• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Кращий браузер для Windows 10: рейтинг браузерів для комп'ютера і планшета

 1. сервіси Who
 2. Де шукати?
 3. HotLog
 4. LiveInternet
 5. За кордоном
 6. Лідери за підсумками гонки

Потрібно зауважити, що рейтинги зазвичай проплачуються. Сиділи ми і думали, як визначити кращий браузер для Windows 10, і ось що придумали. В інтернеті є повно сервісів, які відстежують інформацію. І деякі з них призводять крім відомостей статистику. Браузерів десяток, але хіба вони всі входять в топ? Ми не схильні вважати це обгрунтованим заявою. Відомо, що велика частина людей ненавидить IE, тепер і Майкрософт від нього відмовляється, а Edge хакери закликають оминати, бо він пересилає багато інформації на сервер компанії.

Однак чи всі користувачі читають такі огляди, як цей? Чи багато хто качають з інтернету п'ят 64-бітних браузерів, щоб випробувати кожен? Схильні вважати це перебільшенням. Зайдіть в Яшка, запитайте у Гугла, відповіді напевно будуть різними. Перший пошуковик проросійський, другий - американський, але міжнародний. І найкращий софт на їхню думку буде різний.

сервіси Who

Інтернет повний сервісів, що дозволяють визначити користувачеві свої власні дані. Умовно їх називають «хто». Тому що вони говорять, хто до них зайшов. І ось заходимо ми якось на bilet.pp.ru/calculator_rus/moy_brouser.php, а там ... Ось що!

Приголомшливо: велика частина користувачів юзала IE на момент 2009 року. При цьому потрібно врахувати, що Microsoft Edge визначається, як Хром.

Хоча там начебто і є приписка Edge в User-Agent. Отже, цією статистикою можна користуватися з великою обережністю, тому що невідомо, що саме сайт прийняв за IE. Ще більше насторожує те, що мало операційних систем Linux, ніби їх господарі зовсім не проявляють інтерес в цьому напрямку. Але це хоча б частину реальних даних, тоді як більшість рейтингів зазвичай проплачені. І ось тоді ми реально зацікавилися темою. Виведемо на чисту воду всі огляди!

Де шукати?

Спало на думку, що в інтернеті повно лічильників, провідних стеженням за сайтами. Так вони, напевно, може бути і знають, рейтинг браузерів 2017? Виявилося, що саме так і є. Складно знайти дані на браузери для Windows 10, але з огляду на той факт, що користувачі оновлювалися рандомно, можна цілком перенести знайдені нами цифри на конкретно взятий випадок. Крім того мають вагу сервіси по збору статистики. Отже, ось наші джерела:

 • Сервери статистики.
 • Спеціалізовані лічильники відвідуваності.

Проявилася приблизно наступна картина.

HotLog

Цей лічильник ставили собі багато. Запит «hotlog статистика браузерів» негайно увінчався успіхом. Дивіться свіжий рейтинг за листопад 2016 (hotlog.ru/global/browser).

У те, що Хром лідирує, можна повірити, я яшка, ясна річ, плететься в хвості. Дивує лише те, як багато втратив вогненний лис. Колись це був дуже хороший і найшвидший браузер. Щодо Opera можна помітити, що там незручне контекстне меню. І хоча, як то кажуть, на смак і колір ..., але мабуть наша палітра подобається дуже багатьом. Маємо зазначити, що цей рейтинг виглядає куди як більш правдоподібніше. Легкий в установці Хром майже не ставить додаткової реклами.

LiveInternet

Чи не помилимося, якщо скажемо, що про живе в тернета знає кожен. Логічним було б подивитися, що цей сайт може повідомити з приводу Top. Ми цілком спираємося на думку людей. Мільйони не можуть помилятися! Отже, найшвидший браузер для Windows 10 64 bit той, який найчастіше використовується.

Ви тільки подивіться на це. А ми вище ще натякали, що для яшки 11% занадто багато. Напевно, він спонсор HotLog (жарт). Як би там не було, лідирує Хром, і в це можна повірити. Дивує лише відрив від найближчого переслідувача. Наведемо ще дані з openstat і подумаємо про те, як би подивитися, що там діється за морем ...

За кордоном

Ось, зайшли на w3schools.com/browsers/, і відразу удача. Очевидно, що комп'ютер на Windows повинен мати якихось універсальних лідерів. І тепер їх можна виявити.

За все ознаками, яша з'їв свої 11% у Гугл Хрому. Про це неупереджено свідчать цифри. Але, як ми бачимо, за минулий рік, корпорація Добра тільки додала у вазі. Очевидно, що ця тенденція збережеться і в 2017. З момент свого виходу в 2008 Хром додав у вазі 2500%. Непогане зростання, враховуючи, що до цього ніхто таке ядро ​​навіть не знав. На StatCounter ми вперше бачимо згадки про Edge.

А можна було подумати, що десятку на 64 біта ніхто зовсім не ставив. Нам не вдалося знайти статистику Гугла, а на офіційному сайті говорять, що її просто немає. Скромничають? Читайте самі!

Відповідач направляє на кілька сторонніх сайтів, дані з одного з яких наведені вище. Вельми цікавою може здатися світова статистика з Вікіпедії.

Добре видно, що за останні 8 років відбулося огугленіе практично всієї Земної кулі. Ми вважаємо, тепер читачі розуміють, який браузер краще для Windows 10. Незалежно від того, чи працює система на 32 або 64 біта. Зазначена вище статистика цілком застосовна і для планшета, тому що деякі сайти вказували, що враховують мобільні пристроїв, але цифра в цілому від цього не змінювалася.

Лідери за підсумками гонки

Перерахуємо лідерів:

 1. Гугл хром.
 2. Вогняний лис.
 3. Edge і IE.

Браузерів десяток, але хіба вони всі входять в топ?
Однак чи всі користувачі читають такі огляди, як цей?
Чи багато хто качають з інтернету п'ят 64-бітних браузерів, щоб випробувати кожен?
Де шукати?
Так вони, напевно, може бути і знають, рейтинг браузерів 2017?
Скромничають?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью