• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

KDE - KDE надає вам владу над комп'ютером з новими оболонками робочого столу, додатками і платформою розробки

 1. Оболонки Plasma надають вам владу над комп'ютером
 2. В Dolphin додана навігація по фасетами
 3. Платформа KDE з полегшеною версією для мобільних пристроїв
 4. Розкажіть іншим!
 5. Підтримайте KDE

На інших мовах: Eesti | English | Русский | Українська

Спільнота KDE радо оголосити про новий випуск оболонок робочого столу Plasma, додатків KDE і платформи KDE з основними оновленнями. Ці випуски з номером версії 4.6 додають багато нових можливостей в кожен з трьох продуктів KDE. Короткий опис нововведень:

Оболонки Plasma надають вам владу над комп'ютером

Оболонки робочого столу Plasma знайшли нову систему управління кімнатами, яка спрощує зв'язування додатків з конкретними кімнатами, наприклад, з кімнатами для ділових та особистих завдань Оболонки робочого столу Plasma знайшли нову систему управління кімнатами, яка спрощує зв'язування додатків з конкретними кімнатами, наприклад, з кімнатами для ділових та особистих завдань. Було перероблено управління живленням: з'явилися нові можливості, але при цьому і налаштовувати параметри керування живленням стало простіше. У KWin, диспетчері вікон для оболонки робочого столу Plasma, з'явилася підтримка сценаріїв, і в кожної оболонці Plasma був поліпшений зовнішній вигляд. У Plasma Netbook, оболонки робочого столу KDE для дрібноформатного пристроїв, таких як ноутбуки і нетбуки, була поліпшена швидкість роботи і спрощено управління за допомогою сенсорного екрану. Щоб дізнатися подробиці, прочитайте повний анонс випуску оболонок робочого столу KDE Plasma 4.6 .

В Dolphin додана навігація по фасетами

Команди розробки багатьох програм KDE також випустили їх нові версії Команди розробки багатьох програм KDE також випустили їх нові версії. Зокрема, це розширення можливостей прокладки маршрутів в віртуальному глобусі Marble і розширений пошук і фільтрація по метаданих файлів за допомогою менеджера файлів KDE, Dolphin; це називається «пошук по фасетами». У колекції ігор KDE було зроблено безліч поліпшень, а програма перегляду зображень Gwenview і програма для створення знімків екрану KSnapshot тепер дозволяють миттєво публікувати зображення в одній з безлічі соціальних мереж. Щоб дізнатися подробиці, прочитайте повний анонс випуску додатків KDE 4.6 .

Платформа KDE з полегшеною версією для мобільних пристроїв

Платформа KDE, на якій базуються оболонки робочого столу Plasma і програми KDE, також придбала нову функціональність, доступну всім програми KDE Платформа KDE, на якій базуються оболонки робочого столу Plasma і програми KDE, також придбала нову функціональність, доступну всім програми KDE. З появою можливості «мобільного збірки» стало простіше розгортати додатки на мобільних пристроях. В інфраструктурі Plasma з'явилася підтримка віджетів на QML, декларативну мову Qt, і підтримка нових інтерфейсів JavaScript для взаємодії з даними. Для Nepomuk, технології, що забезпечує пошук по мітках і метаданих в додатках KDE, стало можливо резервне копіювання і відновлення. Замість HAL для управління обладнанням тепер можна також використовувати UPower, UDev і UDisks. Покращена підтримка Bluetooth. Оновлені елементи графічного інтерфейсу користувача для стилю Oxygen, а нова тема Oxygen для додатків на GTK здатна зробити їх зовнішній вигляд практично ідентичним програми KDE. Щоб дізнатися подробиці, прочитайте повний анонс випуску платформи KDE 4.6 .

Розкажіть іншим!

KDE закликає всіх ділитися інформацією про цей випуск на соціальних сервісах в мережі Інтернет. Надсилайте матеріали на новинні сайти, поширюйте інформацію через delicious, digg, reddit, twitter та identi.ca. Завантажуйте знімки екрану на Facebook, Flickr, ipernity і Picasa і додавайте їх до відповідних груп. Створюйте відеоролики і завантажуйте їх на YouTube, Blip.tv, Vimeo і інші веб-сайти. І не забувайте позначати завантажені матеріали тегом kde, щоб людям було легше їх знайти, а команда розробників KDE могла скласти звіт про те, наскільки повно був освітлений анонс нового випуску програмного забезпечення KDE. Розкажіть про нас світу!

Слідкуйте за розвитком подій навколо випуску 4.6 через стрічку новин спільноти KDE . На цьому сайті ви побачите все, що відбувається на identi.ca, Twitter, YouTube, Flickr, PicasaWeb, в блогах і інших соціальних мережах в реальному часі. Стрічка новин знаходиться за адресою buzz.kde.org .

Підтримайте KDE

KDE eV відкриває нову акцію підтримки . Сплачуючи € 25 в квартал, ви забезпечуєте розширення спільноти KDE, яке створює вільне програмне забезпечення світового класу.


Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью