• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Кращі програми для видалення реклами, вірусів та шкідливих програм

 1. AdwCleaner
 2. Anti-Malware
 3. HitmanPro
 4. HijackThis
 5. резюме

У наш час дуже актуальна тема видалення шкідливого ПО і вірусної реклами. Сьогодні в Інтернеті дуже легко підчепити заразу, яка вбудовує рекламу в браузер, викачує і встановлює непотрібні програми, задає за замовчуванням невідому пошукову систему або прописує сайт в автозапуск. Нерідко зустрічається все це разом. На цій сторінці ми розповімо про найкращі утиліти для видалення шкідливих програм, вірусів і реклами у вигляді спливаючих вікон і настирливих сайтів.

AdwCleaner

У наш час дуже актуальна тема видалення шкідливого ПО і вірусної реклами

AdwCleaner - програма для видалення реклами, розширень і пошукових систем

AdwCleaner - це скорочення від « Adware Cleaner », що можна перекласти на російську мову як« видаляє рекламне ПО ». АдвКлінер Сильний як в видаленні безпосередньо рекламних та шкідливих програм (всілякі викрадачі, тулбари, рекламні розширення і доповнення, потенційно небезпечні і небажані програми), так і слідів їх активності (нав'язливі стартові сторінки, пошукові системи, приписки в ярликах, політики браузера, шкідливі завдання , шахрайські ДНС-сервера). Причому, варто сказати, що по частині видалення рекламного ПЗ та його дрібних капостей він лідирує, випереджаючи навіть найвідомішу програму Anti-Malware. Власне, це і не дивно, так як створювалася утиліта саме для цього.

Розробник: Xplode.
сторінка завантаження .

Anti-Malware

Anti-Malware (mbam). Програма для видалення реклами, шкідливих програм, вірусів, троянів.

Має абсолютно робочу безкоштовну версію, яку можна використовувати вічно без всяких пробних періодів, реєстрацій і активацій. Єдина відмінність від платної ліцензії полягає в тому, що безкоштовна версія не надає постійної захисту в реальному часі. Ви можете тільки сканувати систему на вимогу.

Anti-Malware успішно видаляє віруси, трояни, шкідливі програми, потенційно небажане програмне забезпечення. Але може пропускати деякі відносно нешкідливі речі типу adware-розширень, які більш вдало визначає і видаляє AdwCleaner.

Всіляко рекомендую платну версію Anti-Malware в якості постійної антивірусного захисту.

Розробник: Malwarebytes.
Наша інструкція по завантаженню та використанню .

HitmanPro

HitmanPro - засіб для видалення шкідливих програм, adware, вінлокеров

HitmanPro знаменитий своєю широкопрофільними і пунктуальністю. Ця утиліта використовує відразу два хмарних антивірусних движка для пошуку шкідливого ПЗ - Kaspersky і Bitdefender. Тому знаходить навіть найновіші загрози. У моїй практиці були випадки, коли саме HitmanPro видаляв шкідливі програми, які вміли самостійно відновлюватися після видалення іншими антивірусами. Також програма себе добре зарекомендувала при видаленні вінлокеров.

Містить спеціальний інструмент HitmanPro Kickstart, який дозволяє проводити лікування системи, якщо Windows непрацездатна (наприклад, не завантажується або заблокована здирником). Про те, як створити завантажувальний носій з HitmanPro Kickstart ми писали раніше .

Однак, дана утиліта третя в списку тому, що безкоштовно працює лише 30 днів. Якщо пробний період закінчився, то скористатися HitmanPro на даному комп'ютері можна буде тільки придбавши ліцензію і ніяк інакше.

Розробник: Surfright.
Наша інструкція по завантаженню та використанню .

HijackThis

HijackThis: очищення браузера від реклами, видалення настирливих сайтів, пошукових систем і стартових сторінок

Непогана утиліта від відомого виробника антивірусного ПО - компанії TrendMicro. Створена для очищення браузерів від викрадачів. Для користування утилітою дуже бажано мати базові знання про те, що таке розширення, add-on, bho, hosts. Недосвідченим користувачам теж можна користуватися програмою, але позначати до видалення варто тільки ті рядки, де явно відображається шкідливий елемент - наприклад, адреса сайту-викрадача, який вам набрид в браузері.

Розробник: TrendMicro
Наша інструкція по завантаженню та використанню .

резюме

Для видалення шкідливого ПО і реклами я рекомендую спочатку застосовувати AdwCleaner, а потім перевіряти систему програмою Anti-Malware. Якщо випадок вже дуже важкий - після цього ще й HitmanPro.

Хочеться також сказати, що далеко не завжди можна видалити шкідливе ПО за допомогою програм. Особливо це стосується слідів активності: коли сама шкідлива програма вже вилучена і за фактом зараження на комп'ютері немає, можуть залишатися такі наслідки як зіпсовані ярлики браузерів з неправильними шляхами, пакетні файли, які відкривають небажаний сайт, значення реєстру, прописані шкідливим ПЗ, які відкривають сайт під час завантаження. Такі речі досить часто доводиться вичищати вручну. Наприклад, якщо ярлик змінений повністю, то ніяка утиліта не допоможе його повернути. Тому в особливо важких випадках вам доведеться використовувати ручне виправлення ярлика описане в нашій інструкції .

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью