• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Київстар Домашній інтернет: мій відгук

Привіт друзі! Ну раз пішла така жара, в интернете про інтернеті, і налаштування Wi-Fi роутерів, то я вирішив, що не зайвим буде написати відгук про Київстар Домашній інтернет. Помітив, що багато хто ставить пошуковим системам, запити про відгуки про різних інтернет провайдерів. Ну це і правильно, перед тим як підключати собі інтернет, хочеться почитати відгуки реальних користувачів. І я, як реальний користувач 🙂 домашнім інтернетом від Київстар зараз постараюся написати адекватний відгук.

відгук про Київстар Домашній інтернет

Хочу що б ви розуміли, що прикрашати цей відгук, і навпаки лити на нього бруд на цього провайдер мені немає сенсу. За цю статтю мені ніхто не заплатив, ні компанія Київстар, ні її конкуренти. Користуюся я київстарівських кабельним інтернетом вже більше року. За цей рік було багато і радості і печалі :).

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси

Раніше, коли жив на іншій квартирі, то користувався інтернетом від Волі, в принципі, він мені подобався і я б з ним і залишився, тільки ось переїхали на нову квартиру, і потрібно було підключати новий інтернет. Волі в новому будинку ще не було, тому вирішив підключити Київстар. Були ще кілька варіантів, але я вибрав цей. Вибрав напевно тому, що мені дзвонили і пропонували його. До речі про ту пропозицію, дуже не сподобалося, як вони зі мною розмовляли. Дівчина говорив так, як ніби ми на базарі з нею торгуємося, ну да ладно.

Залишив я заявку на сайті, уточнили час, коли прийдуть підключати, точно вже не пам'ятаю, але підключили начебто вчасно і без проблем. Спочатку я взяв тариф за 55 грн. найпростіший, швидкість була до 2 Мб / с. Зараз він називається "Базовий" коштує 60 грн. в місяць і швидкість до 3 Мб / с. Пам'ятаю що максимальна реальна швидкість була 250 Кб / с. Мені вистачало.

Але після того, як встановив роутер TP-Link TL-WR841N , Швидкості стало не вистачати, та й хотілося більшого. Поміняв тариф, зараз у мене "Зручний", до 15 Мб / с за 75 грн. у місяць. Реальна максимальна швидкість зараз в середньому 1600 Кб / с. Але не завжди. Наприклад вечорами буває падає і 200 Кб / с. Походу підключень в будинку вже багато, не витримує.

Походу підключень в будинку вже багато, не витримує

Вам напевно цікаво, чи є проблеми в роботі, тобто, чи є моменти, коли інтернет не працює зовсім? Відповім чесно, немає працює завжди. Але був цієї осені один момент, коли не працював. Я подзвонив оператору, все розповів, і мені сказали що дійсно є проблема, вони над її вирішенням вже працюють, і крайній строк рішень таке-то число (точно не пам'ятаю). Я ще подумав, ага-ага вирішать вони, але как не странно, в обіцяний час все запрацювало.

З мінусів, я б відзначив тільки не стабільну швидкість. Коли з 1600 Кб / с, а то і більше, падає до 200 Кб / с, це мені здається ненормально і хотілося б стабільною швидкості, так що "Київстар", зверніть на це увагу.

Тепер про приємне, так би мовити про плюси. Я поповнюю рахунок в місяць на 75 грн. і мені ці гроші повертаються. Вони нараховуються мені в особистому кабінеті, як 75 бонусів, кожен місяць. Я можу переводити їх на мобільні номери Київстар, Djuice та Beeline. Можу витрачати на якісь партнерські програми, або ж на додаткові послуги Домашнього інтернету від Київстар.

Ось, у мене на збиралося:

І це прикольно, виходить що мені все повертається І це прикольно, виходить що мені все повертається. Звичайно ж якщо ви користуєтеся цим мобільним оператором, то можете скинути бонуси собі на рахунок. Потрапляють вони не на основний рахунок як гроші, а як бонуси, перевірити їх можна по команді * 110 #.

І ще один приємний момент, у мене є можливість безкоштовно протягом 3-х днів протестувати максимальну швидкість 100 Мб / с. причому безкоштовно. Ну це звичайно ж такий рекламний хід, мовляв спробуй і залишися, але все одно приємно. Поки-що я цю можливість не використав, але потрібно буде спробувати. До речі 100 Мб / с коштує 150 грн. у місяць.

І ще трохи інформації для тих, хто налаштовує будинку Wi-Fi роутер І ще трохи інформації для тих, хто налаштовує будинку Wi-Fi роутер. Київстар Домашній інтернет використовує динамічний IP і прив'язку до МАС адресою не робить, так що проблем з налаштуванням виникнути не повинно. До речі, заповнив про Wi-Fi, Київстар пропонує взяти їх роутер, там акцією. Мені дзвонили з пропозицією, я говорю, що у мене вже стоїть роутер, на що мені відповіли, а ви віддайте його родичам і встановіть наш :). Я відмовився, немає не тому що я жадібний :).

Сподіваюся що мій відгук про домашнє інтернеті від Київстар допоможе зробити вам правильний вибір, на щастя зараз є з чого вибирати. Ну і в коментарях я хотів би побачити ваш, відгук про інтернеті від компанії Київстар. Успіхів!

Вам напевно цікаво, чи є проблеми в роботі, тобто, чи є моменти, коли інтернет не працює зовсім?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью