• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Кемеровська єпархія застерігає від участі у велопробігу «Росія і світ без сиріт»

10 липня 10 липня. ПРАВМІР. Інформаційно-апологетичний центр (ІАпЦ) Місіонерського відділу Кемеровської єпархії застерігає кузбассовцев від участі у всеросійському велопробігу під назвою «Росія і світ без сиріт», організованому адептами «харизматичних церков». В іншому випадку вони ризикують увійти в число адептів і через це нанести непоправної шкоди своєму фізичному і психічному здоров'ю, повідомляє п ресс-служба кузбасівській митрополії .

У Кузбасі цей велопробіг пройде в містах Кемерово і Мариинск з 12 по 15 липня. Як зазначає єпархія, так звані акції по «усиновлення» дітей-сиріт організовуються за підтримки великих рухів: альянсу «Росія без сиріт», який не має нічого спільного з однойменною федеральним проектом-програмою Павла Астахова, асоціації милосердя «Еммануїл» на чолі зі Стівом Вебером, альянсу «Україна без сиріт» та благодійного фонду «Пілігрим» на чолі з Геннадієм Мохненко.

За словами керівника єпархіального ІАпЦ Євгена Ударцева, проект даного велопробігу був запозичений з-за кордону сектантскими релігійними організаціями, і за досить нетривалий час встиг отримати негативну оцінку в міжнародних ЗМІ під назвою «хрестовий похід». Так, наприклад, в Інтернеті з'явилися шокуючі новини з Гаїті, в яких повідомлялося, що одна з активісток цієї «армії порятунку сиріт» поцупила 30 гаїтянських дітей. А в Гватемалі «порятунок сиріт» в буквальному сенсі перетворилося в «торгівлю дітьми».

«Після прийняття в Росії« Закону Діми Яковлєва »активісти альянсів« Росія без сиріт »і« Україна без сиріт »стали говорити, що вони роблять акцент виключно на вітчизняному усиновлення. З огляду на тісний зв'язок даного альянсу з закордонним неопятідесятнічеством, ці заяви мало що змінюють, по суті », - зазначає Євген Ударцев.

За його словами, в єпархіальний ІАпЦ неодноразово зверталися батьки та керівники освітніх установ регіону, які нарікали про те, що підлітки, відвідуючи богослужіння «харизматичних церков», ставали некерованими, починали конфліктувати з членами своїх родин, що в результаті оберталося розпадом останніх.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью