• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Кнопки і лічильники - користь і шкода. Блоггер, будь обережний

 1. Кнопки, які практично або взагалі не приносять користь
 2. Які причини ще змушують нас встановлювати непотрібні кнопки в блог
 3. кнопки 50/50

Доброго часу доби, шановні читачі. Занадто часто мені доводиться спостерігати сумну картину, як початківці блогери з перших днів починають шкодити самі собі. Я сама в якійсь мірі цьому була схильна до, але швидко впоралася зі спокусою. Ви поки не здогадалися про що я. Зараз все стане зрозуміліше.

Найбільша проблема - це розміщення на сторінках свого блогу всяких кнопочок і лічильників
Найбільша проблема - це розміщення на сторінках свого блогу всяких кнопочок і лічильників. Як часто ви читали про те, що не потрібно завішувати свій блог цими прикрасами, як новорічну ялинку.
Але, по-перше, чомусь мало хто прислухається до цих порад, по-друге, мало хто з досвідчених блогерів пояснює, чим замінити те, що дають нам ці кнопки.

Отже, що змушує нас розміщувати всі ці кнопки і лічильники в своєму блозі, і які є інші рішення.

Кнопки, які практично або взагалі не приносять користь

Я хочу знати, який тИЦ і PR у мого блогу, тому я встановлюю кнопку Я хочу знати, який тИЦ і PR у мого блогу, тому я встановлюю кнопку  Плюс - ви дізнаєтеся, який у вас тиц і pr  Мінус - марна зовнішнє посилання з вашого блогу
Плюс - ви дізнаєтеся, який у вас тиц і pr
Мінус - марна зовнішнє посилання з вашого блогу.

Рішення. Будь-тулбар для браузера, який показує ці показники. Про те, якими барами користуюся я, можна прочитати в статті Інструменти веб-майстра (блогера) .

Плюс до цього, щоб знати точні дні, коли відбувається апдейт (оновлення) тиц, а також і інші апдейти, можна встановити на головну сторінку Яндекса віджет від цього сайта або стежити за допомогою тулбара RDS, про який я часто пишу останнім часом. Останній раз в статті Як перевірити посилання .

Я хочу знати, скільки на мене варто посилань або на якому місці я в рейтингу.
Я хочу знати, скільки на мене варто посилань або на якому місці я в рейтингу

Плюс - ви володієте цими знаннями, хоча я не знаю, на скільки ці знання полегшують ваше життя.
Мінус - зайві зовнішні посилання.
Замінити ці кнопки навряд чи вийде, але і користь від них сумнівна. Звичайно, це справа кожного, але я особисто не знаю жодної причини, яка може спонукати встановити ці кнопки.

Рішення. Кількість посилань з блогів, які показує друга кнопка, це не ті посилання, які враховує Яндекс при ранжируванні. Звичайно, серед них є ті, які ви можете побачити в Яндекс Вебмайстер , Але таких мало. В основному, підрахунок цих посилань ведеться тільки всередині рейтингу для розрахунку показника Я авторитет. Я не стежу за кількістю таких посилань, але я знаю спосіб, завдяки якому я бачу все посилання з різних блогів, про які знає Яндекс. Я поділюся з вами цим способом. Можливо є більш короткий шлях, я ж по кроках опишу, як зробила я.

Йдемо в будь-які інструменти для аналізу сайтів, наприклад, в pr-cy.ru.
Робимо аналіз свого блогу.
Знаходимо в отриманих результатах пункт Посилаються на ваш сайт пошуковики. І там же посилання на Я.Блогі.

Переходимо по посиланню і бачимо всі знайдені посилання з блогів
Переходимо по посиланню і бачимо всі знайдені посилання з блогів. Тепер найголовніше. Справа будуть посилання на підписку

Підписуємося будь-яким зручним для себе способом, і отримуємо в свій рідер (  Про передплату і ридерах  ) Повідомлення про всіх посиланнях з блогів, про які знає Яндекс, а тепер і ви
Підписуємося будь-яким зручним для себе способом, і отримуємо в свій рідер ( Про передплату і ридерах ) Повідомлення про всіх посиланнях з блогів, про які знає Яндекс, а тепер і ви.

Мені потрібні зовнішні посилання, а каталоги і рейтинги вимагають взамін встановити свою кнопку.

Плюси і мінуси - плюси незрівнянно малі і постійно прагнуть до нуля, тому що, переважно, посилання на ваш блог знаходяться серед великої кількості інших посилань, а це означає, що вся вага, яким володіє сторінка рейтингу або каталогу розосереджується на всі зовнішні посилання , і вашому блогу дістається такий мізер, який непорівнянний з тим, що ви даєте цим рейтингом або каталогу, посилаючись на нього всіма сторінками свого незміцнілого блогу
Плюси і мінуси - плюси незрівнянно малі і постійно прагнуть до нуля, тому що, переважно, посилання на ваш блог знаходяться серед великої кількості інших посилань, а це означає, що вся вага, яким володіє сторінка рейтингу або каталогу розосереджується на всі зовнішні посилання , і вашому блогу дістається такий мізер, який непорівнянний з тим, що ви даєте цим рейтингом або каталогу, посилаючись на нього всіма сторінками свого незміцнілого блогу.

Рішення. Створити окрему сторінку, написати статтю про всіх рейтингах, в яких ви розмістили своє посилання. Тільки будьте обережні. Не перетворюйте цю сторінку в список одних лише посилань. Забезпечте кожну посилання описом про те, що це за каталог або рейтинг, які приймає блоги, що вимагає.

Якщо спочатку каталог вимагає встановити їх посилання відразу на всіх сторінках вашого блогу - відмовляйтеся. Вам це абсолютно ні до чого. Існує велика кількість інших способів отримувати зовнішні посилання на свій блог.

Я хочу знати, люди з якими операційними системами мене читають, або, що більше схоже на правду, мені подобається, як він крутиться і блимає або ще щось робить.
Останнім часом часто зустрічаю в блогах різні схожі анімовані банери, які не несуть ніякого смислового навантаження для новоспеченого блогу.

Напевно, це заворожує, коли в блозі крутиться земну кулю з однією єдиною точкою, яка показує вас. Я не буду тут писати про плюси і мінуси. Він не створює зовнішньої посилання, тому що вставляється в блог через скрипт. Мати таку кульку забавно, коли він один. Але часто він зустрічається на зовсім новеньких блогах між всіх інших кнопочок. І загальна кількість кнопок, іконок і лічильників більше, ніж кількість написаних статей.

Я не користувалася цим сервісом, і не знаю про його переваги, але просто зверну вашу увагу, що будь-яка служба статистики дає повну інформацію по відвідувачах з різних країн. До найпопулярніших відносяться Яндекс Метрика, Google Analytics, LiveInternet.

Моя стаття могла навести вас на думці, що зовнішні посилання це абсолютне зло? Це не так. Без зовнішніх посилань не обійтися. І часом вони нам потрібніші, ніж ми можемо собі уявити. Просто потрібно вміти відрізняти корисну кнопку від не корисно.

І просто візьміть собі за правило стежити за тим, щоб ваш блог не перетворювався в довідкову смітник, і в співвідношенні з корисною інформацією останньої було більше, ніж цих кнопок.

Які причини ще змушують нас встановлювати непотрібні кнопки в блог

Деякі з вас можуть міркувати, приблизно, так: "Добре, рішення є, я їх знаю, але ж інші не бачать, що на мене XXX посилань, що у мене тИЦ 10 і PR 1" ... або ще щось, ніж вам хочеться похвалитися.

Подумайте, на скільки це важливо вашим читачам.

Ви вважаєте, що ваш блог читають лише тому, що у нього стільки-то тИЦ і якесь число посилань? А ви взагалі впевнені, що ваші читачі розуміють, що це таке? Хто не розуміє, тому абсолютно не важливо які у вас циферки.

А хто розуміє, хто знає, що це таке, той, будьте впевнені, знає, як це дізнатися і подивитися. І йому, тим більше, не потрібні всі ваші кнопочки.

кнопки 50/50

В цей розділ я вирішила винести такі кнопки, як підрахунок передплатників по фіду і облік твітерян, які слідують за вами в твітері.

Кнопки, безсумнівно корисні, коли є чим похвалитися. Кнопка Followers не створює посилання, тому що зроблена через скрипт. Кнопка Feedburner - є посиланням.

В першу чергу, звичайно, вони зроблені для того, щоб показати на скільки ваш блог взагалі популярний серед користувачів інтернету. З іншого боку, за твердженням деяких блогерів, всі ці цифри легко накрутити. Але я ніколи не займалася накруткою передплатників, не займалася я і массфоловінг, щоб отримати якомога більше послідовників.

У другу чергу, а може саме вона і повинна бути першою, на дані показники можуть дивитися потенційні рекламодавці, і для кого-то з них ці цифри будуть визначальними.

В іншому ж, особисто я вважаю їх, як данину моді.

Лічильники статистики. Вони бувають, як видимі, наприклад, LiveInternet, так і невидимі, як Google Analytics і Яндекс Метрика (при бажанні, у Метрики є і видимий лічильник).

Більшість таких лічильників не є посиланнями, тому що виконані через скрипт.

Каталоги і рейтинги, які вимагають встановити їх кнопку-лічильник, і в які дійсно має сенс додати свій блог - це Mail і Рамблер. Тому що їх каталоги є досить авторитетними, після таких каталогів, як Dmoz і Яндекс Каталог. Останні, до речі, не вимагають на себе зворотного посилання.

Посилання на повідомлення у вигляді щоденних іконок. Без цих іконок-посилань не обійтися, адже нам потрібні постійні читачі в блог. Тому, підписка на RSS, пропозиція слідувати в Twitter, або, як ще є у мене, отримувати оновлення в Facebook, є для нас, блогерів, дуже важливими. Ми повинні думати про те, щоб надати різним користувачам різні способи підписки, які найбільш зручні їм, а не нам.

На цьому, мабуть і закінчу. Перш, ніж щось розмістити на сторінках свого блогу, міцно подумайте, навіщо ви це робите. Яку користь це приносить, чи є способи отримувати цю користь інакше.

Вдалого вам розвитку.

Моя стаття могла навести вас на думці, що зовнішні посилання це абсолютне зло?
Ви вважаєте, що ваш блог читають лише тому, що у нього стільки-то тИЦ і якесь число посилань?
А ви взагалі впевнені, що ваші читачі розуміють, що це таке?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью