• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Кошеня з реклами Віскас

Ну скажіть хто не дивився рекламу котячого корму «Віскас», головний герой якої маленький і чарівний кошеня Ну скажіть хто не дивився рекламу котячого корму «Віскас», головний герой якої маленький і чарівний кошеня? Завдяки смугастому малюкові, цю рекламу приємно дивитися і вона ніколи не набридає. Але у багатьох виникає питання, яка ж порода у рекламного кошеня?

Порода називається - британська короткошерста, окрас - «чорний мармур на сріблі». Не варто плутати з шотландської породою зі стоячими вушками (скотиш страйт).

Коти породи британська короткошерста, дуже популярні серед любителів цих тварин.
Британський плюшевий кошеня з реклами, виріс в Німеччині, в розпліднику британських короткошерстих кішок «Silver Treasure». Кошенята з цього розплідника з 2003 року беруть участь в телевізійній рекламі кормів для тварин. Для глядачів милею всього коти в смугастих шубках з забарвленням «сріблястий Теббі». У народі цей забарвлення називають «Whiskas».

У цих кошенят дуже ніжний і лагідний характер, з ними приємно працювати режисерам, і можна заводити будинку для розведення і душі. Британські короткошерсті, як і всі породисті коти, мають інтелігентну натуру, яка позитивно діє на власника і його сім'ю. Безлад дуже дратує британців, а особливо в районі свого улюбленого місця. Якщо раптом ви виявите «мітку» на своїй або чиєїсь одязі, не варто лаяти кота, він не винен, він просто мітить свою територію. Так надходять тільки коти - хлопчики, дівчатка не мітять. Британці обох статей люблять порядок.

Утримувати і доглядати за кошенятами з реклами «Whiskas» не складно, головне регулярно розчісувати красиву, плюшеву шубку. Привчайте до цієї процедури з дитинства, а то потім будуть незручності і вам і коту.

Розчісувати треба спеціальним гребінцем, в спокійній обстановці, плавними рухами, ніжно і не поспішаючи. Плюшевий підшерсток британців можна вичісувати уздовж і проти шерсті. Від масажними рухами кіт отримує величезне задоволення, коти навіть починають муркотіти. Під час такого грумінг між господарем і котом виникає енергетичний зв'язок, яка позитивно відбивається на нервовій системі і на всьому організмі в цілому.

Як і всім кішкам, різних порід, британцям необхідно регулярно очищати від сторонніх предметів і пилу очі, вуха, зуби. Регулярні процедури допоможуть вашому вихованцеві підтримувати чистоту тіла.

При покупці кошеняти з реклами «Whiskas» в спеціалізованому розсаднику, вам слід вивчити всю інформацію про розплідник і про тварину. Необхідно знати все про родовід, про спадкові захворювання, про індивідуальні особливості, про харчової дієті, наявність всіх щеплень відповідно до віку і т.д. У престижному розпліднику всю інформацію надають на першу вимогу.

Зібрана інформація допоможе вибрати відмінного кошеня з реклами віскас і він буде радувати вас кожен день, створювати домашній затишок і комфорт.

Ну скажіть хто не дивився рекламу котячого корму «Віскас», головний герой якої маленький і чарівний кошеня?
Але у багатьох виникає питання, яка ж порода у рекламного кошеня?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью