• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Книги з просування сайтів, допомога сеошників

 1. Книга "10 гріхів SEO-оптимізатора"
 2. "Енциклопедія пошукового просування" від Ingate
 3. "Оптимізація і просування сайтів в пошукових системах" (І.Ашманов і А.Иванов)
 4. SEO: Пошукова Оптимізація від А до Я (від seobuilding.com)
 5. "Просування сайтів в пошукових системах. Рятувальний круг для малого бізнесу" (М. Б. Зуєв, П. А. Маурус,...
 6. "Розкрутка Web-сайтів. Ефективна Інтернет-комерція" (Н.В.Евдокімов)
 7. "Розкрутка і просування сайтів. Основи, секрети, трюки" (О.Яковлєв)
 8. "Пошукові системи та просування сайтів в Інтернеті" (Д.Н.Колісніченко)
 • Книга "10 гріхів SEO-оптимізатора"

 • Як показує практика, початківці SEO-фахівці часто роблять ряд грубих помилок. Автор зібрав 10 помилок, детально розповів про способи їх виявлення, усунення. Навіть не володіючи усіма тонкощами просування сайтів , Ви добре зрозумієте основи СЕО. Це дозволить легко контролювати позиції сайту.

  У книзі йдеться про файлі robots.txt, редирект, 404 помилку, перелинковке, контенті, прийомах "сірого" та "чорного" SEO, надано окремі поради по розкрутці.

  txt, редирект, 404 помилку, перелинковке, контенті, прийомах сірого та чорного SEO, надано окремі поради по розкрутці

  завантажити можна тут .

  • "Енциклопедія пошукового просування" від Ingate

  Доступні в електронному вигляді 3 глави "Енциклопедії пошукового просування Ingate". Глави "Пошукові системи", "Ранжування в деталях" допоможуть зорієнтуватися в основних категоріях пошукового просування. Ви дізнаєтеся, як влаштовані Google і Yandex, засвоїте мову пошукових запитів, зрозумієте процес ранжирування, особливості алгоритмів. У розділі "Обмеження для просування" автор розповідає про труднощі, які виникають на шляху потрапляння в ТОП, частих помилок припускаються фахівцями.

  <Img alt = "Енциклопедія пошукового просування" від = "" ingate "=" "data-cke-saved-src =" / kscms / uploads / editor / files / ingate.jpg "src =" / kscms / uploads / editor / files / ingate.jpg "style =" width: 549px; height: 329px; ">

  Енциклопедія написана просто і доступно. Новачкам вона допоможе самостійно розібратися в особливостях SEO, власнику інтернет-бізнесу зрозуміти окремі питання розкрутки в мережі.

  завантажити можна тут .

  • "Оптимізація і просування сайтів в пошукових системах" (І.Ашманов і А.Иванов)

  Даний посібник систематизує всі знання в області СЕО Даний посібник систематизує всі знання в області СЕО. В першу чергу вона призначена для новачків, але може служити в якості довідника досвідченому інтернет-маркетологу. Тут розглянуті пошукові системи, способи збільшення конверсії сайтів. Як зробити, щоб клієнти купували саме у вас. Є також приклади оптимізації проектів певної тематики. На даний момент останнім є третє видання книги. У ній додатково описується регіональне просування, рекомендації оптимізаторів і веб-майстрам, біржі посилань, текстів. добре описані сервіси автоматичного просування сайтів .

  • SEO: Пошукова Оптимізація від А до Я (від seobuilding.com)

  Книга являє собою збірник статей по внутрішній оптимізації. Книга електронна, оновлюється практично щомісяця. Тут є статті різних блогерів, матеріали з форумів, авторські статті - всього понад 200 штук. Зміст від основ до експерта. Книга написана зрозумілою мовою, в ній немає нічого зайвого. Зібраний досвід, практичні знання багатьох оптимізаторів.

  • "Просування сайтів в пошукових системах. Рятувальний круг для малого бізнесу" (М. Б. Зуєв, П. А. Маурус, А. Г. Прокоф'єв)

  Дана книга розрахована в першу чергу для підприємців у сфері малого бізнесу, особливо стартапів. Тут можна знайти практичні рекомендації по використанню реклами в інтернеті. Детально описано як за допомогою нього вижити на ринку, обійти конкурентів.

  • "Розкрутка Web-сайтів. Ефективна Інтернет-комерція" (Н.В.Евдокімов)

  Ця книга - корисне рішення в області інтернет-марекетінга. Тут ви можете дізнатися відповіді на питання, як залучити відвідувачів на свій проект, потенційних клієнтів і партнерів. На сторінках видання ви дізнаєтеся про таку методику, як «тематична оптимізація», розробленої самим автором. Є вказівки щодо її практичного застосування. Книга призначена починаючому фахівцеві, написана доступною мовою.

  • "Розкрутка і просування сайтів. Основи, секрети, трюки" (О.Яковлєв)

  У виданні можна знайти поради, як залучити цільових відвідувачів, а також найкориснішу інформацію по самостійній розкрутці блогів. методи SEO , Особливості просування в Google, Yandex. Також тут вказані корисні рекомендації по підбору ключових слів, написання статей, аналізу конкуруючих сайтів. Ви також дізнаєтеся про спам, методах «чорної» оптимізації.

  • "Пошукові системи та просування сайтів в Інтернеті" (Д.Н.Колісніченко)

  До цього посібника є подробиці роботи алгоритмів пошукових систем, методах їх використання. Саме написано про Google, Rambler і Яндекс. Добре описано, як їх використовувати для пошуку інформації, маркетингу. Також в інструкції міститься корисна інформація по установці, налаштуванні локальних пошукових систем, наприклад Yandex.Search. Є розділ по розробці власних інструментів на базі Google.

  повернутися

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью