• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Красиві пісні винкс за 6 і 5 сезон

Деякі речі ніколи не зміняться

Деякі речі ніколи не зміняться. Блум все так же буде любити принца Ская, Стелла так і не позбутися своєї залежності до походів по магазинах, ну і головне, дівчата ніколи не перестануть співати!

Їх музика захоплює жителів Магікса і нашого світу, іноді навіть старі вороги не можуть втриматися і потай підспівують пісням від групи винкс. Вони навряд чи в цьому колись визнаються, але можливо саме творчість дівчат-чарівниць в результаті принесе мир і спокій всім оточуючим ...

Пропоную і сьогодні підтримати стару-добру традицію, послухавши нові пісні винкс за 6 і 5 сезон. Насолоджуйтесь і не соромтеся співати разом!

Музична історія про божевільному шляху до успіху, який довелося подолати дівчатам. Сенс пісні простий, в кожному з нас живе сила, якої досить, щоб змінити світ і зробити всіх оточуючих хоча б трішки добрішим.

Це дуже правильні слова, до них обов'язково варто прислухатися.

«Там за хмарами» - зворушлива пісня учащая того, що завжди потрібно пам'ятати про дорогих серцю людей і ніколи не втрачати надію в те, що коханою людиною ви будете разом до кінця.

Варто тільки згадати ту сумну і страшну історію з Блум і Скаем, коли принц втратив пам'ять і не міг пригадати свою дівчину. Якби вона здалася в той момент, то ніколи б вони вже не були парою.

Гарна пісня з 6 сезону винкс про відмінно проведений дні з друзями, плани на майбутнє і впевненості в тому, що все обов'язково буде добре. І не важливо якою мовою у неї слова, російською або англійською, настрій передається через саму інтонацію виконавців.

Завжди приємно послухати такі пісні, які надихають і дарують величезну порцію позитивного настрою!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью