• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Ключові слова для сайту, де і як вони прописуються?

 1. 1. Як прописувати ключі в текстах (поради і рекомендації)
 2. 2. Секрет оптимальної щільності ключових слів

Здрастуйте, шановні колеги! Без правильної підготовки тексту статей перед публікацією, веб-ресурс навряд чи вирветься в ТОП пошукової видачі. А основою будь-якої внутрішньої оптимізації є семантичне ядро , Що складається з ретельно підібраних ключових слів.

семантичне ядро

Питання про те, куди і як правильно прописувати ключі в тексти сайту, має першорядну важливість. Від результатів цієї роботи залежить ефективність і швидкість просування проекту, обсяг пошукового трафіку, ступінь релевантності контенту, позиція у видачі тощо.

Проблема лише в тому, що ніхто не володіє стовідсотково точною інформацією. Ніхто не знає, як правильно використовувати ключові фрази. Ніхто не назве секретної формули успіху, що приносить гарантований результат.

Крім того, наявність ключів в тексті - це тільки один з факторів, здатних впливати на природне просування проекту. Існують також і інші важливі показники, що враховуються при ранжируванні. Правильне розміщення ключових слів може підвищити шанси сайту на успіх, але забезпечити беззастережний результат воно не в змозі.

1. Як прописувати ключі в текстах (поради і рекомендації)

Оскільки однозначної відповіді на питання не існує, доводиться довіряти порадам фахівців і результатами приватних експериментів. Виходячи з рекомендацій, які можна відшукати в Інтернеті, виділимо наступні умовні правила:

1.1 Ключовий запит повинен входити в заголовок тексту.

1.2 Бажано присутність ключів десь на початку першого абзацу.

1.3 Ключова фраза повинна зустрічатися в тексті, але загальна процентна щільність ключів не може перевищувати 3-4% (докладніше про цей показник і як його обчислити в уже готовому тексті читайте в моїй статті " Оптимізація тексту сайту ").

1.4 Ключі не повинні порушувати логічності і природності тексту, що особливо важливо при використанні точних входжень ключових фраз.

1.5 Доповнити значимість ключів і підвищити релевантність статті можна супутніми фразами, морфологічними оборотами, словоформами, синонімами, тематичними вставками, цитатами, термінами і словосполученнями, які підкреслюють смислове зміст тексту.

1.6 Дуже добре, коли ключовий запит (або його варіації) присутній в адресі URL сторінки.

1.7 Якщо в тексті є підзаголовки, корисно додати і в них ключі, тільки без фанатизму.

1.8 Вставка ключових слів не повинна бути одноманітною і однотипної. Ключові запити слід схиляти за відмінками, розділяти знаками пунктуації та іншими словами, максимально природно використовувати в тексті, не порушуючи читабельність статті.

1.9 Ключі слід використовувати в описах до статей (мета-тег description), звідки вони потраплять в сніппети, де їх помітить цільової відвідувач і пошуковий робот.

1.10 Основні пошукові запити повинні рівномірно розподілятися по всьому тексту, а не накопичуватися на окремих коротких ділянках.

1.11 Ключові словосполучення варто додати в альтернативні описи прикріплених до тексту картинок.

1.12 Грамотно задіяти ті словоформи і обороти, які стабільно популярні серед цільової аудиторії при пошуку інформації (високочастотні, середньочастотні і низькочастотні запити).

1.13 Якщо виникають сумніви, невизначеності та спірні ситуації, слід зменшувати кількість ключів, а не збільшувати його. Для пошукових систем переоптімізацію є очевидним показником низької якості контенту та сигналом до застосування відповідних штрафних заходів.

Як можна помітити, вищевикладені поради не містять особливої ​​конкретики, вони складаються тільки з загальних рекомендацій і підказок. На практиці вкрай непросто передбачити, як саме буде сприйнята окрема стаття читачами і пошуковими роботами.

2. Секрет оптимальної щільності ключових слів

Оскільки в техніках і прийомах оптимізації міститься багато неясностей, в руках грамотного оптимізатора залишається тільки один безпомилковий і точний інструмент - це аналіз конкуренції . Саме аналіз сторінок, що займають лідируючі позиції по аналогічним запитам, може однозначно показати:

 • - які обсяги тексту «подобаються» пошуковикам;
 • - яку оптимальну щільність ключів слід витримати, щоб сторінка вийшла в ТОП;
 • - яка кількість ключових фраз потрібно використовувати, щоб порівнятися з конкурентами.

Аналіз конкуренції може дати практично всю інформацію, яка потрібна оптимізатора для розвитку власних проектів. Яку б тематичну нішу ми не вибрали, який би напрямок не взяли, скрізь знайдуться сильні конкуренти, на яких можна і потрібно орієнтуватися в «непроглядної джунглях» пошукового просування.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью