• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Кращий засіб від похмілля визначили китайські вчені

Лимонад.

Фото: pixabay.com

Прийнято вважати, що міцну каву або алкогольні коктейлі полегшують похмільний синдром. Однак, за запевненнями китайських вчених з університету міста Гуанчжоу, найкращим засобом від похмілля визнаний лимонад, повідомляє med2.ru .

В результаті ретельного тестування напоїв (починаючи з зеленого чаю і закінчуючи шипучкой), потенційно здатних згладити наслідки вживання алкоголю, з'ясувалося, що газована вода зі смаком лимона або лайма - кращий засіб від похмілля.

Під час дослідження вчені звернули увагу на те, що причиною поганого самопочуття вранці є не вживання алкоголю само по собі, а тривалий процес його засвоєння організмом, який зазвичай супроводжується головним болем і нудотою.

Коли людина випиває алкогольний напій, його печінка виділяє фермент алкогольдегідрогеназу, за допомогою якого етанол перетворюється в ацетальдегід, що дозволяє знизити кількість алкоголю в крові. В результаті взаємодії ацетальдегіду і іншого ферменту, альдегиддегидрогенази, виходить ацетат. Ця речовина вважається нешкідливим і навіть корисним, ацетат - головна причина, по якій міцні напої володіють деякими позитивними властивостями. Однак потужний вплив ацетальдегіду на ацетат викликає похмільний синдром.

В ході експериментів було з'ясовано, що напої, приготовані з використанням насіння з сімейства Конопльова, уповільнюють процес засвоєння алкоголю, а лимонад виявився в числі напоїв, що прискорюють реакцію організму на спиртне.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью