• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Кінокасса Росії, бокс-офіс США, світові збориЗаокеанський вікенд до останнього був досить непередбачуваним в сенсі поведінки лідера, « Історія іграшок 4 »Всерйоз мали намір позмагатися з «Суперсімейка 2» за кращий анімаційний старт всіх часів. Для цього їй необхідно було зібрати більше $ 183 млн, тоді як прогнози не надто поспішали перевищити межі півтори сотні. Нічні четвергові превью новачка склали $ 12 млн. Це другий в історії показник для мультфільму. Раніше $ 9 млн збирав «У пошуках Дорі» ($ 135 млн за стартовий уїк-енд), рекорд ж становлять $ 19 млн все тієї ж другий «Суперсімейки».

Підсумки п'ятниці трохи приземлили ці плани - $ 47 млн давали 125 мільйонів прогнозу за вікенд, що забезпечувало лише третє місце всіх часів, з усіма наслідками, що випливають. Однак перевага перед «Історією іграшок 3» з її 110-мільйонним стартом це принаймні давало, а ось вже субота і тим більше неділю показало зниження поточних зборів нижче попередника ($ 31 млн на $ 32 млн), а значить, з витривалістю у новачка будуть проблеми. Проте, поки у нього $ 118 млн будинку (четверте місце після «Шрека Третього» з його $ 125 млн) і $ 120 млн по світу, так що питань до досягнення шуканого мільярда підсумку зі світом стає все більше (тим більше що китайський старт вже відбувся і нічого толком не приніс).

Що ж стосується решти валовий каси, вона склала скромні $ 80 млн, в результаті не добрав загальних зборів вікенду до двох сотень - це непогано для літа в цілому, але для поточного фрейму це рівно медіанний результат за останні 10 років.

Другий рядок і $ 14 млн зібрали на старті « Дитячі ігри »- це трохи краще« Наречені Чакі »98 кудлатого року, і $ 10 млн бюджету тепер будуть багаторазово окупляться.

Що залишилися в десятимільйонна зоні догравав своє релізи числом три показали на тижні наступні результати: « Аладдін »Впритул наблизився до трьох сотням будинку і вже зібрав вісім сотень зі світом, таким чином все необхідне вже зібрано і пора на спочинок, далі« Люди в чорному 4 »Ось-ось доберуть дві сотні з миром, але успіхом тут і не пахне, бюджет окупляться лише наполовину, нарешті« Таємне життя домашніх тварин 2 »Теж підбирається до двох сотень, але в основному за рахунок трьох країн: США, Великобританії і Росії, а значить $ 80 млн вже окупляться, хоча мультфільм, звичайно, планував зібрати в рази більше (а по-хорошому повинен був збирати мільярд, але занадто велика виявилася конкуренція, треба було планувати реліз на серпень, а то і вересень).

А ось і головні програвши сезону, вже точно закінчили свою прокатну історію: « Годзилла 2 »($ 350 млн зі світом, з яких більше сотні практично непотрібних китайських зборів дають на третина не окупленний бюджет) і« Люди Ікс: Темний Фенікс »($ 233 млн загальносвітових при $ 60 млн будинку $ 55 млн Піднебесної і двох сотнях бюджету дають окупність чи на третину).

Ну і нарешті традиційна рубрика « Месники: Фінал »: $ 834 млн будинку тепер навіть без перевипуск стануть 840 мільйонами, а зі світом поточні $ 2,75 млрд складають мікроскопічні $ 37 млн відставання від «Аватара» .

Що ж стосується наступного вікенду, то там єдиною помітною прем'єрою є « Анабель 3 », Яке планує зібрати від 30 до 40 мільйонів, це навіть в найкращому розкладі другий рядок, валова ж каса таким чином напевно знизиться до півтори сотні, що може показати гірший результат за останні 10 років в цьому фреймі.


Довгий час вважалося, що російський «Дісней» не те не вміє, не те не хоче нормально прокатувати у нас піксарівський мультфільми, в усякому разі саме вони регулярно збирають в Росії менше середньосвітового, однак прокат «Пазли» показав нам, що все можливо, тому головним питанням тижні був, зрозуміло, старт « Історії іграшок 4 », А саме, дебатувалася можливість перевищення новачком двохсотмільйонної порога «У пошуках Дорі» і «Університету монстрів» . Краще було б, звичайно, зібрати три сотні «пазли», але в це мало хто вірив. І четвергові збори в 30 мільйонів принаймні дві сотні підтверджували, проте вже субота показала лише мінімальні прирости, а неділя добило вікенд в танці. Разом, з урахуванням того, що лідер зібрав лише третину валової каси, а старожили дружно обвалилися втричі, результат не забарився показати те, чого ще в четвер не очікував ніхто - валова каса обрушилася до 400 млн руб. або півтора мільйона проданих квитків, що є найгіршим результатом з початку вересня минулого року, якщо не брати до уваги штучний офсайд імені Мединського в кінці квітня цього року.

Предметно лідер зібрав за 4 дні 133 млн руб. , Що звичайно кращий старт для нічого толком ніколи не збирала у нас франшизи, однак з таким початком тепер мультфільм на винос тіла збере ледь чверть мільярда, які цілком міг зібрати вже на старті. «Дісней», зрозуміло, з цього ніяких висновків знову не зробить, йому б поточним складом зі злиттям з «Фокс» впоратися без втрат, а втрати будуть.

На другій сходинці таким чином зупинилися « Люди в чорному: Інтернешнл »: 460 млн руб. подитога - це слабше, ніж бачилося тиждень тому, і тепер потрібно добирати півмільярда, але не більше. Для порівняння (див. «Втрати») « Люди Ікс: Темний фенікс »Трохи не добрав в результаті і до чотирьох сотень.

Куди краще тримаються, відповідно, не так сильно відстали від другого рядка « Аладдін »(33 млн руб. За вікенд і 1,1 млрд руб. Подитога) і« Таємне життя домашніх тварин 2 »(45 млн руб. Або 1,3 млрд руб. Соотв. І це поки найкращий результат по світу, за винятком США ), На чому вони, втім, прокат теж і закінчують.

З інших же новинок хоч скільки-небудь помітно зібрали лише заокеанські « Дитячі ігри »(29 млн руб.) І вітчизняна« Голобля »(10 млн руб.).

Що стосується наступного тижня, то тут лідером стане « Анабель 3 », Але види на збори у неї знову не перевищують півтори сотні, а значить, не дивлячись на довгий список прем'єр, всі вони друго- і третьерядовие, а значить у валовий каси майже немає шансів повернутися до нормальних цифр.


Минулий вікенд в російському прокаті хоч і був ослаблений зайвим вихідним, що припав на середу, проте у нього все ще був повноцінний новачок-блокбастер, який згідно з прогнозами повинен був зібрати сотні чотири мільйонів за п'ять днів, а значить, валова каса чистого вікенду повинна була по принаймні не падати. Однак вже досить скромні збори середовища, а за ними і напівпорожній четвер змусив прогнози повернутися в негативному напрямку. У підсумку після 200-мільйонну 12 червня, лише третина зборів якого дісталася лідеру, в кіно сходили тільки 2 мільйони людей, принісши туди скромно півмільярда рублів.

З яких в результаті лише 300 млн руб. (або 220 млн руб. за 4 дні) зібрали на старті « Люди в чорному: Інтернешнл »- це значно менше прогнозів і, як і за океаном , Вдвічі слабкіше старту «Людей в чорному 3» . І більше шести сотень підсумку тепер не буде. Інша справа, що це найкращий результат в Європі, тобто в інших регіонах все ще гірше.

На другій сходинці передбачувано виявилася « Таємне життя домашніх тварин 2 »- сотня мільйонів зверху і 1,2 млрд руб. подитога, зверху буде ще сотня.

Далі по мільйону доларів добрали « Аладдін »(На чому благополучно дістатися шуканий мільярд) і« темний Фенікс »(345 млн руб. Поточного результату) - обидва ще щось зберуть на наступному тижні, але на цьому все.

Ну і нарешті з числа помітних прем'єр 30 млн руб. зібрала на старті афроамериканська «Ма».

Хоча ні, ще один момент. Наша традиційна анекдотична рубрика. Вітчизняне переможне кіно «Донбас. Окраїна »зібрало на старті 6 мільйонів рублів з 600 кінотеатрів із середніх п'яти глядачах на сеанс.

Що стосується планів на наступний вікенд, то там головним релізом буде « Історія іграшок 4 »(Три сотні мільйонів в прогнозі), втім, цим список релізів не вичерпується, а значить, зростання валової каси можливий, якщо у лідери не буде помітних недоборов.

Також по темі:


Головною інтригою тижні за океаном, зрозуміло, був старт нових « Людей в чорному », Однак питанням тут було не те, наскільки багато, а то, наскільки мало збере новачок. Те саме стосувалося і другою головною новинки - сиквела хіта двадцятирічної давності по імені « Шафт ». В обох випадках все вже за підсумками четвергових нічних попередньому показі пішло по самим негативним прогнозам, в результаті чого валовий каса уікенду ледь нашкрябала $ 128 млн, що дало найгірший результат для фрейма з 2003 року, втім, валова каса року вже досягла п'ятимільярдного екватора і поки до лиховісного 2014 році наближатися не поспішає, а значить десять мільярдів до кінця року все ще йдуть з-під удару.

Що ж стосується новачка, то нехай він і не втратив першу сходинку, але його $ 29 млн на старті для $ 110 млн бюджету - це явний провал, нехай зі світом вже і є готова сотня (з яких напевно мінімум чверть китайських, і лише $ 4 млн російських ). Жодна з перших частин тепер уже квадрологіі не збирається на старті менше півсотні. Види на підсумок тепер точно не перевищать сотні будинку і двох сотень по світу, а значить, окупністю тут і не пахне.

Далі на другій сходинці закріпилася « Таємне життя домашніх тварин 2 »- дворазове падіння після невиразного старту довело домашню касу до $ 92 млн, а світову - до $ 165 млн (з яких $ 20 млн російських і стільки ж британських), що як і раніше дає плани на повну окупність $ 80 млн бюджету будинку плюс збори по світу, але для анімаційного проекту такої гучності це, звичайно, сльози.

далі « Аладдін »Стабілізував своє зниження - поточні $ 263 млн будинку і $ 461 млн по світу вже і без того зібрали по максимуму, з огляду на відносно більш скромні прогнози, тепер треба пробувати добирати три сотні будинку і півмільярда по світу, втім, це ще треба постаратися зуміти зробити.

Другим таким, що програв тижня став « темний Фенікс »- демотивована власної продажем і, по суті, закриттям франчайза в поточному вигляді« Фокс »обвалили і без того невдачливого кіно відразу вчетверо, так що поточні дві сотні з миром тепер навряд чи перетворяться хоча б в чверть мільярда при бюджеті в повновагих $ 200 млн.

Далі між 8 і 9 мільйонами доларів поточних зборів щільною групою розташувалися послідовно « Рокетмен »($ 133 млн по світу), згаданий вище новачок« Шафт »(його попередник стартував втричі краще) і « король монстрів »($ 93 млн будинку, $ 110 млн в Китаї і $ 136 млн по решті світу при бюджеті $ 170 млн і раніше дають значні збитки).

Нарешті в нашій традиційній рубриці «догравати» « Джон Вік 3 »Зібрав свої півтори сотні будинку або чверть мільярда зі світом, тоді як« Месники: Фінал »З домашніми зборами $ 830 млн і загальносвітовими $ 2,743 млрд тепер відстають від «Аватара» всього на $ 45 млн, з яких ще десятка будинку точно досяжна, а по світу - вже як вийде.

Що стосується наступного тижня, то там основну партію буде грати « Історія іграшок 4 », Що претендує на півтори сотні мільйонів, валовий каса таким чином, з урахуванням ще п'яти помітних (зрозуміло, дорослих) релізів, дивиться помітно на північ від двох сотень, що трапиться для даного фрейма вже в шостий раз.

Також по темі:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью