• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Кращі браузери для Linux

 1. 1. Firefox
 2. 2. Chrome
 3. 3. Opera
 4. 4 Konqueror
 5. 5. Web
 6. 6. Conkeror
 7. 7. Pale Moon
 8. 8. Midori
 9. 9. QupZilla
 10. 10. Lynx
 11. висновки

Веб-браузери одні з найважливіших додатків для звичайних користувачів. Для багатьох людей - браузер, це найбільш часто використовувана програма, тому важливо вибрати стабільний браузер, який задовольнить всі ваші потреби. Для користувачів Linux цей вибір дуже широкий. Тут є все: від легкого або навіть консольного браузера, до кроссплатформенного і дуже расширяемого.

У цій інструкції ми розглянемо найкращі браузери для Linux. Їх все можна вільно скачати, встановити і використовувати. Вони заслужили своє місце в цьому списку, оскільки вони надійні в повсякденному використанні і активно розвиваються.

А тепер перейдемо безпосередньо до списку кращих браузерів для Linux:

Зміст статті:

1. Firefox

Firefox

Firefox - третій за популярністю в усьому світі браузер і, швидше за все, найпопулярніший серед користувачів Linux, оскільки він поставляється в багатьох дистрибутивах за замовчуванням. Його перший випуск у 2002 році ознаменував відродження Netscape Navigator. До 2004 він був відомий як "Phoenix" і "Firebird", але потім був перейменований в Firefox. Це один з найбільш настроюються браузерів, а море для користувача аддонів і тим оформлення навряд чи коли-небудь буде перевершено іншими браузерами. Також за результатами тестів Firefox вважається першим браузером з раціонального використання пам'яті і продуктивності JavaScript.

Проте Mozilla, відома своєю звичкою створювати складності для розробників і користувачів, шляхом внесення змін без зворотної сумісності, одним з яких була повна реконструкція призначеного для користувача інтерфейсу. Багато користувачів залишилися незадоволені інтерфейсом Astralius, і Firefox втратив частину ринку. Але Mozilla пройшла етап кризи і тільки час покаже наскільки гарний напрямок вони вибрали.

2. Chrome

Chrome

Chrome - це відповідь Google на Microsoft Internet Explorer і Mozilla Firefox. Chrome застав всіх зненацька своїм легким і чуйним інтерфейсом і дуже швидким движком JavaScript. Це позначилося на інших браузерах і вони почали надолужувати згаяне. На даний момент, це найпопулярніший браузер, який займає більше половини ринку.

Для Linux є версія, під назвою Chromium - це проект з відкритим вихідним кодом, на якому і заснований Chrome. Проте там до сих пір немає кількох корисних функцій, наприклад, підтримки H.264. З іншого боку, Google не збирає статистику з користувачів Chromium. Раніше Chromium пропонував тільки стандартну функціональність, але з часом він обріс функціями і величезною кількістю розширень. Ми не будемо виділяти цей браузер окремим пунктом, оскільки, це все-таки один і той же проект.

3. Opera

Opera

Opera ніколи не займала велику частку ринку, незважаючи на те що це один з найбільш інноваційних браузерів. Це був перший браузер в якому з'явилася функція швидкого набору. Останнім часом вони відмовилися від свого движка Presto на користь ФОРКОМ Google движка Webkit - Blink. А це означає, що Opera тепер всього лише версія Chromium. Цей крок розчарував багатьох старих користувачів, так як при переході були втрачені багато настройки. Але все ж вона виглядає так само, як і старі версії, підтримує жести мишею, менеджер завантажень, розширення, приватний режим і режим турбо. Якщо ви все ще не можете змиритися з цим переходом, спробуйте Vivaldi - це відродження Opera 12 з багатьма новими функціями.

4 Konqueror

4 Konqueror

Konqueror - це універсальне рішення від KDE для перегляду файлів і перегляду веб-сторінок. За замовчуванням використовується движок KHTML, але він також підтримує адаптер KHTML в WebKit. Як і інші програми KDE, це робить багато речей. Тут є все що ви очікуєте побачити в звичайному браузері: вкладки, блокування спливаючих вікон, фільтрація оголошень, управління закладками, і прокрутка мишкою. Це лише частина його функцій. За допомогою плагінів KDE і KIO, програма може використовувати FTP, SAMBA і IMAP протоколи. А також може відкривати ISO файли. Konqueror, без сумніву, самий передовий браузер / файловий менеджер в одному на всіх платформах.

5. Web

Web

Це офіційний браузер проекту GNOME. Web був раніше відомий як Epiphany. Це Webkit браузер з чистим, простим інтерфейсом і тісною інтеграцією з оточенням робочого столу GNOME. У більш пізніх версіях була зламана підтримка призначених для користувача розширень, але ряд самих основних доповнень стали основною частиною браузера. Вони включають в себе фільтрацію, підтримку Greasemonkey, і жести миші.

6. Conkeror

Conkeror

Conkeror - це натхненний хвилею мінімалізму, браузер з управлінням через клавіатуру. Vimperator - був спробою зробити Firefox в оточенні Vim. Conkeror, в свою чергу, використовує стиль Emacs. Це стосується не тільки гарячих клавіш але і розширюваності. Багато доповнення Firefox працюють в Conkeror і ви можете змінити його зовнішній вигляд за допомогою спеціальних CSS стилів. Це відмінний браузер для програмістів і любителів роботи без миші. Conkeror незв'язаних з Konqueror, він заснований на технології Mozilla.

7. Pale Moon

Pale Moon

Проект Pale Moon було розпочато як оптимізований Firefox для Windows. Але з часом з'явилися версії для інших платформ, і він відійшов від Firefox в ряді напрямків. Одним з важливих рішень було зберегти класичну Firefox UI замість переходу на Australis. Це робить Pale Moon відмінним варіантом для незадоволених новим інтерфейсом Firefox, але є кілька зауважень. Орієнтованість на Windows проявляється в декількох місцях. Наприклад, інструмент міграції профілю недоступний в Linux. Також Pale Moon може не підтримувати деякі Firefox доповнення і навіть деякі дуже популярні не працюватимуть. Якщо це для вас не критично Pale Moon буде гарною рекомендацією якщо ви втомилися від витівок Mozilla.

8. Midori

Midori

Midori - це легкий альтернативний браузер, заснований на GTK, для таких оточень, як GNOME та Xfce. Він підтримує як Gtk2, так і Gtk3 і теж заснований на Webkit. Завдяки швидкому запуску і високою чуйності він став браузером за замовчуванням в ряді дистрибутивів Linux. Як і інші кращі браузери для Linux, наприклад, Mozilla і Opera він підтримує функціональність не з коробки. Тут є користувальницькі скрипти і стилі, смарт-закладки, блокування реклами, жести миші, швидкість набору і багато інших речей.

9. QupZilla

QupZilla

QupZilla - можна розглядати як Qt колегу Midori в контексті нашого списку кращих браузерів для Linux. Хоча назва звучить схоже, тут немає нічого спільного з Mozilla. Це легка багатофункціональна альтернатива, для більш відомих конкурентів. QupZilla заснований на WebKit і поставляється з власним блокувальником реклами. У нього також цікавий підхід до перегляду закладок, історії та RSS каналів - тут об'єднано всі в одному вікні. Ще одна відмінна особливість в тому що QupZilla намагається інтегруватися з оточенням робочого столу.

10. Lynx

Lynx

Lynx - це текстовий браузер, він працює в терміналі. Якщо вам цікаво, навіщо взагалі це комусь потрібно, є кілька ситуацій коли таке може стати в нагоді. Наприклад, зламався Х сервер, і вам потрібно пошукати в Google як це виправити, або подивитися документацію якогось консольного застосування в HTML. Lynx це один з найстаріших проектів, які до сих пір живі. Його історія починається в 1992 році, і він робить дуже небагато: просто виводить текст html сторінок. Тут немає підтримки зображень і Javascript. Отже він дуже швидкий і безпечний.

висновки

Ось і підійшов до кінця наш огляд кращих браузерів для Linux. А який ваш улюблений браузер? Знаєте браузери, які ще потрібно згадати в цьому списку? Розкажіть в коментарях.

Переклад: http://beebom.com/2015/03/best-web-browsers-for-linux

А який ваш улюблений браузер?
Знаєте браузери, які ще потрібно згадати в цьому списку?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью