний кругозір, причому не тільки в своїй, а й в суміжних сферах. Чим більше ви знаєте, тим легше змагатися з іншими салонами.

Може, краще віддати гроші за працюючу рекламу, ніж платити за просту декорацію міста?
Мрієте прекрасно виглядати без пластики?
Хочете отримати вигляд, як у голлівудської зірки, всього за півгодини?
Чим його замінити?
Які пропозиції можна вводити в креативну рекламу салону краси?
Як змусити клієнта прийти до вас?
Пам'ятайте магазини в Радянському Союзі?
Прямо скажіть, що йому зробити: зателефонувати, відправити повідомлення?
То чи потрібно це?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью