• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Кращі браузери для Android - функціонал і унікальні можливості

 1. Brave Browser and Link Bubble
 2. Chromer
 3. Dolphin Browser
 4. Firefox для андроїд
 5. Flynx
 6. Ghostery Browser
 7. Google Chrome для андроїд
 8. Naked Browser
 9. Opera Browser для андроїд
 10. UC Browser

Веб-браузери - це одні з найважливіших додатків на будь-якому девайсе. Знайти відповідний досить важко, оскільки всі вони мають безліч властивостей. Давайте пройдемося по найкращим Android браузерам, які доступні в даний момент.

Brave Browser and Link Bubble

Brave Browser and Link Bubble

Ці два браузера, розроблених компанією Brave Software, наробили чимало галасу в 2016 році. Brave Browser побудований на базі Chromium і забезпечений блокувальником реклами. Також ви можете використовувати браузер, якщо не хочете, щоб ваше переміщення по сайтам відстежувалася. Звичайно, всі ці функції можна відключити при бажанні. До слова, Brave Browser - дійсно легкий браузер. Що стосується Link Bubble. Він відкриває посилання у вигляді спливаючого «міхура», який буде відображатися поверх всіх вікон і навіть на домашньому екрані. Обидві програми безкоштовні. Вони відмінно підійдуть користувачам, які шукають цікаві та функціональні браузері на Android.

Chromer

Chromer

Chromer - один з найбільш унікальних Android браузерів зі списку. Він функціонує не як звичайний браузер, а скоріше, як лаунчер для призначених для користувача вкладок. Він захоплює веб-посилання, а потім відкриває їх автономних вкладках, що значно спрощує перегляд. Вам знадобиться встановитися Google Chrome, щоб отримати повний функціонал. Chromer поширюється безкоштовно, але ви можете при необхідності придбати Pro-версію додатка.

Dolphin Browser

Dolphin Browser

Dolphin - один з найпопулярніших браузерів, і на те є вагомі причини. Він завжди був улюбленцем користувачів, адже розробники знають, чого жадає споживач. Серед найбільш значущих функцій можна виділити призначені для користувача теми, підтримку Flash, блокувальник реклами, режим «інкогніто», а також підтримку керування за допомогою жестів. Браузер також підтримує розширення.

Firefox для андроїд

Firefox для андроїд

Довго перераховувати гідності браузера не доводиться, про них і так знають багато. Хоч раз, але все користувалися їм на своєму комп'ютері. Він швидко потрапив в розряд «must have» браузерів завдяки своєму широкому функціоналу і підтримки розширень, що спрощують процес серфінгу. Firefox - це потужний інструмент, який кожен може отримати безкоштовно. До слова, якщо ви бажаєте отримати експериментальні фішки в числі перших, то варто поглянути в сторону бета-версії Firefox.

Flynx

Flynx

Браузер, розроблений InfiKen Labs, пройшов довгий нехай від свого початку до включення його в список кращих. Він реалізований у вигляді спливаючого «бульбашки», як і Link Bubble. Вам не доведеться залишати додаток, з якого ви перейшли на посилання, вона відкриється у вигляді круглого значка поверх додатки. Браузер оснащений і іншими цікавими властивостями, наприклад, нічним режимом. Звичайно, Flynx - це не типовий браузер, і підійде не кожному, але він однозначно варто того, щоб його зацінили.

Ghostery Browser

Ghostery Browser

Ghostery більше відомий як розширення для Firefox і Google Chrome. Розширення дозволяє блокувати вебсайт-трекери і дивитися, які трекери були використані. Цей функціонал розробники реалізували в Ghostery Browser, тому ви можете їм користуватися на своєму мобільному. Звичайно, це не найпопулярніший Android браузер, але він досить хороший.

Google Chrome для андроїд

Google Chrome для андроїд

Звичайно, не можна пройти повз самого популярного браузера на Android. Сою популярність він знайшов завдяки тому, що він встановлений на багатьох аксесуарах в якості основного браузера. Логічно, що користувачі продовжують ним користуватися. Він має синхронізуватися з деськтопной версією, для цього треба скористатися обліковим записом Google. Chrome тісно інтегрований з операційною системою. З кожним разом розробники розширюють його функціонал цікавими фичами. Також доступні версія браузера для розробників і бета-версія. У них ви можете ознайомитися з можливостями, який буде введено в основному браузері в майбутньому.

Naked Browser

Naked Browser

Браузер, розроблений Feverish Development, може і виглядає досить простеньким, але це не перший погляд. Серед більшості функцій ви помітите одну важливу - його швидкість. Звичайно, розробникам довелося піти на багато жертви, щоб зробити браузер дуже жвавим. Сайти завантажуються блискавично, а призначений для користувача інтерфейс досить функціональний, але якщо хочете красиве додаток, то варто пошукати інший браузер. Проте, Naked Browser - чудова програма для тих, кому не потрібен великий функціонал.

Opera Browser для андроїд

Opera Browser для андроїд

Браузер знайшов популярність ще до того, як з'явився на Android. Він часто оновлювався протягом довгих років і обростав безліччю функцій. Швидкі закладки - одна з них. Ви можете зберегти улюблені сайти і викликати їх легким рухом. Opera вміє економити інтернет-трафік, а пристойний інтерфейс дуже добре працює як на телефонах, так і планшетах. Також існує бета-версія Opera, де розробники тестують нові функції.

UC Browser

UC Browser

Блокувальник реклами, стиснення даних, нічний режим, управління жестами - самий цікаві функції з численних. Він має одну унікальну особливість - Facebook mode -, прискорює швидкість, поки ви користуєтеся Facebook. UC Browser абсолютно безкоштовний. Він має рейтинг 4,5 в магазині Google Play, де користувачі залишили більше семи мільйонів відгуків. Це не може не вражати.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью