• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Ключові слова, які ще важливі для SEO?

 1. Є ключові слова, які є актуальними для SEO? Основний момент дискусії щодо SEO нещодавно було те,...
 2. SEO для майбутнього
 3. Чому питання Ключові слова Релевантність
 4. Використання правильних ключових слів
 5. Слухайте своїх відвідувачів
 6. Велика картина

Є ключові слова, які є актуальними для SEO?

Основний момент дискусії щодо SEO нещодавно було те, що якщо теми або ключові слова є більш важливими. Ця дискусія виходить з того факту, що Google навчається розуміти природну мову. Google так добре робить це зараз, коли може фактично ідентифікувати подібні терміни для пошукових запитів, що робить його менш важливим турбуватися про невеликі зміни у способі, у який ви набираєте вміст, коли ви орієнтуєтесь на певну ключову фразу. Деякі люди стверджують, що важливіше думати про концепції, які інтерпретує Google, незалежно від фактичних слів, які використовуються. Хоча це може бути дещо вірно, ключові слова як і раніше є дуже важливим поняттям SEO.

У той самий час значної кількості грошей можна було зробити за одну ніч через те, що SEO працювала з Google; формула була досить проста. Все, що потрібно було зробити, це визначити невикористану нішу за допомогою дослідження ключових слів. Потім створіть свій мікро-сайт для цієї конкретної ніші з високою щільністю ключових слів. Тоді ви будете використовувати цей веб-сайт, щоб залучити трафік до вашого виробника грошей, щось на зразок електронної книги. Це можна зробити знову і знову для різних ніш і ключових слів.

У 2011 році оновлення Google Panda змінило все. Цей метод заробляння грошей був засуджений, а SEO - зовсім інша. Хоча SEO виглядає інакше, все ж таки важливо зрозуміти, як вона працює, щоб мати верх. Google продовжує надавати нові оновлення своїй пошуковій системі, і тепер працює таким чином, що дуже корисно для веб-майстрів. Пошукова система розвивалася і стала досить складною, тому що вона може знайти сенс ваших слів, а також питання, які клієнти будуть вводити в панель пошуку. Він використовує ці знання для автоматичного відображення вашого сайту для тих пошукових запитів, які можуть не стосуватися ваших власних ключових слів, а лише подібних фраз.

Він використовує ці знання для автоматичного відображення вашого сайту для тих пошукових запитів, які можуть не стосуватися ваших власних ключових слів, а лише подібних фраз

Як SEO змінилася

Розглянемо pagerank. Це не мертвий, але він перейшов від того, що був головним визначальним фактором для ранжирування веб-сайту лише до одного з більш ніж 200 факторів, які використовуються Google для визначення рейтингу. І тепер всі ці фактори просіюються і аналізуються, щоб допомогти Google визначити власні повноваження сторінки. Це означає, що такі речі, як якість вмісту, вхідні посилання, вихідні посилання, частки соціальних медіа, простота використання і навіть дизайн веб-сайтів, всі важать, щоб визначити вашу гідність як лідера в цій темі.


Розгляньте розташування ключового слова над його частотою. До цих пір дуже важливо включати ваші ключові слова з довгим хвостом у назву сторінки, підзаголовки, URL-адреси, мета-описи, описи зображень тощо. Розміщення ключових слів з коротким хвостом як і раніше є дуже важливим фактором. Враховуючи частоту, можливо, потрібно менше турбуватися. Це не важливо для вас повторювати ключове слово знову і знову через вміст більше. Ця стратегія просто не працює. Це може фактично знецінити копію і зробити її менш приємною для споживання.


Подумайте про семантичний пошук за короткими і довгими ключовими словами хвоста. Терміни «довгий хвіст» і «короткий хвіст» у зв'язку з ключовими словами існують довгий час. Ключові слова з довгим хвостом, довші за три слова, вважаються більш ефективними, ніж ключові слова з коротким хвостом, оскільки вони можуть бути націлені на більш конкретний пошуковий запит, що допомагає краще націлювати свою нішу. Але, наскільки вірно тепер завдяки Hummingbird? Google використовує те, що називається пошуком семантики, щоб відфільтрувати сенс ваших слів.
Що це означає? Наприклад, скажімо, у вас є веб-сайт для органічних ласощів у Нью-Йорку. Давайте також припустимо, що ви вміст не використовуєте слова "доступні договори собак" з будь-якої причини. Але ваша собака лікує доступними, насправді дуже хороші ціни. Ці ціни вказані таким чином, щоб ваші клієнти могли зрозуміти, чи знаходиться він у межах бюджету чи ні. Припускаючи, що у вас є гарний обсяг щомісячних переглядів, якщо потенційні відвідувачі входять в «органічні дешеві собака лікує в Нью-Йорку» ваш веб-сайт може вискочити у верхній результати пошуку. Це тому, що Google здатний самостійно визначити, що ваша собака лікує також підходить дешевий класифікатор, що ваш потенційний відвідувач шукає.

SEO для майбутнього

Ключові слова не зникнуть найближчим часом, вони все ще є дуже важливою частиною SEO. Цілком імовірно, що, хоча SEO маркетинг буде змінюватися знову і знову, як Google стає відома в іграх, що деякі видавці вмісту грати з пошуковими системами. Це відбудеться з плином часу, так що немає ніякої причини, щоб отримати в tizzy тільки ще.

Чому питання Ключові слова Релевантність

Найбільша у світі пошукова система, Google, зробила багато коригувань протягом останніх кількох років, щоб надати питання, чи є слова ще важливими, коли йдеться про SEO. Ключові слова були вилучені з даних органічного пошуку в Google Analytics, і веб-сайти були покарані, що містять більше ключових слів у тексті прив'язки при створенні посилань. Вони навіть зайшли так далеко, що покарали веб-сайти, які використовують ключові слова в межах домену. Але факт все ще існує, що ключові слова дуже актуальні для SEO. Будь-яка випадкова особа, що шукає в Інтернеті, можливо, не набирає в пошуковій системі "Я хочу знайти вікно про приготування їжі". Вони наберуть "кулінарні книги" або "книги про приготування їжі". Це підтверджено Google. використовуючи ключові фрази при пошуку конкретного контенту в пошукових системах, вони не набирають фрази або абзаци, вони вводять ключові фрази, саме тому чому ключові слова досі актуальні щодо SEO.


Середнє використання ключових слів можна перевірити за допомогою програми планування ключових слів Google adwords. Ви можете знайти пошукові запити, які використовують окремі користувачі, щоб отримати доступ до вашого веб-сайту за допомогою інструментів Google для веб-майстрів. Існують певні інструменти, які покажуть вам 10 запропонованих ключових слів, які надає Google, коли хтось починає вводити пошуковий запит. Але незалежно від цього, чи знаєте ви, як правильно вибрати ключові слова для свого веб-сайту? І як ви застосовуєте їх до своєї домашньої сторінки, вашого вмісту, профілів соціальних мереж?

Використання правильних ключових слів

Вам потрібно буде з'ясувати правильні ключові слова для використання. Крім використання інструментів, які згадані вище, є більше способів виявити цінні ключові слова для вашої стратегії SEO. Є багато місць, де ви зустрінете пов'язані підприємства, веб-сайти, профілі та навіть сторінки. Наприклад, якщо ви шукаєте Redbox в Google, вам запропонують блокбастер (повернення!), Netflix, Gamefly, Walmart і багато іншого. Якщо ви любите певну автомобільну компанію на Facebook, вам будуть показані «пов'язані сторінки» для всіх інших великих автомобільних компаній. Якщо ви шукаєте велику технологічну компанію, таку як Windows на LinkedIn, ви побачите, що люди також переглядали Google, Apple, Facebook і багато іншого.
Хоча не всі елементи, які вважаються спорідненими, є, більшість з них є. Вони можуть бути відмінним способом отримати натхнення для ключових слів, безпосередньо з ваших конкурентів. Перегляньте їх веб-сайт і перегляньте, які ключові слова вони використовують. Подивіться в назві, описах, їх біографіях і частинах змісту. Є хороший шанс, що ви знайдете один або два терміни, які ви зможете використовувати для власного бізнесу.

Слухайте своїх відвідувачів

Коли у вас є бізнес, то люди, які ви хочете відкрити свій веб-сайт, є вашими потенційними клієнтами, чи не так? Це причина того, що вам потрібно слухати ключові слова, які використовують клієнти, коли вони говорять про ваш бізнес або навіть про свою конкуренцію. Ви побачите ці ключові слова в таких формах, як контактна форма або коли вони надсилаються вам електронною поштою. Зверніть особливу увагу на фрази, такі як "Я шукаю ___" "Чи можете ви допомогти мені з моїм ____" слова, які використовуються для заповнення цих бланків, швидше за все, що ваші клієнти використовують у своїх пошукових запитах.
Інтерес до ключових слів також слід розглянути. В більшості випадків ключові слова потрапляють до однієї з двох категорій: некомерційні наміри та комерційні наміри. Ключові слова з некомерційною метою - це те, що люди використовують під час пошуку лише інформації. Ключові слова комерційних цілей - це ті, які люди шукають, коли їх власний намір - зробити покупку продукту або послуги. Чи означає це, що ви повинні використовувати тільки один або інший? У жодному разі. Навіть ключові слова з некомерційною метою мають потенціал для потенційних покупців. Ключем до цього є використання ключового слова з комерційною метою на домашній сторінці, про сторінку та продукти для оптимізації.
Найпростіший спосіб порівняти онлайн-маркетинг з ключовими словами - зробити швидкий аудит. Слід зазначити, що це перевищуватиме власний веб-сайт. Вам потрібно буде вказати:

 • Ключові сторінки, що містяться на вашому веб-сайті. Це буде ваша домашня сторінка, сторінка продуктів, ваша сторінка, сторінка контактів тощо.
 • Найкращий вміст вашого веб-сайту. Ви можете скористатися Google Analytics, щоб дізнатися, які з ваших публікацій у блозі були найбільш популярними за рік.
 • Найкращий вміст на інших медіа-сайтах, таких як SlideShare або YouTube.
 • Усі профілі соціальних мереж, такі як Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, LinkedIn, Instagram тощо.
 • Біографія Вашого автора на веб-сайтах, з якими Ви регулярно сприяєте і отримуєте трафік.

Ви візьмете URL-адреси цих сторінок і помістіть їх у таблицю або документ Word. Для кожного з них потрібно надіслати документ:

 • Заголовок SEO та мета опис на кожній сторінці для ключових сторінок і верхнього вмісту.
 • Назва та опис найкращих мультимедійних матеріалів для вмісту на сайтах соціальних мереж.
 • Текст, який використовується в компанії або в особистому описі соціальних профілів або авторських біосів на таких речах, як Twitter, Facebook і т.д. Будь-де, що є короткий опис про вас.

Після цього вам потрібно буде зіставити ключові сторінки з ключовими ключовими словами для комерційних цілей. Налаштуйте верхній вміст у блозі з ключовими ключовими словами для некомерційного наміру. Налаштуйте найпоширеніші медіа на інших веб-сайтах відповідно до ключових слів з комерційною метою для презентацій і відео про послуги або продукти, і зробіть те ж саме з провідними некомерційними ключовими словами для мультимедіа, які є лише інформаційним змістом. Ви також повинні відповідати своїм соціальним профілям та біографіям авторів з ключовими ключовими словами з комерційними намірами.
Нарешті, вам доведеться реалізувати всі ці ключові слова. Всі ключові слова, які Ви визначили найважливішими, потрібно помістити в заголовки SEO, біографії соціальних медіа тощо. Слід зазначити, що, коли мова йде про біографії авторів, ключове слово не повинно бути присутнім у якорі текст, але ключове слово має бути близько до посилання на ваш веб-сайт.

Велика картина

Ключові слова не тільки важливі для SEO веб-сайту, але й важливі для змісту та соціальних профілів. Це так, що люди, які використовують Інтернет, можуть виявити ваш сайт різними способами, а не тільки за допомогою пошуку ключових слів, які містяться на вашому сайті. Цей тип присутності може примусити вас підключитись до різних мереж, збільшуючи кількість клієнтів до вашого бізнесу.
Підсумовуючи це, так, щільність ключових слів - це не той самий гарячий товар, який він колись був. Ключові слова можуть бути забиті в кожному кутку веб-сайту, і це підвищить рейтинг. Google мудрив до трюків і придумав спосіб зробити його більш складним, щоб обдурити їх алгоритм. Тепер важливо зосередитися на створенні унікального, високоякісного та релевантного вмісту, використовуючи при цьому відповідні ключові слова. Вміст має бути оптимізований для користувачів, а не лише для ключових слів. В іншому випадку зміст буде відчувати себе примусовим і нечуваним.

Засновник DYNO Mapper та представник Консультативного комітету W3C.


Назад Є ключові слова, які є актуальними для SEO?
Але, наскільки вірно тепер завдяки Hummingbird?
Що це означає?
Але незалежно від цього, чи знаєте ви, як правильно вибрати ключові слова для свого веб-сайту?
І як ви застосовуєте їх до своєї домашньої сторінки, вашого вмісту, профілів соціальних мереж?
Чи означає це, що ви повинні використовувати тільки один або інший?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью