• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

KDE - Оболонки Plasma надають вам владу над комп'ютером

 1. Оболонки Plasma надають вам владу над комп'ютером Спільнота KDE випустило оболонки робочого столу 4.6.0
 2. установка Plasma
 3. Системні вимоги
 4. автори
 5. Контакти для преси
 6. Платформа KDE з полегшеною версією для мобільних пристроїв

Оболонки Plasma надають вам владу над комп'ютером

Спільнота KDE випустило оболонки робочого столу 4.6.0

26 січня 2011 року. KDE представляє вашій увазі Plasma Desktop і Plasma Netbook 4.6. Вже наявний функціонал обох оболонок був не тільки поліпшений, а й розширено за рахунок нових можливостей, які дозволять зробити організацію робочого процесу ще більш семантичної і ще більш орієнтованою на завдання.

Система кімнат була перепроектована, що зробило її більш простий у використанні. Тепер, клацнувши правою кнопкою по заголовку вікна, можна додати додаток або файл в кімнату. При виборі цієї кімнати оболонка робочого столу Plasma покаже саме те, що вам зараз потрібно. Процес додавання, перейменування і видалення кімнат також був поліпшений.

Оновилося і управління живленням, його вихідний код, який скоротився в 10 разів і став неймовірно модульним, тепер легше в підтримці, а крім того дозволяє модулям звертатися до функцій управління живленням. З новим інтерфейсом налаштування параметри стали простіше для розуміння і управління. Новий «Агент політик» дозволяє придушувати такі екранні функції як повідомлення або відключення екрану під час перегляду відео.

KWin,

композитний диспетчер вікон, завдяки серйозним оптимізаціям (настройка кешування вікон і перерисовка тільки змінених областей екрану) став швидкий як ніколи раніше, а крім того покращилася робота з більшістю відеодрайверів. Це включає:

 • Серйозне поліпшення продуктивності;
 • Поліпшене визначення можливостей відеодрайверів;
 • Оптимізації, описані в http://blog.martin-graesslin.com/blog/2010/10/optimization-in-kwin-4-6/ ;
 • В ефекті «Всі вікна» можна закривати вікна безпосередньо через попередній перегляд.

Решта поліпшення:

 • Оповіщення про запуск програми тепер обробляється набагато ефективніше;
 • Оновлена ​​система повідомлень: тепер можна мати спливаюче повідомлення в будь-якій точці екрану, просто перетягнувши його; історія повідомлень і завдання виглядають більш акуратно; «Детальний вид» запущених завантажень показує графік швидкості.
 • Віджет «Полка» при знаходженні на панелі автоматично змінює розмір спливаючого вікна, показує число непрочитаних листів і контактів в мережі.
 • «Цифровий годинник» на панелі також оновлені, і тепер можуть відображати тінь під текстом, що корисно при використанні деяких шпалер і тем.
 • «Панель завдань» підтримує базові кнопки запуску. Досить просто перетягнути значок програми на віджет - і він перетвориться на кнопку запуску.
 • Оптимізації в Plasma Netbook дозволили зробити «Пошук і запуск» швидшим, а «Газетний вид» - більш зручним для сенсорних екранів.

Безліч інших поліпшень, пов'язаних з оболонкою робочого столу Plasma, включає змінену тему значків Oxygen і вдосконалену інтеграцію з додатками, що не заснованими на платформі KDE, завдяки повністю переписаному стилю Oxygen-GTK.

установка Plasma

Пакет програм KDE, включаючи всі додатки і бібліотеки, доступні для безкоштовного, на умовах ліцензій, які передбачають відкритість вихідного коду. Програмний пакет KDE працює на цілому ряді апаратного забезпечення і операційних систем і може працювати з будь-яким диспетчером вікон і оточенням робочого столу. Крім Linux та інших UNIX-подібних систем, програми KDE доступні також у версіях для Microsoft Windows на сайті «Програмний пакет KDE в Windows» і для Apple Mac OS X на сайті «Програмний пакет KDE для Mac» . У мережі також можна знайти експериментальні збірки KDE для мобільних платформ (MeeGo, MS Windows Mobile, Symbian), але в даний час їх підтримка не здійснюється.
KDE можна отримати в скомпільованому і у вигляді вихідних текстів на сайті http://download.kde.org , на CD-ROM складі будь-якої з систем GNU / Linux і UNIX .

пакети . Деякі постачальники систем Linux / UNIX створили скомпільовані пакети 4.6.0 для своїх дистрибутивів. В інших випадках цим займалися члени спільноти користувачів дистрибутива.
Деякі з них доступні на сайті http://download.kde.org . Додаткові пакети скомпільованої програмного забезпечення та поновлення до пакетів будуть доступні через декілька тижнів. Розташування пакетів . Список доступних на даний момент пакетів KDE знаходиться на 4.6 інформаційної сторінці випуску .

Повні вихідні коди 4.6.0 перебувають у вільному доступі для завантаження . Інструкції по збірці з вихідних кодів та встановлення програмного забезпечення KDE 4.6.0 перебувають на інформаційної сторінці випуску 4.6.0 .

Системні вимоги

Для того, щоб вичавити максимум з даного випуску, рекомендується використовувати найсвіжішу версію бібліотеки Qt (на сьогоднішній день - 4.7.2). Це необхідно для забезпечення стабільної роботи, так як деякі удосконалення, представлені в цьому випуску програмного забезпечення KDE, насправді були зроблені в самій бібліотеці Qt.
Графічні драйвери в деяких ситуаціях можуть використовувати XRender, а не OpenGL для обробки графічних ефектів. Якщо спостерігається падіння продуктивності системи при включенні графічних ефектів робочого столу, їх відключення швидше за все вирішить проблему, в залежності від використовуваного графічного драйвера і апаратної конфігурації. Для того, щоб повною мірою скористатися наявними можливостями програмного забезпечення KDE, також рекомендується встановити найсвіжішу версію графічних драйверів, так як це дозволить підвищити зручність роботи, як на рівні доступності функцій, так і на рівні загального швидкодії і стабільності.

автори

Цей анонс випуску був складений Vivek Prakash, Stefan Majewsky, Guillaume De Bure, Nikhil Marathe, Markus Slopianka, Stuart Jarvis, Jos Poortvliet, Nuno Pinheiro, Carl Symons, Marco Martin, Sebastian Kügler, Nick P і іншими авторами з команди просування KDE (KDE Promo).

Контакти для преси

Також сьогодні вийшли:

В Dolphin додана навігація по фасетами

Команди розробки багатьох програм KDE також випустили їх нові версії Команди розробки багатьох програм KDE також випустили їх нові версії. Зокрема, це розширення можливостей прокладки маршрутів в віртуальному глобусі Marble і розширений пошук і фільтрація по метаданих файлів за допомогою менеджера файлів KDE, Dolphin; це називається «пошук по фасетами». У колекції ігор KDE було зроблено безліч поліпшень, а програма перегляду зображень Gwenview і програма для створення знімків екрану KSnapshot тепер дозволяють миттєво публікувати зображення в одній з безлічі соціальних мереж. Щоб дізнатися подробиці, прочитайте повний анонс випуску додатків KDE 4.6 .

Платформа KDE з полегшеною версією для мобільних пристроїв

Платформа KDE, на якій базуються оболонки робочого столу Plasma і програми KDE, також придбала нову функціональність, доступну всім програми KDE Платформа KDE, на якій базуються оболонки робочого столу Plasma і програми KDE, також придбала нову функціональність, доступну всім програми KDE. З появою можливості «мобільного збірки» стало простіше розгортати додатки на мобільних пристроях. В інфраструктурі Plasma з'явилася підтримка віджетів на QML, декларативну мову Qt, і підтримка нових інтерфейсів JavaScript для взаємодії з даними. Для Nepomuk, технології, що забезпечує пошук по мітках і метаданих в додатках KDE, стало можливо резервне копіювання і відновлення. Замість HAL для управління обладнанням тепер можна також використовувати UPower, UDev і UDisks. Покращена підтримка Bluetooth. Оновлені елементи графічного інтерфейсу користувача для стилю Oxygen, а нова тема Oxygen для додатків на GTK здатна зробити їх зовнішній вигляд практично ідентичним програми KDE. Щоб дізнатися подробиці, прочитайте повний анонс випуску платформи KDE 4.6 .

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью