• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Кращі браузери для Android

 1. Google Chrome
 2. UC Browser
 3. яндекс.браузер
 4. Opera
 5. Firefox
 6. Dolphin Classic

Будь-який сучасний смартфон поставляється з передвстановленим браузером. Однак не завжди він відповідає вимогам покупця. Тому багато хто воліє відразу ж завантажити браузер для Android з підтримкою додаткових функцій і більш високою швидкістю роботи. Але для початку необхідно визначитися з тим, а який браузер, власне кажучи, потрібно встановити. Допомогти в роздумах повинна наша добірка. У ній згадуються кращі браузери під Андроїд. Який-небудь з них вам обов'язково сподобається!

Google Chrome

Безсумнівний лідер всіляких чартів. Браузер правильно обробляє будь-які сторінки. Розпізнаються навіть ті, які зверстані з будь-якими помилками! Також програма дозволяє синхронізувати смартфон з комп'ютером, запозичивши закладки, паролі та іншу інформацію з настільної версії даного браузера. І якщо комп'ютерний Google Chrome сильно пожирає оперативну пам'ять, то про мобільному варіанті цього не скажеш.

Єдиний недолік даного продукту полягає у відсутності можливості позбутися від рекламних банерів. Якщо творець сайту захотів вас нагодувати рекламою, то йому в цьому ніщо не завадить. Причина цього полягає в тому, що найчастіше подібні блоки закуповуються у Google - не буде ж компанія шкодити самій собі?

Причина цього полягає в тому, що найчастіше подібні блоки закуповуються у Google - не буде ж компанія шкодити самій собі

UC Browser

Вельми швидкий браузер, який існує ще з часів Symbian. Головною його відмінністю є вбудована підтримка AdBlock. Дане розширення намагається блокувати всю рекламу - будь то банери, спливаючі вікна або відеоролики. Воно адаптовано під російські реалії, тому найкраще блокувальник діє саме в рунеті.

Додаток UC Browser має функцію «Турбо». При її використанні код сайтів стискається на серверах творців браузера. В результаті його завантаження відбувається за меншу кількість часу - при виході в Інтернет за допомогою стільникового оператора різниця дійсно помітна. Також браузер заточений під любителів відео - в меню програми можна отримати доступ до самих різних фільмів, трейлерів, аніме, кліпів і іншим роликам. Так можна забути про осоружному пошуку!

Так можна забути про осоружному пошуку

яндекс.браузер

Якими властивостями повинна володіти кращий браузер для Android? Він зобов'язаний швидко завантажувати сторінки, намагатися зберігати паролі і вміти грамотно масштабувати текст під розмір смартфона. Всім цим здатний похвалитися яндекс.браузер, що є творінням російських розробників. Для прискорення завантаження сторінок робить "Турбо 2.0». А унікальною особливістю програми є можливість зміни фону. В результаті можна змінювати зовнішній вигляд вкладок хоч кожен день, орієнтуючись на свій настрій.

Якщо ви використовуєте яндекс.браузер на комп'ютері, то ваш вибір зумовлений! Ви точно зацікавитесь функцією синхронізації закладок, завдяки якій вони моментально з'являться в мобільній версії браузера. Також припасти до смаку повинна розумна рядок - вона відкриває сайти за їх назвами, котрі дають вам результати пошуку, якщо тільки ви самі не захочете їх побачити. У цьому ж рядку даються відповіді на прості слова і надається переклад іноземних слів.

У цьому ж рядку даються відповіді на прості слова і надається переклад іноземних слів

Opera

Який браузер для смартфона вважається найстарішим? Мабуть, їм є Opera. Ще на кнопкових телефонах існувало всім нам добре відоме Java-додаток Opera Mini. А з появою операційної системи Symbian відбувся реліз мобільної версії традиційного браузера Opera. Тепер же їм користуються мільйони власників смартфонів на базі Android.

Як і раніше, даний браузер займає економією трафіку і прискоренням завантаження сторінок. Відмінно у додатки реалізований і головний екран, який є притулком для красиво оформлених закладок. Будь-сайт в браузері Opera можна примусово масштабувати, підлаштовуючи під екран смартфона. А ще програма здатна похвалитися мінімальним споживанням оперативної пам'яті навіть при великій кількості відкритих вкладок. Словом, Opera - це швидкий браузер, цінує приватність і споживає мінімальний обсяг трафіку.

Словом, Opera - це швидкий браузер, цінує приватність і споживає мінімальний обсяг трафіку

Firefox

Мобільна версія Firefox була розроблена відносно недавно. Але її вже встигли завантажити більше 100 мільйонів чоловік! Чи не це говорить про хорошу якість продукту?

Як і належить, додаток підтримує синхронізацію з комп'ютерною версією браузера Mozilla Firefox, завдяки чому ви не розлучитеся зі своїми закладками, історією і відкритими вкладками. Що стосується фірмових особливостей програми, то до них можна віднести топ сайтів, в якому зазначаються найбільш часто відвідувані вами ресурси. А ще Firefox підтримує установку доповнень, завдяки якій можна задіяти блокувальник реклами, менеджер завантажень і інші корисні функції.

А ще Firefox підтримує установку доповнень, завдяки якій можна задіяти блокувальник реклами, менеджер завантажень і інші корисні функції

Dolphin Classic

The app was not found in the store. 🙁

Цей браузер з підтримкою Flash відображає навіть найстаріші сайти, які так і не переїхали на технологію HTML5. При цьому розробники обіцяють повну конфіденційність і безпеку, так як Flash не виходить за межі браузера, завдяки чому технологія не допускає витоків особистої інформації.

Додаток здатний розпізнавати жести користувача. Це дозволяє перейти на Вас сайт без відвідування «Закладок». Також браузер цікавий своєю домашньою сторінкою, яка формується під смаки користувача. На ній можуть міститися не тільки закладки, але і категорії контенту. Не зайвою виглядає і новинна стрічка. Ну а слабкій половині людства повинна сподобатися можливість зміни тем, завдяки якій зовнішній вигляд браузера змінюється до невпізнання. Як і Firefox, дане додаток підтримує установку доповнень, що істотно збільшує його функціонал.

Як і Firefox, дане додаток підтримує установку доповнень, що істотно збільшує його функціонал

Причина цього полягає в тому, що найчастіше подібні блоки закуповуються у Google - не буде ж компанія шкодити самій собі?
Чи не це говорить про хорошу якість продукту?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью