• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Кращі сайти для заробітку в інтернеті, топ кращих сайтів! ..

Пропоную вашій увазі кращі сайти для заробітку грошей  в інтернеті

Пропоную вашій увазі кращі сайти для заробітку грошей в інтернеті. Всі вони реально платять, так що ваш час, старання і сили будуть витрачені з користю. Ця стаття буде дуже корисна саме новачкам, які тільки починають розбиратися як заробити в інтернеті .

Так само ви дізнаєтеся про ознаки чесних проектів, щоб відрізнити їх від шахраїв і лохотронів. Це топ кращих сайтів для заробітку грошей в мережі. Список складений особисто мною, виходячи їх досвіду роботи на цих проектах, так що можете бути впевнені з ними можна і потрібно працювати. Щоб приступити до заробітку вам не потрібно вкладати ні копійки, а це якраз те, що підходить саме для новачка.

Ви ймовірно вже знаєте про систему Webmoney, і у вас є власний електронний гаманець , На який і будуть надходити всі зароблені гроші. Після виведення свого доходу в цей гаманець, ви можете сміливо починати витрачати чесно зароблені рублі, долари і так далі. Все нижче описані мною проекти, здійснюють виплати саме на Webmoney, а це вже одна з ознак їх надійності та чесності. Так як всі кращі сайти працюють з цією платіжною системою.

Кожен із способів заробітку в мережі інтернет, буде представлений декількома сайтами, я не буду перераховувати всі, а вкажу лише 1-2 найнадійніших. Насправді їх набагато більше, але ви все одно просто фізично не встигнете працювати на кожному.

1. Клікати за гроші ... по іншим сайтам, по рекламі, ставити лайки.

Це одна з найпростіших можливостей заробити. Кращими сайтами для заробітку в цій області можна по праву назвати 2 найпопулярніших російських проекту. Дані сайти працюють вже не перший рік. Можна починати заробляти відразу ж після реєстрації. Трохи нижче я як і обіцяв привожу приклади цих проектів. Саме на них ви можете вже сьогодні спробувати себе в інтернеті.

Wmmail (Виплачено понад 5 000 000 доларів)

Seosprint (Чи виплатив більше 200 000 000 Російських рублів)

Вся статистика виплат є на цих сайтах, і її може переглянути кожен, в тому числі і ви.

Ці клікові проекти підійдуть тим, хто не готовий довго чекати і бажає отримати перші гроші з інтернету скоріше. Решта проектів для заробітку грошей на кліках я описав у статті про заробіток на поштовика .

2. Писати статті на продаж.

Продавати статті в інтернеті може будь-хто, якщо ви вмієте викласти свої думки, розповісти про те, в чому добре розбираєтеся, на цьому можна непогано заробити. Просто пишіть текст і виставляєте його на продаж на потрібному сайті, а коли вашу роботу куплять, грошики в той же день крапнуть на баланс.

До речі свою першу статтю я продав всього за 25 рублів, це було 2 роки тому, а продав я її на біржі, яку вважаю найкращим місцем для цього. Про цю біржу читайте на сторінці Біржа копірайтингу Etxt огляд можливостей ... До речі написання статей в інтернеті ще називають копірайтинг.

Про неї я також написав дуже окрему статтю, яка розповість вам всі особливості і важливі моменти. Синенька ссилочку на даний матеріал знаходиться трохи вище. Відразу дам пораду, якщо вирішите заробляти на цій біржі, пишіть нові статті кожен день і не чекайте, поки куплять попередні, адже їх можуть купити як в той же день так і через не визначене час.

3. Вводити капчу за гроші (так званий код з картинки).

Тут все дуже просто, вам потрібно правильно ввести потрібні букви або цифри з картинки. Як тільки ви це зробили гроші відразу ж зараховуються вам на внутрішній рахунок. А потім ми виводимо їх на свій електронний гаманець. Можна хоч цілодобово сидіти і вводити ці капчи . Більш того в нічний час ціна стає вище.

Якщо ви почнете працювати на цих сайтах одночасно, за перший місяць новачкові реально отримати окало 50 доларів, не супер звичайно, зате хоч щось. На мій погляд це кращі сайти для заробітку в інтернеті, які підійдуть саме починаючому.

Для тих, хто хоче заробити більше, можу порадити дуже хороший і швидкий спосіб. Але тут потрібно вкласти невелику суму. Судіть самі всього за день можна заробити ті ж 50 доларів, а то й більше. Зрозуміло, що не кожен новачок наважиться робити вкладення в інтернеті. Як варіант можете вкласти гроші зароблені на перерахованих вище сайтах. Отже якщо готові, тоді спробуйте заробляти як і я на бінарних опціонах .

Далі пропоную поговорити про ознаки чесних сайтів, щоб ви знали їх, як то кажуть, в обличчя і в подальшому керувалися цими знаннями при виборі проектів для заробітку. Щодня з'являються нові сайти, які пропонують заробити, не всі з них чесні і надійні, так що читайте і запам'ятовуйте.

Ознаки платять сайтів:

1.Мінімальная сума для виведення грошей дуже маленька або її немає взагалі. Якщо це так, значить сайт вам точно заплатить, як правило ця сума буде до 500 рублів - ці гроші можна заробити і за день, при бажанні, тут же їх вивести і переконається, що проект нормальний.

2.Вам не обіцяв величезний заробіток в інтернеті за пару хвилин. Наприклад сайти лохотрони пропонують новачку заробити 1000 доларів за п'ять хвилин. Для цього йому просто потрібно копирсатися в носі. Нормальний проект відразу розкриє перед вами всі карти, і розповість про всі способи і можливості для роботи.

3. Не потрібно вводити ні копійки. Вас не просять відразу поповнити рахунок, а потім ви нібито отримаєте купу грошей.

Це три основних і найголовніших на мій погляд прикмети, які відразу дають зрозуміти, що проект надійний. Ну ще можна додати, що виплати здійснюються в Webmoney і є позитивні відгуки користувачів, які дуже важливо почитати при виборі сайту для заробітку.

Виберіть один з перерахованих вище сайтів і зареєструйтеся на ньому. Скажу відразу все вони на 100% надійні і перевірені мною особисто (працюю на них не перший рік).

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью