• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Кращі браузери 2018 року: рейтинг і огляд для Windows 10

 1. 1 місце - Google Chrome
 2. Переваги Google Chrome
 3. Недоліки Google Chrome
 4. 2 місце - Mozilla Firefox
 5. Переваги Mozilla Firefox 2018
 6. 3 місце - Opera
 7. 4 місце - Safari Browser
 8. 5 місце - Microsoft Edge
 9. висновок

На сьогоднішній день в Інтернеті потребує практично кожен. А щоб зі зручністю відвідувати будь-які сайти, потрібен браузер, який буде швидким, безпечним і має зручний інтерфейс. Тому нижче буде представлений рейтинг кращих браузерів 2018 року. Нижче представлений топ-5 і огляд кращих браузерів поточного року. Розглянемо їх основні переваги та недоліки.

1 місце - Google Chrome

Офіційний сайт - https://www.google.ru/chrome/

ru/chrome/

Браузер Google Chrome доступний для будь-яких пристроїв

випущений у 2008 році Google Chrome з роками неухильно завойовував популярність, і в даний момент він є найпопулярнішим браузером в світі (статистика від Net MarcetShare і LiveInternet ). Хоч ідеї і були запозичені, розробники поліпшили свою програму настільки, що тепер вона є стандартом, на якому засновані деякі інші браузери (наприклад, Яндекс. Браузер).

Статистика використання браузерів в Росії

Google Chrome дуже швидкий. Під час випробування він відкривав сайт за 1,5 секунди. Це час залишалося незмінним навіть після подальших оновлень. Перехід з одного сайту на інший виконувався протягом 5,5 секунд, що не дало привласнити хром титул найшвидшого браузера. Редакція comss.ru провела свій тест швидкість різних браузерів, результати в таблиці нижче:

ru  провела  свій тест швидкість різних браузерів, результати в таблиці нижче:

У нас на комп'ютері Хром видав скромніший результат - 52.1, а й він набагато вище, ніж у Mozilla або Opera. Крім того в хром передбачена попередня завантаження сторінок, що значно прискорює роботу.

Chrome був спеціально розроблений для того, щоб швидко і ефективно завантажувати, відображати і взаємодіяти з широким спектром додатків в Інтернеті, маючи вбудований Flash і PDF-рідер. Синхронізація між вашим смартфоном і вашим настільним браузером допоможе надійно зберегти сайти в обране. У Chrome доступна синхронізація, однак це не найшвидший браузер, так як він споживає більше оперативної пам'яті.

Переваги Google Chrome

 • Швидкість роботи. Найчастіше це і є основна причина, чому користувачі скачують Хром. якщо орієнтуватися на незалежні дослідження , То Chrome зайняв перше місце серед всіх тестованих браузерів. Також у нього реалізована можливість попереднього завантаження сторінки, тому швидкість вище.
 • Комфорт. Інтерфейс браузера продуманий розробниками «від і до» - немає зайвих кнопок, можна просто відкрити вікно і почати роботу. У Chrome є можливість швидкого доступу: в адресному рядку можна відразу ввести пошуковий запит, не переходячи спершу на сторінку пошуковика. В налаштуваннях можна вибрати бажану пошукову систему. Якщо ви не зробили цього раніше, налаштуйте прямо зараз - будете економити час: Меню -> Настройки -> Пошукова система в адресному рядку
 • Надійність. Користувачі кажуть, що Chrome практично ніколи не зупиняє роботу, якщо на одній зі сторінок щось пішло не так. Це відбувається завдяки поділу процесів: кожна вкладка - окремий процес, якщо один з них зупиняється, інші продовжують свою роботу.

Кожна вкладка - окремий незалежний процес

 • Безпека. Хром регулярно оновлює свою базу шкідливих і небезпечних ресурсів, попереджаючи користувача про відвідування таких. Також цей браузер вимагає від користувача підтвердження завантаження exe-файлів. Хром - справжній параноїк. У нього своя база шкідливих ресурсів, а також постійні підозри на рахунок різних сайтів. Навіть Ютуб іноді потрапляє в список «підозрілих». Щоб все-таки перейти на сайт, який Хром вважає ненадійним, доведеться поламати голову.
 • Режим «Інкогніто». Щоб відкрити вікно в такому режимі, потрібно натиснути комбінацію клавіш Ctrl + Shift + N. В цьому режимі браузер не передаватиме ваші дані сайтам, а також не буде зберігати відвідування в історії.
 • Диспетчер завдань. З його допомогою можна оцінити, яка вкладка або розширення забирає багато ресурсів, щоб відключити їх в разі якихось гальм. Викликати диспетчер задач в Chrome можна за допомогою комбінації клавіш Shift + Esc. Рідко хто користується цією функцією, але часом без неї не обійтися. Диспетчер завдань показує інформацію про вкладках і розширеннях. Якщо раптом браузер почав «тупити», натисніть Shift + Esc або Меню -> Додаткові інструменти -> Диспетчер завдань, щоб зрозуміти, яка вкладка або розширення споживає багато ресурсів. Там же можна швидко завершити такий процес і відновити працездатність браузера.

Так виглядає вікно диспетчера задач в хром

 • Розширення. Ще одне неймовірно корисне гідність браузера Google Chrome - велике число різних розширень, плагінів і тем оформлення. Так кожен користувач може налаштувати браузер під свої завдання. тут можна знайти список розширень для Хрому.
 • Вбудований переклад сторінок. Дуже важливо для тих користувачів, які відвідують іншомовні сайти, але не володіють вільними іноземними мовами. Будь-яку сторінку Хром зможе автоматично перевести за допомогою Google Перекладача.
 • Оновлення. Хром оновлюється автоматично у фоновому режимі, тому ви не будете витрачати на це свій час і навіть не будете цього помічати.
 • Голосовий пошук. Найбільш актуально для користувачів мобільних пристроїв. Досить буде вимовити «Окей, Гугл» - і браузер знайде все, що вам потрібно. Дуже корисно за кермом автомобіля.
 • Синхронізація. При переході на інший пристрій, ви можете зберегти всі закладки і паролі. Досить увійти в свій Гугл-аккаунт, і всі ваші налаштування будуть імпортовані через пару хвилин.
 • Вбудований блокувальник реклами. За статистикою 90% користувачів використовують ті чи інші розширення для блокування реклами на сайті. Для Google Chrome найпопулярніше розширення - AdBlock . Втім, навіть воно не врятує вас від «азинів три сокири» в заставках улюблених серіалів.

Недоліки Google Chrome

Втім, нічого ідеального не існує. У Хрома є і недоліки, які часто відзначають користувачі. Головний з них - високі вимоги до комп'ютера. Власники слабких пристроїв відзначають «гальма» і некоректну роботу браузера.

Якщо у вас немає мінімум 2 ГБ оперативної пам'яті, краще віддати перевагу іншому браузеру - гідності ви навіть не помітите.

2 місце - Mozilla Firefox

Офіційний сайт - https://www.mozilla.org/ru/firefox/new/

org/ru/firefox/new/

Оновлений браузер Mozilla Firefox

В останні оновлення Firefox з'явилося досить змін для того, щоб привернути веб-серферів, які перейшли на інші браузери.

Переваги Mozilla Firefox 2018

 • Сучасний дизайн. Вилучено меню з вкладками, яке знаходилося в лівому верхньому кутку, тепер воно знаходиться на головній панелі інструментів. Дизайн, званий Australis, виділяє вкладку, в якій ви зараз перебуваєте, в той час як інші сторінки виглядають напівпрозорими.
 • Простота. Головне меню Firefox досить просте - ви зможете швидко отримати доступ до відкритих приватним вікнам та панелі надбудов. Цей новий акцент на простоті використання і вражаючій швидкості навігації робить Mozilla Firefox одним з кращих браузерів 2018 року. У нашому рейтингу він посідає 2 місце. У Firefox інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що спрощує навігацію. Браузер забезпечений багатьма необхідними функціями, однак в ньому немає нічого зайвого.
 • Швидкість. Firefox завжди був швидким інтернет-браузером, а тепер він став ще швидше. Він перевершує більшість конкурентів з точки зору швидкості, і при випробуваннях на виникло проблем із завантаженням сайтів або переходом зі сторінки на сторінку. Firefox забезпечує легкий перегляд сайтів і сумісний з додатками в Інтернеті. І він вимагає на 30% менше пам'яті, ніж Хром.

Розробники браузера постаралися зробити його простіше і швидше, і їм це вдалося, однак зв'язатися з представником Mozilla дуже складно.

3 місце - Opera

Офіційний сайт - https://www.opera.com/ru

com/ru

Новий дизайн браузера Опера

Браузер Opera з'явився в 1995 році, але і сьогодні він сумісний з кожної платформою і пристроєм. Opera не є найпопулярнішим настільним або мобільним браузером, але має вражаючий функціонал, тому він - сам по собі один з кращих представників такого програмного забезпечення.

Технологія мультимодального браузера в Opera - це лише одна з багатьох просунутих функцій. Швидке завантаження сторінок і оперативна підтримка користувачів - все це робить Opera першокласним інтернет-браузером. Як і всі інші, розробники стверджують, що це найшвидший і доступний браузер, і за багатьма показниками він сміливо може конкурувати з іншими програмами даного рейтингу.

Opera завантажив сайт за 2,2 секунди, потім час скоротилося до 1,8 секунди. Час, витрачений на перехід до іншого ресурсу - 3,3 секунди. Швидкість браузера не має великого значення, якщо в ньому складно орієнтуватися. В останній версії Opera розробники представили вдосконалений призначений для користувача інтерфейс з спрощеним і легким дизайном, який підкреслює вміст, а не красу логотипів.

Можливо, користувачеві буде потрібно трохи часу, щоб відкрити для себе всі можливості браузера, але в цілому він інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні.

4 місце - Safari Browser

Офіційний сайт - https://www.apple.com/ru/safari/

Відомий завдяки своєму інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу Safari - легкий і простий інтернет-браузер від Apple. Safari є популярним тому, що до 2007 року він був стандартним додатком в Mac.

Лідером в рейтингу даній програмі заважає стати не тільки пізній дебют. Цей інтернет-браузер швидкий і простий у використанні, але в ньому відсутні функції настройки, в яких сьогодні так потребує переважна більшість користувачів.

Кожна подібна програма на ринку може похвалитися набором власних функцій, і у Safari також є свої «фішки». Однією з найпомітніших є «Список для читання» - це зручний спосіб зберегти URL-адреси цікавих веб-сторінок, які ви хочете переглянути і прочитати пізніше. Він схожий на RSS-канал, але дозволяє користуватися сайтом повністю, а не перегорнути звичайний список нового контенту. Safari працює дуже швидко - для завантаження сайтів і переходу з однієї сторінки на іншу потрібно не більше двох секунд.

Дуже зручною функцією для перегляду в Safari є кнопка Reader в правій частині панелі пошуку. Це дозволяє вам приховати всю рекламу і візуальні відволікаючі фактори в статті і просто прочитати звичайний текст.

У Safari працюють всі основні функції, які ви очікуєте від будь-якого браузера, включаючи вкладки, перевірку орфографії і менеджер паролів. Налаштування - ось у чому цей браузер відстає про своїх конкурентів. Safari менш гнучкий, коли мова заходить про управління панелями інструментів, і в ньому немає можливості синхронізувати свої дані. Тут також відсутні елементи управління батьківським контролем і масштабуванням.

5 місце - Microsoft Edge

Офіційний сайт - https://www.microsoft.com/ru-RU/windows/microsoft-edge

З виходом Windows 10 корпорація Microsoft зробила сміливий крок, переключивши увагу з плоду багаторічної праці Internet Explorer на новий браузер під назвою Edge.
Насправді, якщо покопатися в глибинах Windows, то можна побачити, що IE 11 до сих пір залишається в списку попередньо встановлених програм, однак Edge тепер за замовчуванням встановлений як засіб перегляду сторінок в Інтернеті.

Зовні Edge є вдосконаленою версією свого попередника з плитковим інтерфейсом, відповідним нової Windows 10. Меню браузера просте, сучасне і має універсальну панель пошуку для веб-адрес і запитів. В правому куті також з'являються нові значки, які відкривають розширені можливості браузера.

Вид для читання (доступ через значок книги) усуває відволікаючі фактори на веб-сторінці і відкриває чисту текстову версію статей, яка потім може бути додана до списку вибраного, якщо клацнути по значку із зіркою.

Продуктивність у браузера Edge досить пристойна. Здебільшого веб-сторінки завантажуються швидко і без проблем. Іноді робота програми сповільнюється, і з прокруткою сторінок часто виникають проблеми, але в цілому браузер непоганий і, безумовно, відрізняється від Internet Explorer 11. Багато користувачів вважають, що це один з кращих браузерів 2018 року.

Це ідеальний браузер для безпечного веб-серфінгу, який працює так само, як Internet Explorer 11, але швидкість завантаження сторінок і раніше середня.

висновок

Кожен браузер, який представлений в цьому списку, щоб перейти до Інтернету, але між усіма ними є велика різниця - в основному кожен відрізняється якістю своєї роботи. Швидкий і безпечний браузер захищає вас і робить приємним проведення часу в Інтернеті. Вибір такої програми в першу чергу залежить від потреб людини і особистих переваг, але в першу чергу слід орієнтуватися на складений вище рейтинг кращих браузерів 2018 року - адже він заснований не тільки на результатах випробувань, але і на думках інших користувачів.

Автор: Олександр Красильников, фахівець із захисту інформації.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью