• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Користувача Steam заблокували до 2038 роки за знайдені ним уразливості

Користувач Steam виявив уразливість в захисті сервісу Steam, за що отримав бан на двадцять років.

Користувач Steam виявив уразливість в захисті сервісу Steam, за що отримав бан на двадцять років

Йому не допомогло навіть участь в перекладах .
ресурс DTF поговорив з користувачем під ніком Kaby і дізнався деталі сталася драми.
Почалося все з того, що Kaby знайшов в Steam можливість блокувати учасників спільноти в обговореннях навіть в тому випадку, якщо вони в них ніколи не брали участь. Тобто у випадку будь-якого з ігрових центрів Steam міг блокувати будь-якого геймера, навіть якщо той ніде не залишав коментарів. Все, що потрібно для цього зробити - замінити ідентифікатор поста в коді сторінки.
Як будь-який порядний громадянин, Kaby повідомив про свою знахідку в техпідтримку, проте уразливість не усунули навіть за кілька місяців. Щоб хоч якось розворушити співробітників Valve, Kaby заблокував одного (за згодою останнього), за що отримав бан тривалістю в шість місяців. В якості причини бана співробітник на ім'я Джек назвав зловживання функціями сервісу.

В якості причини бана співробітник на ім'я Джек назвав зловживання функціями сервісу

Але на цьому жалісливий користувач не заспокоївся, і в квітні знайшов ще один баг Steam, на цей раз пов'язаної з системою самоблокировки аккаунта Self-locking tool, що дозволяє обмежити можливості свого профілю в тому випадку, якщо доступ до нього отримали сторонні. У цій ситуації для відновлення аккаунт необхідно перейти за посиланням в листі, що підтверджує блокування, або ввести з нього відповідний код.
Kaby написав в техпідтримку і повідомив, що він не може відновити свій аккаунт по позначеному кодом, але якщо вести пароль в верхньому регістрі, то система його прийме. Користувачеві пообіцяли, що програмісти займуться даною проблемою.

Через якийсь час Kaby вирішив перевірити, як там поживає знайдений ним баг, але замість цього знайшов ще один. Якщо заблокувати власний акк, а потім перейти по посиланню для зняття обмежень, можна запросто позбутися тимчасового бана в Steam. Природно, юзер знову відправився в техпідтримку і чесно повідомив про свою знахідку, де йому видали бан за те, що його запит порахували повторюваним.

Крім того, за те, що Kaby Розбанені сам себе, йому ще й виписали перманентне обмеження. Користувач пробував кілька разів звернутися в техпідтримку, але його ігнорували. Після цих численних запитів зі сторінки Kaby в Steam зникло все вміст, а сам профіль був вилучений з публічного перегляду. Спробувавши внести зміни в профіль, користувач побачив, що його аккаунт заблокований аж до 2038 року.

У російськомовному співтоваристві Steam нещасному повідомили, що бан цей виданий обґрунтовано і знятий не буде.
Зате, звернувшись в техпідтримку, Kaby дізнався, що той самий експлойт зі зняттям бана через інструмент самоблокировки все ж усунули.

Зате, звернувшись в техпідтримку, Kaby дізнався, що той самий експлойт зі зняттям бана через інструмент самоблокировки все ж усунули

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью