• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Корпоративна електронна пошта - створення, налаштування, безкоштовне тестування

 1. Корпоративна електронна пошта Сьогодні корпоративна електронна пошта - невід'ємна частина бізнес-культури...
 2. Налагодження корпоративної пошти
 3. Як увійти в корпоративну пошту
 4. Як протестувати корпоративну пошту безкоштовно

Корпоративна електронна пошта

Сьогодні корпоративна електронна пошта - невід'ємна частина бізнес-культури та бізнес-комунікацій в будь-якій компанії. Неможливо навіть уявити собі сучасне життя і бізнес без електронної пошти. Електронна пошта служить засобом зв'язку, реклами, просування товару або послуг і засобом внутрішньокорпоративного взаємодії. Цілком логічно, що будь-яка компанія прагне унікально ідентифікувати свій бренд і себе у всьому, включаючи адреси електронної пошти. Для цього, як і для багато чого іншого, необхідна власна корпоративна електронна пошта. Однак, створення сервера корпоративної електронної пошти часто обертається головним болем для системного адміністратора компанії. Адже необхідно детально продумати і реалізувати апаратне і програмне забезпечення, забезпечити антивірусний і антиспам-захист майбутнього поштового сервера, а також не забути про зручність користувачів електронної пошти. Для вирішення цієї проблеми і існує аутсорсинг-послуга по хостингу корпоративної пошти, яка знімає з замовника необхідність значних одноразових і регулярних витрат, тривалих термінів введення в експлуатацію і складних налаштувань. Почати користуватися послугою хостингу пошти можна протягом 24 годин після оформлення замовлення!


Почати користуватися послугою  хостингу пошти  можна протягом 24 годин після оформлення замовлення

Створення корпоративної пошти

По-перше, для створення корпоративної пошти потрібно зареєструвати домен . Якщо домен вже зареєстрований і у компанії є власний сайт, можна переходити до другого пункту. Якщо власного домену ще немає, його можна отримати в подарунок при замовленні корпоративної пошти на 10 адрес і більш.

По-друге, необхідно підключитися до послуги корпоративного поштового хостингу. Послуга дозволяє розташувати сервер корпоративної пошти на захищеному від вірусів і спаму поштовому хостингу і дозволяє заощадити на придбанні дорогого серверного обладнання, спеціалізованого програмного забезпечення поштового сервера, його настройки, підтримці високошвидкісного отказоустойчивого підключення до інтернету. Для підключення до послуги необхідно заповнити форму замовлення .

тестувати пошту

Налагодження корпоративної пошти

Після підключення до послуги адміністраторам висилається інструкція по налаштуванню корпоративної пошти. Налагодження підключення може здійснюватися по всіх можливих поштовим протоколам - POP3 / IMAP4 / SMTP / HTTP. У всіх випадках для забезпечення безпеки з'єднання використовуються шифровані версії протоколів: SSL або TLS. Також в інструкції наведені приклади налаштувань акаунтів корпоративної пошти для найбільш широко поширених поштових клієнтів: Microsoft Outlook, Mozilla Thunderbird і Apple Mail.

Як увійти в корпоративну пошту

Щоб зайти на свою скриньку корпоративної пошти використовуйте ваш email повністю (тобто [email protected]) як логін і пароль. Логін і пароль слід вводити в поштовому клієнті або браузері на сторінці веб-інтерфейсу сервера корпоративної пошти.

Як протестувати корпоративну пошту безкоштовно

Для замовлення безкоштовного тестування корпоративної пошти заповніть форму замовлення . Для тестування може бути підключений як власний домен замовника, так і надано домен провайдера хостингу пошти. Безкоштовне тестування надається на термін до 30 днів. Після відправки форми з вами зв'яжеться фахівець, уточнить деталі замовлення і надасть інформацію для безкоштовного доступу до корпоративної пошти.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью