• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Комп'ютер заблокований !!! Що робити?

Сьогодні піде мова знову про шахраїв які не виходячи з дому заробляють на користувачах комп'ютерів свої грошики. Кожен 7 користувач комп'ютера зустрічався з проблемою, коли при включенні або перезавантаженні комп'ютера випливає на весь екран повідомлення (банер) «Ваш комп'ютер заблокований за перегляд або копіювання, тиражування чого небудь» Просять відправити смс на номер будь-якого оператора (МТС, Мегафон, БИЛАЙН), поповнити рахунок, а в замін ви нібито отримаєте код розблокування. Якщо ви цього не зробите, то вся інформація знищиться, дані відформатуй і комп'ютер ви ніколи не розблоковуєте.

Якщо ви цього не зробите, то вся інформація знищиться, дані відформатуй і комп'ютер ви ніколи не розблоковуєте

Напевно кожен десятий користувач покладав ці гроші в надії оживити заблокований комп'ютер за допомогою коду, тим самим наповнюючи електронні гаманці трудяг-хакерів. Запам'ятайте: ніколи не відправляйте ніяких смс, не кладіть ніяких грошей на рахунок шахраїв.

Зараз я з Вами поділюся рішенням розморожування комп'ютера, якщо він вже заблокований.

1 спосіб - Виправлення реєстру

Не лякайтеся)), це дуже просто і не займе багато часу. Чи не хочете цим займатися, зателефонуйте нам і ми все зробимо за Вас. Зробимо все по порядку. Що б отримати доступ до реєстру, потрібно завантажити заблокований комп'ютер в безпечному режимі з підтримкою командного рядка, для цього при включенні комп'ютера натисніть клавішу F8 і в меню завантаження вибрати Безпечний режим з підтримкою командного рядка.

Чекаємо завантаження командного рядка і вводимо в ній regedit Чекаємо завантаження командного рядка і вводимо в ній regedit.exe і тиснемо Enter. Відкрився редактор реєстру - тут і оселився наш вірус-блокіратор. Перше місце, де може бути блокувальник комп'ютера:
1. HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Windows / CurrentVersion / Run

тут ми бачимо список програм автозавантаження (запускаються разом з операційною системою), а також їх розташування на вашому ПК (що б потім видалити їх з диска) тут ми бачимо список програм автозавантаження (запускаються разом з операційною системою), а також їх розташування на вашому ПК (що б потім видалити їх з диска). Всі підозрілі програми потрібно видалити (правою кнопкою миші і видалити) і запам'ятати шлях до них (наприклад: grg54545.exe, bh.exe по шляху C: / Documents and Settings /; C: / Windows / System і т.д.)
2.HKEY_LOCAL_MACHINE / Software / Microsoft / Windows / CurrentVersion / Run - повторюємо вищевикладене.
3. HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Windows NT / CurrentVersion / Winlogon-

тут не повинно бути параметрів Shell і Userinit
тут не повинно бути параметрів Shell і Userinit. При їх виявленні, сміливо видаляйте.
4. HKEY_LOCAL_MACHINE / Software / Microsoft / WindowsNT / CurrentVersion / Winlogon - навпаки повинні бути присутніми і відповідати цим значенням Userinit - C: Windows / system32 /userinit.exe
Shell - explorer.exe

exe

Якщо це не так, то виправляйте вручну. Все виправили? Тепер закриваємо редактор реєстру і вводимо в командному рядку Explorer.exe і тиснемо enter, що б запустити робочий стіл. Видаляємо файли, шляхи яких ми запам'ятовували, перезавантажується. Ваш комп'ютер розблоковано. Вуаля! Все повинно працювати.

Але не завжди завжди він допомагає, тому що шахраї не «сидять на місці» і винаходять все нові способи блокування вашого комп'ютера.

2 спосіб розблокування за допомогою відкату, відновлення системи

3 спосіб - Розблокування комп'ютера за допомогою утиліт, посилання на які в статті Як видалити банер Windows?

Все виправили?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью