• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Кращі браузери, огляд найкращих браузерів

 1. Opera - швидко і просто, як і все геніальне.
 2. Mozilla Firefox - кращий з кращих.
 3. Google Chrome - новачок, який дихає в спину лідерам.
 4. Internet Explorer - класичний, не означає поганий.
 5. Safari - красиво і якісно.
 6. Яндекс.браузер - висхідна зірка рунета.

Кращі браузери, які браузери найпопулярніші і чому він такими стали.

Сьогодні багато користувачів комп'ютерів навіть не уявляють своє життя без такого «блага цивілізації», як Інтернет. Зараз в мережі можна знайти і скачати все - улюблені книги, музику, фільми або картинки. А щоб максимально спростити користувачеві доступ до інтернет-сторінок, були розроблені спеціальні програми - браузери.

Колись вони були зовсім простими, але з розвитком і поширенням Інтернету ускладнювалися і брали на себе все більше функцій. Сьогодні у всьому світі власники ПК використовують кілька десятків найкращих браузерів, що мають одну і ту ж мету, але розрізняються функціями і інтерфейсом.

Opera - швидко і просто, як і все геніальне.

Безкоштовний браузер Opera сьогодні займає лідируючі позиції в рейтингах софта для мережі Інтернет
Безкоштовний браузер Opera сьогодні займає лідируючі позиції в рейтингах софта для мережі Інтернет. Він характеризується високою функціональністю, швидкодією і зрозумілим інтерфейсом. За допомогою останніх версій Opera користувачі можуть:

 • отримувати і відсилати електронні листи.
 • отримувати доступ до ftp-серверів.
 • завантажувати і зберігати на комп'ютері файли і окремі сторінки.

До вельми корисним функціям Opera, який недарма вважається одним з найвідоміших браузерів, відносять можливість фільтрації вмісту інтернет-сторінок. Ви можете зробити ряд нескладних налаштувань, і спливаючі вікна і інша реклама більше не будуть вас турбувати. З огляду на те, що в Інтернеті зараз засилля реклами - блокування реклама дуже цінна функція браузерів.

Opera пропонує використовувати своїм шанувальникам віджети - це спеціальні плагіни, які максимально розширюють функціональні можливості браузера.

Ви зможете налаштувати збереження сесій, і після закриття, а потім повторного відкриття програми всі ваші активні вкладки залишаться на місці.

Багатьом користувачам в Opera подобається наявність бічній панелі з закладками, де можна зберегти найбільш відвідувані адреси інтернет-сайтів. Не варто також забувати і про високий рівень захисту інформації - в Opera реалізована підтримка 256-бітного шифрування, а всі особисті дані користувача можна оперативно видалити в будь-який час.

Завантажити браузер Opera .

Mozilla Firefox - кращий з кращих.

Багато користувачів Всесвітньої павутини кращим браузером називають Mozilla Firefox
Багато користувачів Всесвітньої павутини кращим браузером називають Mozilla Firefox. Він заслужив визнання і популярність завдяки швидкодії і простоті управління - доступний інтерфейс можна освоїти всього за кілька хвилин. Багато хто відзначає схожість Mozilla Firefox з класичним Internet Explorer, тому тим, хто довгий час використовував саме IE, рекомендують розширювати свій кругозір за допомогою Firefox.

Основні позитивні сторони програми:

 • повна сумісність з програвачами Flash-анімації (що дозволяє переглядати ролики прямо в браузері).
 • велика кількість функціональних плагінів.
 • регулярні оновлення програми. Після кожного нового оновлення, браузер починати швидше ніж попередня версія.

Як і Opera, Firefox пропонує скористатися панеллю закладок, де будуть зберігатися найбільш відвідувані вами ресурси. Всі оновлення браузера встановлюються автоматично і не відволікають власника Firefox від інтернет-серфінгу.

Завдяки великій кількості написаних під Firefox плагінів, будь-який користувач може перетворити його з простенького браузера в потужний інструмент для комфортної подорожі по просторах Всесвітньої павутини.

Завантажити браузер Mozilla Firefox .

Налаштування Mozilla Firefix.
На думку автора даної статті, одним з найкращих браузерів є браузер Mozilla Firefox. Пропоную переглянути відео і ознайомитися з основними настройками цього популярного браузера. У Firefox скільки налаштувань, що б запросто можете її налаштувати «під себе».

Google Chrome - новачок, який дихає в спину лідерам.

Інтернет-браузер Google Chrome з'явився в поле зору користувачів зовсім недавно, проте вже встиг завоювати заслужене визнання мільйонів
Інтернет-браузер Google Chrome з'явився в поле зору користувачів зовсім недавно, проте вже встиг завоювати заслужене визнання мільйонів. Google Chrome був розроблений одним з найбільш популярних пошукових систем Google, і в своїй роботі використовує компоненти інших програм з відкритим кодом.

Якщо у користувача немає часу розбиратися з різними віджетами і плагінами, Google Chrome стане для нього паличкою-виручалочкою. Це кращий браузер за своєю функціональністю і простоті управління, а що стосується швидкості запуску, то тут у Google Chrome справді немає рівних.

Відмітна особливість браузера - це один рядок і для формування пошукового запиту, і для переходу по введеному адресою.

За допомогою Google Chrome можна створювати ярлики для мережевих додатків, які потім будуть доступні без запуску самого браузера. Багатьох користувачів радує висока динамічність вкладок - їх можна перетягувати за межі браузера, створювати нові вікна і т.д. А за допомогою опції миттєвих закладок можна одним натисненням спеціальної іконки у вигляді зірочки створити ятати сподобалася сторінки. Крім того, Google Chrome підтримує імпорт закладок і паролів з будь-якого іншого браузера.

Якщо на вашу думку найкращий браузер це самий просто браузер, то для вас, найкращий браузер це Google Chrome.

Сторінка установки Google Chrome .

Internet Explorer - класичний, не означає поганий.

Internet Explorer - це стандартний браузер, вбудований в усі версії операційної системи Windows
Internet Explorer - це стандартний браузер, вбудований в усі версії операційної системи Windows. Його велика популярність почасти й обумовлена ​​таким вдалим «сусідством», проте, Internet Explorer сьогодні навряд чи можна назвати кращим браузером.

Незважаючи на те, що додаток відрізняється простим інтерфейсом з мінімумом додаткових функцій, багато користувачів відзначають погану якість відображення веб-сторінок і низький рівень безпеки. Однак розробники програми періодично випускають нові версії і обіцяють виправити всі нестиковки в свіжому випуску.

Завантажити Internet Explorer .

Safari - красиво і якісно.

Що стосується інтернет-браузера Safari, це безкоштовний додаток було спочатку розроблено для операційної системи Макінтош від компанії Apple
Що стосується інтернет-браузера Safari, це безкоштовний додаток було спочатку розроблено для операційної системи Макінтош від компанії Apple. Версія, сумісна з Windows, з'явилася лише в 2007 році, проте за зовсім невеликий проміжок часу Safari встиг завоювати популярність і увійти до списку кращих браузерів. З незаперечних переваг Safari багато користувачів відзначають його відмінне швидкодію, з яким сьогодні можуть змагатися деякі програми для інтернет-серфінгу. Серед корисних функцій браузера можна відзначити:

 • блокування спливаючих вікон.
 • легкість управління вкладками.
 • вбудований менеджер паролів.
 • спеціальну систему згладжування тексту.

За допомогою опції зміни розміру текстового поля користувачі можуть з комфортом вводити тексти великих розмірів. Крім того, ви можете шукати інформації по закладках і збереженої історії навігації.

завантажити Safari .

Яндекс.браузер - висхідна зірка рунета.

Не хочеться кидатися гучними фразами, але Яндекс Браузер це прорив вітчизняної IT індустрії. У світі є дуже мало браузерів, які можуть змагатися за популярністю з Google Chrome. І яндекс.браузер по праву входить до числа лідерів.

Звичайно, змагатися з хромом наш браузер може тільки в рунеті, але з огляду на потужність маркетингових каналів Google - це вже велике досягнення. Не варто забувати, що хром встановлено у всіх мобільних пристроях (яких зараз безліч), що працюють під управлінням операційної системи Android.

Отже, що ж це за браузер і чим він примітний.

Якщо говорити коротко, то це швидкий браузер в стилі мінімалізму. Так як він зроблений на движку хромиум, то дуже схожий на Google Chrome, тільки ще простіше і зручніше.

У яндекс.браузер є розумна рядок.

Зрозумілі візуальні закладки + хороші встановлені закладки.

А ще він свій. Чи не відомо - куди зливають статистику і призначену для користувача інформацію інші браузери. З огляду на, що функціонал яндекс.браузер не поступається його популярним побратимам + він свій, то це робить його одним з найбільш бажаних браузерів.

Хоч він і молодий, але завдяки хорошим характеристикам стає все більш популярним.

Встановити яндекс.браузер можна по цьому посиланню .


style = "display: block"
data-ad-client = "ca-pub-4512582538547140"
data-ad-slot = "7895422500"
data-ad-format = "autorelaxed">

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью