• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Кращі курси обміну на WMB Моніторинг обмінників

Обмін WMZ на WMB

Інформація по напрямку WMZ → WMB
Резерв обмінних пунктів: 2.63 WMB. Середній курс обміну: 1.831.

Зверніть увагу на те, що при переході з нашого моніторингу на сайти обмінних пунктів, ви можете отримати додаткову знижку від нашого моніторингу. Подивитися це можна в такий спосіб: в таблиці обмінних пунктів ви можете побачити значок відсоткової знижки Зверніть увагу на те, що при переході з нашого моніторингу на сайти обмінних пунктів, ви можете отримати додаткову знижку від нашого моніторингу , Просто наведіть на нього, щоб подивитися відсоток можливої ​​знижки від нашого моніторингу. Всі обмінні пункти, присутні в нашому моніторингу, пройшли ретельну перевірку перед тим, як ми додали їх в наш моніторинг. Ви можете повністю довіряти всім обмінним пунктам, які присутні в нашому моніторингу і сміливо робити обмінні операції. Кожен обмінний пункт має великі резерви валют і працює не перший рік у сфері даних послуг. Перед виконанням обміну рекомендуємо прочитати: (Відповіді на найбільш поширені запитання).

Інформація про платіжній системі

WebMoney - це система онлайн-платежів, яка також є середовищем для ведення електронного бізнесу. Щоб стати учасником системи WebMoney Transfer, необхідно встановити на своєму комп'ютері, КПК або мобільному телефоні клієнтський інтерфейс, зареєструватися в системі, отримавши при цьому WM-ідентифікатор - унікальний номер користувача. Процес реєстрації також передбачає введення персональних даних і підтвердження їх достовірності через сервіс WM-атестації. Кожен користувач має WM-атестат - цифрове свідоцтво, складене на підставі наданих їм персональних даних. Тарифи: введення засобів в систему - 0%; транзакції усередині системи - 0,8%, але не менше 0,01WM; виведення коштів з системи - згідно з тарифами агентів.

Для того щоб гранично вигідно знайти найкращі курси обміну і без шкоди обміняти свої електронні грошові кошти, дотримуйтесь підпункти наступної інструкції:

 • Виберете, які електронні гроші Ви збираєтеся пропонувати для обміну і які хочете одержати замість віддається Вами валюти. У таблиці з'явиться кілька обмінників, що пропонують найкращі курси обміну. Ви в свою чергу також зможете задати свій власний курс в поле «Оповіщення» і задати свій власний курс по потрібним вам критеріям. Як тільки з'явитися обмінний пункт із заданим курсом на електронну пошту ви отримаєте повідомлення.
 • Переконайтеся, перед проведенням обміну тому що (бізнес рівень) BL продавця був якомога більше. Даний показник надійності обмінника, а так само пам'ятайте, що для надійного обміну краще звернутися до продавців валюти з найбільшим BL.
 • Переконайтеся, що обраний Вами обмінний пункт на своєму WMID в разі якщо це система WebMoney не має претензій скарг або позовів від інших учасників і користувачів системи. Звичайно ж буде переважно, якщо у обмінного пункту будуть тільки позитивні відгуки про вдале співробітництво.

В основному переліку кращих курсів праворуч від найменування обмінного пункту присутні індикатори інформації про обмінних пунктах, в даному стовпчику у Вас буде можливість побачити лаконічний перелік пропозицій по обміну того чи іншого обмінного пункту. Постарайтеся не пропускати ці відомості, в більшості випадків вони будуть вам дуже потрібні і корисні при обміні. У тому випадку якщо Ви потребуєте нестандартних послуги з обміну електронних грошей. Спробуйте зв'язатися через форму зворотного зв'язку, як правило власники обмінних пунктів завжди готові йти на зустріч своїм клієнтам.

А так же при пошуку кращих курсів пам'ятайте про те, що після вибору Вами електронної валюти для обміну потрібно клікнути в верху меню на зелений «плюсик» "показати все" Дана дія активує показ абсолютно всіх обмінних пунктів, які підходять для обміну Вашої валютної пари, а не тільки тих кількох найбільш популярних і безпечних з кращими курсами обміну .

Використовуючи функціонал даного сайту Моніторингу обмінників, Ви можете зберегти і заощадити ні тільки Ваші кошти, але і час. Бо курс електронних грошей той що пропонують практично всі і багато обмінних пунктів, як правило має ROI вигідний лише для власників даних обмінних пунктів, але ні як для їх клієнтів. Для того щоб відокремити і відфільтрувати такі обмінні пункти існує сервіс моніторинг обмінників. З практики видно, що клієнти, використовуючи нашу інформацію, економлять свої кошти середньому від 3 до 9%.

Моніторинг обмінників цілодобово моніторить стан надійних і безпечних обмінних пунктів у всесвітній мережі інтернет, в іншому з цього клієнти та користувачі моніторингу обмінників мають можливість користуватися наданою інформацією тоді коли їм це знадобиться таким чином обмінювати з вигодою свої кошти. Орієнтуючись в Інтернеті і величезній кількості обмінних пунктів.

Якщо Ви вирішили знайти найбільш вигідний і кращий курс обміну електронної валюти на даному моніторингу обмінних пунктів ви витратите мінімум часу і коштів.

Моніторинг обмінників | Кращі курси обміну | Моніторинг обмінних пунктів

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью