• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Кращі інтернет браузери скачати безкоштовно без реєстрації та смс

Opera 53 - це абсолютно новий продукт, заснований на базі движка WebKit. Уже після першого запуску можна переконатися в тому, що браузер зазнав значних змін по відношенню до попередніх версій. З'явилося кілька нових вкладок: "експрес-панель", "скарбничка" і "рекомендації", всі розділи дуже зручні і легко налаштовуються.
Відтепер експрес-панель дозволяє групувати ескізи обраних сайтів шляхом перетягування їх поверх один одного. Це дуже зручно, коли закладок стає занадто багато, або їх необхідно об'єднати з тематичної схожості.
Скарбничка - спеціальна вкладка, де будуть зберігатися сайти, до яких, в наслідку, ви захочете повернутися. Додавання відбувається після клацання на сердечку, розташованому в адресному рядку.

Додавання відбувається після клацання на сердечку, розташованому в адресному рядку

Maxthon - чудовий безкоштовний браузер, розроблений на новому популярному ядрі Javascript (V8). У своєму арсеналі має неймовірну кількість корисних можливостей, набір яких з успіхом можна розширити за рахунок різноманітних плагінів і доповнень. Залежно від стандартів вихідного коду веб-сторінок, додаток автоматично підключає один з двох вбудованих в нього движків (Webkit від компанії Apple або Trident від Internet Explorer).
Цей браузер відрізняється чудовим зовнішнім оформленням з підтримкою численних скінів, функцією блокування спливаючій реклами, простотою і зручністю навігації. Програма дозволяє здійснювати пошук через адресний рядок, передбачає можливість керування вкладками за допомогою рухів миші, самостійно заповнює форми для безперешкодної авторизації на різних інтернет-ресурсах.

Програма дозволяє здійснювати пошук через адресний рядок, передбачає можливість керування вкладками за допомогою рухів миші, самостійно заповнює форми для безперешкодної авторизації на різних інтернет-ресурсах

Google Chrome - браузер розроблений компанією Google, який поєднує в собі всі інновації сучасних веб-браузерів. Володіє дуже простим зрозумілим інтерфейсом, надає користувачеві високу безпеку і блискавичну швидкість завантаження веб-сторінок. Серед величезного функціоналу можливостей, виробники особливо відзначають ізольовані вкладки (при зависанні однієї, інші продовжують працювати), а також новий движок наступного покоління - JavaScript V8.
На окрему увагу заслуговує адресний рядок, в яку можна вводити як URL-адреси сторінок, так і пошукові запити. Працюючи в режимі інкогніто, браузер не зберігає історію Вашої присутності в мережі. Закладки сторінок створюються одним клацанням по іконці у вигляді зірочки (ліворуч адресного рядка).

Закладки сторінок створюються одним клацанням по іконці у вигляді зірочки (ліворуч адресного рядка)

Firefox - один з найпопулярніших безкоштовних браузерів на даний момент, ним користуються близько 20% користувачів з усього світу. Розроблений корпорацією Mozilla, Firefox увібрав в себе більше двадцяти років досвіду цього потужного гравця на світовому ринку браузерів. Серце Firefox - це движок Gecko 1.9, в який включено близько 15 тисяч різних поліпшень / виправлень у порівнянні з попередньою версією.
Чи не останню роль в популярності браузера Firefox зіграла звичайно ж підтримка їм плагінів, розширень, доповнень і візуальних тим, адже тисячі ентузіастів з усього світу покращують Firefox, роблячи його все більш зручним і приємним для серфінгу в Інтернет. Якщо ви задавалися питанням про зміну браузера то настійно рекомендуємо почати саме з Firefox.

Якщо ви задавалися питанням про зміну браузера то настійно рекомендуємо почати саме з Firefox

Safari - безкоштовний браузер створений компанією Apple Inc. Safari спочатку розроблявся для операційної системи Mac OS, але в наслідку був випущений і для Windows. Поточна версія працює стабільніше і що найголовніше, відсутні проблеми з відображенням російськомовних ресурсів.
Починаючи з 4 версії, браузер підтримує деякі функції HTML5 (CSS анімацію і форми стандарту CSS3). Додано сторінку швидкого доступу до обраних сайтів, реалізована зручна і швидка система перемикання між вкладками, впроваджений повнотекстовий пошук в історії, а також розширені засоби для розробки модулів і плагінів.

Додано сторінку швидкого доступу до обраних сайтів, реалізована зручна і швидка система перемикання між вкладками, впроваджений повнотекстовий пошук в історії, а також розширені засоби для розробки модулів і плагінів

GreenBrowser - многовкладочном браузер на движку Internet Explorer з розширеними можливостями: URL-псевдоніми, URL-клавіші (гарячі клавіші для відкриття заздалегідь визначених сайтів), жести миші, швидке очищення кеша і куків, вбудований менеджер завантажень, кнопка швидкого вибору проксі, збирач різних об'єктів (тексту, малюнків, скриптів).
Також є цікаві опції автоскроллінга, автоматичного збереження, збільшення і зменшення сторінок, кольору і фону, і багато іншого. У програмі є російський інтерфейс. У даній версії на порожній сторінці додана функція Speed ​​Dial, розширені можливості меню швидкого доступу адресного рядка, а також виправлені помилки.

У даній версії на порожній сторінці додана функція Speed ​​Dial, розширені можливості меню швидкого доступу адресного рядка, а також виправлені помилки

Браузер, що працює на движку Internet Explorer. Якщо для перегляду веб-сторінок ви використовуєте IE, але деякі його функції вас не влаштовують (або функцій не вистачає), то спробуйте цю програму в роботі. SlimBrowser може відновлювати вікна веб-сторінок, якщо вони були закриті через збій в операційній системі, обробляє новини в форматі RSS, підтримує різні скіни.
Окремо варто відзначити функцію перекладу веб-сторінок сервісами онлайн-перекладу і можливість швидкого доступу до різних груп файлів прямо з браузера, тобто з програми можна швидко запустити ту чи іншу програму (функція Shortcuts або Ярлики).

Окремо варто відзначити функцію перекладу веб-сторінок сервісами онлайн-перекладу і можливість швидкого доступу до різних груп файлів прямо з браузера, тобто з програми можна швидко запустити ту чи іншу програму (функція Shortcuts або Ярлики)

Оновився безкоштовний браузер Avant Browser - покращену версію браузера Internet Explorer, а точніше його надбудова. Так як Avant Browser використовує від Internet Explorer тільки движок. Більшість додаткових функцій було взято з браузера Opera, ну і звичайно ж поліпшені.
Серед яких присутні:
»Вбудований блокувальник спливаючих вікон;
»Фільтр для блокування flash файлів на веб-сторінках;
»Пошук в популярних пошукових системах;
»Модуль для читання RSS / ATOM;
»Чистильник слідів роботи в Інтернеті.

Серед яких присутні:  »Вбудований блокувальник спливаючих вікон;  »Фільтр для блокування flash файлів на веб-сторінках;  »Пошук в популярних пошукових системах;  »Модуль для читання RSS / ATOM;  »Чистильник слідів роботи в Інтернеті

Браузер, що володіє розширеними можливостями для перегляду веб-сторінок. Основа цього браузера - легкий і швидкий движок Gecko (до речі, на цьому ж движку розробляється популярний браузер Mozilla). Однією з чудових функцій цього браузера є підключення різних плагінів, здатних істотно розширити його можливості.
У ньому можна самостійно налаштовувати гарячі клавіші і "на льоту" змінювати зовнішній вигляд. Підтримується зміна візуальних тим, скінів і іконок. У браузері реалізована така цікава функція, як управління за допомогою рухів (жестів) миші.

У браузері реалізована така цікава функція, як управління за допомогою рухів (жестів) миші

Браузер, побудований на основі широко відомої програми Firefox. Зберігши високу швидкість і безпеку, які відповідають браузеру Firefox, дане додаток значно розширило його можливості новими прогресивними доповненнями.
Flock має спеціальну панель пошуку інформації, де результат виводиться у міру набору шуканого слова, а кінцевий пошуковий запит посилається відразу в кілька пошукових веб-сайтів. Присутній система автоматичного пошуку новинних каналів на веб-сторінці і зручний інструмент читання і сортування отриманих новин.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью