• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Контент фільтр Tumblr заблокував сексуальні меншини

Компанія Yahoo заплатила $ 1,1 млрд в травні цього року для покупки сервісу мікроблогів Tumblr Компанія Yahoo заплатила $ 1,1 млрд в травні цього року для покупки сервісу мікроблогів Tumblr. Коли була завершена угода, топ-менеджмент пошукового гіганта запевнив, що постарається зробити все можливе для того, щоб не зіпсувати мікроблоги і не відлякати користувачів.

Проте, в останні місяці в Tumblr почали з'являтися нові заходи, які накладають серйозні обмеження на контент. Зокрема в блог-сервіс вводяться нові контент-фільтри, які блокують порнографічні матеріали і не тільки. В цілому в Tumblr є близько 105 млн блогів. З них 10% постів містять контент для дорослих. Щоб очистити ресурс від невибагливих даних компанія ввела в роботу фільтр, який блокує пошукові порно-запити в iOS-клієнтів сервісу.

На жаль, серед тегів, які опинилися заблокованими на сайті, виявилися #gay, #lesbian і #bisexual. Виходить, що розробники відрізали від ресурсу всіх представників нетрадиційної сексуальної орієнтації. Інтеграція нових фільтрів повинна зробити Tumblr більш привабливим для рекламодавців, які не бажають розміщувати свої оголошення на сумнівних сторінках.

Перед продажем Yahoo !, Tumblr також провів ряд реформ і видалив категорію «еротика» і 12 млн блогів з порнографічним змістом з пошукового сервісу. Ці дії не дуже відповідають умовам використання Tumblr, згідно з якими клієнти сервісів можуть публікувати будь-який контент.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью