• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Кімната 25 - Ласкаво просимо в Лабіринт Смерті

 1. Тепер ви заручник гри, ставка в якій - життя. Справжній реаліті-квест в картонній коробці. компанія...
 2. Відео-огляд від каналу OMGames.
 3. Простота освоєння правил сподобається новачкам, а досвідчених настольщіков гра може приємно здивувати...
 4. Ув'язнені перемагають, якщо:
 5. Додаткові цілі для всіх учасників попереднього замовлення Кімнати 25: Розширене видання.
 6. А тепер приготуйтеся почути саме приголомшливе:
 7. Правила додаткових режимів
 8. Посилання на огляди
 9. Настільна гра "Кімната 25" (Room 25) - Огляд та правила

Тепер ви заручник гри, ставка в якій - життя. Справжній реаліті-квест в картонній коробці.

компанія « лавка Ігор »Представляє вам свій четвертий проект - локалізацію настільної гри« Кімната 25. Розширене видання ». Цей проект став продовженням плідної співпраці компаній « лавка ігор »І« Matagot », Але на відміну від попередньої гри« Ініш »,« Кімната 25 »є кооперативної грою, в якій вам належить за обмежену кількість раундів знайти вихід з комплексу, наповненого смертельними пастками.

Нічого не нагадує?

Так Так. Для всіх шанувальників фільмів « куб »,« пила »І« людина, що біжить »Ця гра стане справжнім подарунком. Але навіть якщо ви не дивилися ні один з цих фільмів, вас все одно захопить захоплюючий геймплей гри, в якій потрібно спільно приймати рішення, щоб знайти вихід. Але пам'ятайте, ваші супутники - не ті, ким здаються. Будь-який з них може виявитися охоронцем комплексу, який тільки і чекає слушної нагоди, щоб штовхнути вас в кімнату, повну дискових пилок.

Будь-який з них може виявитися охоронцем комплексу, який тільки і чекає слушної нагоди, щоб штовхнути вас в кімнату, повну дискових пилок

В недалекому майбутньому медіа-корпорації стали настільки могутні, що з легкістю розпоряджаються людськими життями. Вони не зупиняться ні перед чим в гонитві за рейтингом. І саме ви стали учасником, а вірніше, заручником модного реаліті-шоу, де головною нагородою за перемогу є ваше життя.

Ви прокидаєтеся в центральній кімнаті разом з іншими учасниками шоу, і тепер вашим завданням стає знайти вихід -
заповітну кімнату 25, єдиний шлях до порятунку.

І для цього у вас не так багато дій. Ви можете підглянути, що ховається в сусідній кімнаті, зробити крок в неї, штовхнути туди сусіда, або ж зрушити весь ряд кімнат, як це було у фільмі « куб ». Але пам'ятайте, що лічильник ходів невблаганно рухається до нуля, і на порятунок у вас не більше десяти раундів.

Але пам'ятайте, що лічильник ходів невблаганно рухається до нуля, і на порятунок у вас не більше десяти раундів

Розкладка ігрового поля

Розширене видання також включає другий сезон шоу, який додав двох гравців, подарував кожному персонажу його власне особливе дію, зробив ігровий процес ще більш інтерактивним - тепер гравці тягнуть карти подій, що змінюють хід гри, можуть управляти роботами, відправляючи їх в небезпечні місця замість себе, замикати кімнати або навіть замінювати їх на безпечні.

Відео-огляд від каналу OMGames.

Для перегляду відео включите JavaScript, і переконайтеся що Ви користуєтеся сучасним браузером з підтримкою HTML5 відео.

Простота освоєння правил сподобається новачкам, а досвідчених настольщіков гра може приємно здивувати своєю гнучкістю - вона сама, подібно мінливому « Кубу », Підлаштовується під грають:
 • легко масштабується на будь-яке число гравців від 1 до 8;

 • підтримує режими на будь-який смак, від повного кооперативу для сплЛоченной компанії або кооперативу зі зрадниками для цінителів інтриг і підозр, до нещадної сутички в командному режимі,

  в якому кожен дбає лише про свого напарника, або режимі «кожен сам за себе», де виграє тільки перший вибрався - для любителів змагальних ігор; в якому кожен дбає лише про свого напарника, або режимі «кожен сам за себе», де виграє тільки перший вибрався - для любителів змагальних ігор;

 • складність гри також налаштовується за бажанням - проходження не буде занадто легким, або навпаки, практично неможливим, якщо ви цього не захочете.

Ув'язнені перемагають, якщо:

Охоронці перемагають, якщо:

 • Двоє ув'язнених померли.
 • Ув'язнені не встигли втекти з комплексу до кінця гри.

У командному режимі гравці діляться на команди по 2 або 3 людини.

 • Перша команда, яка втекла повним складом, перемагає.

 • Якщо одного ув'язненого вбили, то залишки його команди зможуть втекти тільки в останньому раунді.

 • Якщо до завершення зворотного відліку жодній команді не вдалося вибратися, перемагають ті, кого більше в Кімнаті 25.

У режимі змагання кожен гравець керує двома ув'язненими. Охоронців у грі немає, учасники грають один проти одного.

Перемагає той, чиї обидва персонажі врятувалися першими або знищили суперників.

Творець «Кімнати 25» Франсуа Рузі - гейм-дизайнер з Франції. Він завзятий настольщік, який почав грати в настільні ігри з десятирічного віку, зараз він тримає свій клуб рольових ігор, а крім того, розробляє власні ігри. Свій перший проект «Кімната 25. Перший сезон» він випустив спільно з компанією « Матагот " у 2013 році.

Перший сезон» він випустив спільно з компанією «  Матагот  у 2013 році

компанію Матагот відрізняє особливе ставлення до настільних ігор. Вони роблять не просто гри, а справжні витвори мистецтва. Кіклади , Кемет , Ініш , Раптор , Стамбул і багато інших настільні проекти французького видавництва зроблені з любов'ю і увагою до найдрібніших деталей. Пластикові мініатюри, жетони, тайли і інші елементи виконані істинними майстрами своєї справи з величезною турботою про гравців.
ігри компанії Матагот відрізняє простота правил, за якою криється глибокий і насичений геймплей. Матагот - це команда, чиє покликання створювати красиві, розумні і цікаві ігри. І Кімната 25 не стала винятком із правил.

Локалізовану версію цієї гри надрукують там же, де і оригінал. І все компоненти будуть виконані на звичному для Матагота найвищому рівні якості.

У комплектацію гри входить достатня кількість аксессуарРов, щоб втечу з смертельно небезпечного комплексу був для вас комфортним.

У комплектацію гри входить достатня кількість аксессуарРов, щоб втечу з смертельно небезпечного комплексу був для вас комфортним

компоненти гри

10 пластикових мініатюр: вісім фігурок персонажів та дві фігурки роботів.

тайли кімнат

47 тайлів кімнат, серед яких і заповітна кімната 25.

58 карт подій, щоб ваше життя в комплексі стала ще різноманітніше.

58 карт подій, щоб ваше життя в комплексі стала ще різноманітніше

Жетони з гри

Цілий розсип всіляких жетонів і маркерів, щоб жодне ваше дія не пройшло безслідно.

А крім того ...

Додаткові цілі для всіх учасників попереднього замовлення Кімнати 25: Розширене видання.

Безкоштовно до кожній коробці Розширеного видання при досягненні мінімальної суми.

Спеціальна кімната Dice Tower for Room 25, доступна кожному, що підтримав проект. Це кімната з гостем шоу, який за невелику плату може допомогти вам і підказати, що в сусідній закритій кімнаті, або вигнати втришия, штовхнувши в будь-яку сусідню кімнату

Це кімната з гостем шоу, який за невелику плату може допомогти вам і підказати, що в сусідній закритій кімнаті, або вигнати втришия, штовхнувши в будь-яку сусідню кімнату

Унікальне міні-додаток «Кубик глядацького участі» (Audience Die), яке ніколи до цього не продавалося в Росії.

Що головне в реаліті-шоу? Звичайно, рейтинг і думка аудиторії! Це доповнення змусить укладених відповідати непередбачуваним бажанням публіки, мінливим кожен хід.

Ексклюзивна кімната «Російська рулетка», спеціально розроблена компаніями «Матагот» і «Лавка ігор» для всіх, хто підтримає гру. Це кімната, при активації якої може загинути будь-якої з знаходяться всередині ув'язнених.

Спеціальний тайли Dice Tower і Російська рулетка, а також унікальне міні-додаток (Audience Die) ви отримаєте безкоштовно, оформивши попереднє замовлення Кімнати 25: Розширене видання. Чи надійдуть вони в роздрібний продаж невідомо.

А тепер приготуйтеся почути саме приголомшливе:

Новітнє доповнення, що виходить одночасно зі світовим тиражем!

План втечі в корені змінює Кімнату 25. Тепер це не просто гра на виживання, але справжня перевірка інтелекту:

У режимі «План втечі» немає охоронців, але тепер для виходу треба спершу вирішити загадки для активації кодових кімнат. Покинути комплекс можна буде тільки після активації всіх чотирьох з них. У стартову розкладку входить 8 кімнат з підказками, яку отримує тільки перший увійшов до кімнати гравець. Підказку можна показувати гравцям в інших кімнатах, але можна розповісти про її зміст. Коли володар підказки вирішить, що розгадав її значення, в справу вступить новий спеціальний компонент - дешифратор: він допоможе перевірити ваше припущення по листу кодів.

Спеціальний компонент - дешифратор

Всього в цьому режимі 10 сценаріїв, розташованих в порядку зростання складності.

У режимі «Головоломка» гравці повинні знайти 8 умов, після виконання яких можна буде висунути 25-ю кімнату з комплексу. Умови можуть стосуватися розташування кімнати, числа укладених в ній або кольору сусідніх кімнат.

Умови можуть стосуватися розташування кімнати, числа укладених в ній або кольору сусідніх кімнат

Спочатку потрібно активувати кожну з 4 кодових кімнат, попередньо встановивши її таким чином, щоб вона відповідала хоча б двом з восьми умов. Після чого доведеться пройти останнє випробування: при виконанні дії «Керувати», яке повинно вивести 25-ю кімнату разом з усіма ув'язненими з комплексу, 25-я кімната повинна задовольняти ВСІМ умовам, зазначеним на восьми використаних картах підказок.

Після чого доведеться пройти останнє випробування: при виконанні дії «Керувати», яке повинно вивести 25-ю кімнату разом з усіма ув'язненими з комплексу, 25-я кімната повинна задовольняти ВСІМ умовам, зазначеним на восьми використаних картах підказок

Отримати свою особисту «Кімнату 25» ви зможете безкоштовно в партнерських точках видачі. Якщо вашого міста в списку немає, то ми відправимо вам гру поштою. Відправка поштою по Росії, Республіці Білорусь, Україні та Казахстану варто 300р.

Відправка поштою по Росії, Республіці Білорусь, Україні та Казахстану варто 300р

Республіка Білорусь

Казахстан

Україна


Для вашої зручності створено спеціальну група партнерів «Лавки ігор» .

Для вашої зручності створено спеціальну  група партнерів «Лавки ігор»

Компанія «Лавка ігор» висловлює подяку всім людям, які підтримали наш проект в ході цієї кампанії. Всім тим, хто підтримував нас в реальному житті і соціальних мережах, активно брав участь у житті громади та компанії, тим, хто вніс свій внесок в те, щоб ця гра з'явилася на вашому столі. Особливо хотілося відзначити неоціненний внесок Павла Сизова, Валентини Majo Аверчук, Віталія Grey Серьогіна, Іллі Мурсеева і Івана Алексанова.

Особливо хотілося відзначити неоціненний внесок Павла Сизова, Валентини Majo Аверчук, Віталія Grey Серьогіна, Іллі Мурсеева і Івана Алексанова

Все, що ви хотіли знати про «Кімнаті 25», але боялися запитати, ми зібрали для вас в одному місці,

Відеоогляди і статті кращих настільних блогерів країни, комплект правил і відеопрохожденія гри.

Правила додаткових режимів

Як грати в просунутому і командному режимах ви можете побачити і завантажити з цієї засланні .

Посилання на огляди

Кімната 25. Огляд настільної гри від компанії "Ігровед"

Настільна гра "Кімната 25" (Room 25) - Огляд та правила

Настільна гра Кімната 25 виникла не на порожньому місці. Поштовхом до її появи став фільм куб (Cube) 1997 року Вінченцо Наталі. Фільм, чий бюджет був сміховинно малий. Триллер, цілком і повністю знятий в одній кімнаті розміром 14х14х14 футів. Твір, де актори грають навіть не людей, а далеко не в останню чергу в'язниці. Картина, одним з ключових елементів декорації якої були плашки для нарізування різьблення з сусіднього господарського магазину. Стрічка, де з шести дверей кімнати по-справжньому відкривалася всього одна. Шедевр, в якому відчуття циклопічного, нескінченно величезного споруди створено лише за допомогою змінних панелей і зміни кольору підсвічування.

Фільм, заснований на приголомшливо правдоподібною грі акторів і всього однієї єдиної ідеї - постійно підтримувати у глядача щемливе відчуття «що там за наступними дверима?». Він був приречений стати культовим.

Цей інтелектуальний трилер з першої до останньої хвилини буде змушувати свого глядача думати, намагатися разом з героями розгадати загадку Куба і знайти спосіб обійти смертоносні пастки.

Сюжет Куба пронизливо простий - група людей приходить до тями всередині колосального споруди, побудованого з безлічі кімнат. Без їжі, без води. Або помри від спраги, або спробуй вибратися. Але в кожної наступної кімнаті героїв може чекати смертельна пастка. Як її обійти? Чи є безпечний шлях на волю? Хто створив Куб, і за що вони тут опинилися? Що за люди соратники по нещастю, і на чиєму вони боці? Питання, на які героям доведеться відповідати ціною власних життів.

Дякую вам за підтримку проекту!

Ваша Лавка Ігор.

Нічого не нагадує?
Що головне в реаліті-шоу?
Фільм, заснований на приголомшливо правдоподібною грі акторів і всього однієї єдиної ідеї - постійно підтримувати у глядача щемливе відчуття «що там за наступними дверима?
Як її обійти?
Чи є безпечний шлях на волю?
Хто створив Куб, і за що вони тут опинилися?
Що за люди соратники по нещастю, і на чиєму вони боці?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью