• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

«Київстар» сприяє безпеці туристів у Кримських горах

«Київстар» піклується про безпеку клієнтів під час їх відпочинку. Так, компанія сприяє Контрольно-рятувальній службі (КСС) Криму в забезпеченні безпеки туристів в горах півострова, який є туристичною перлиною України і відвідується любителями активного відпочинку цілий рік. «Київстар» надав загальний єдиний, простий для запам'ятовування, номер 067 555 000 1 для зв'язку зі службою. Крім того, на кошти «Київстар» закуплено технічне і спеціалізоване медичне обладнання, а також необхідні для роботи КСС витратні матеріали.

Кримські гори і ліси, будучи цікавим місцем для любителів активного відпочинку і цінителів краси природи, постійно привертають велику кількість туристів - в будь-який час року і погоду. Для того щоб туристи могли максимально оперативно повідомити в Контрольно-рятувальну службу про надзвичайну ситуацію, «Київстар» виділив єдиний номер +38 067 555 000 1 для зв'язку з рятувальниками. Цей номер працює 24 години на добу 7 днів на тиждень: на екстрений виклик КСС оперативно реагує - надає консультацію або відправляє рятувальну групу.

Також на кошти «Київстар» для Контрольно-рятувальної служби Криму закуплено технічне обладнання, яке допомагає при консультуванні або організації пошукових робіт на місцевості (GPS-навігатори, ударостійкий вологозахищений ноутбук з набором "Мобільний інтернет" з оплаченим трафіком), а також спеціалізовані медичні допоміжні засоби для зручної і швидкої транспортування постраждалих, витратні матеріали, необхідні в роботі рятувальників.

Для того щоб убезпечити себе в горах, група людей, що бажають здійснити похід за маршрутом, повинна повідомити про це в профільну службу або загін, в зоні відповідальності яких проходить шлях. Керівник групи звертається в службу, консультується за маршрутом, заповнює маршрутний лист, реєструє його і встановлює контрольний термін повернення групи. Після закінчення походу керівник повинен зняти групу з обліку. У разі, якщо цього не відбулося, а контрольний термін пройшов, на пошуки групи виходить рятувальний загін. Знання маршруту походу допомагає рятувальникам у пошуках, дозволяє максимально швидко надати необхідну допомогу або попередити аварійну ситуацію. Тільки протягом 2011 року КСС Криму отримала 76 викликів, здійснила 54 виїзди, допомога була надана 83 постраждалим. Всього ж за 47 років свого існування служба врятувала понад 8 000 осіб.

Також «Київстар» нагадує, що клієнти можуть завжди скористатися послугою «Маячок» , Яка допоможе знайти близьку людину в будь-якій точці країни. Дізнаватися про місцезнаходження абонента можна як за допомогою SMS, так і через інтернет на карті.

Швидко зв'язуватися всередині групи людей можна за допомогою послуги «Мобільна РАЦІЯ» , Що дозволяє спілкуватися необмежено без сплати за хвилини розмови і з'єднання з одним або декількома співрозмовниками одночасно.

Для зручності клієнтів з проблемами слуху та мовлення «Київстар» забезпечив SMS-виклик екстрених служб допомоги в 18 містах України . Так, клієнти можуть викликати допомогу, відправивши повідомлення на спеціальний номер - в будь-який час без сторонньої допомоги.

«Київстар» потурбувався про безпеку клієнтів як під час відпочинку, так і в повсякденному житті.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар» .

Довідка про об'єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.

До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять два українських телекомунікаційних оператора - ПрАТ «Київстар» і «Beeline-Україна» (ПрАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком»).

«Київстар» - оператор №1 на ринку мобільного зв'язку і мобільного інтернету, найкращий бренд в Україні. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson, мережа мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. Сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE / GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах.

«Beeline-Україна» - досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв'язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес». Місія «Київстар» - покращувати життя завдяки телекомунікаційним послугам найвищої якості.

www.kyivstar.ua , www.djuice.ua , www.beeline.ua

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью