• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Kaspersky Total Security або Kaspersky Internet Security: що вибрати?

Нещодавно стартував продаж нового продукту - Kaspersky Total Security, а наші клієнти вже засипають нас питаннями: «А в чому ж основні відмінності між двома цими флагманськими рішеннями? Що краще купувати? Що краще захищає? »Постараюся відповісти на ці (і не тільки) питання в даній статті.

Отже, що краще - KIS або KTS? Відповісти на це питання я можу тільки зустрічним: «А з якою метою цікавитеся?» Перед тим як зробити вибір, слід зрозуміти, чого саме ви чекаєте від додатка, яке збираєтеся купити, і які його функції вам дійсно потрібні.

» Перед тим як зробити вибір, слід зрозуміти, чого саме ви чекаєте від додатка, яке збираєтеся купити, і які його функції вам дійсно потрібні

Рівень безпосередньо захисту від вірусів і загроз у цих двох продуктів однаковий. Вірусні сигнатури і технології лікування обидва додатки використовують одні і ті ж. Навіть набір компонентів у вкладці «Захист» нічим не відрізняється один від одного.

Однак є безліч додаткових функцій, які є в Kaspersky Total Security, але відсутні в інших продуктах домашньої лінійки. Ці функції, нехай і опосередковано, теж можна вважати спрямованими на захист даних. Щоб познайомитися з ними, запустимо головне вікно програми.

Почнемо з можливості управляти всіма пристроями, на яких встановлено Kaspersky Total Security, за допомогою порталу My Kaspersky . Під управлінням в даному випадку мається на увазі можливість дистанційно керувати програмою з будь-якої точки земної кулі і з будь-якого комп'ютера за допомогою веб-інтерфейсу.

Коли ви зайдете на портал і знайдете потрібний пристрій у списку, ви зможете дізнатися інформацію про ліцензії та стан захисту, запустити повну або швидку перевірку, завдання оновлення баз або навіть включити або виключити будь-який компонент захисту. Причому все це можна зробити з будь-якого зручного вам місця і з будь-якого зручного пристрою - наприклад, лежачи на пляжі з планшетом в руках.

Рушимо далі. Резервне копіювання даних рекомендують робити все без винятку комп'ютерні експерти. Техніка має дивну властивість ламатися в найнесподіваніший і невідповідний момент. А операційні системи Windows можуть здивувати вас в будь-яку секунду. Щоб не втратити свої файли при перевстановлення ОС, їх необхідно продублювати, щоб мати можливість відновлення. Це і називається резервним копіюванням.

Щоб не шукати пару десятків вільних гігабайт для резервної копії, можна скористатися онлайн-сховищем Dropbox

Зрозуміло, можна виділити під це зовнішній жорсткий диск або навіть перенести фотографії на інший комп'ютер ... Функція резервного копіювання в Kaspersky Total Security дозволяє робити це в автоматичному режимі, відповідно до заданого користувачем розкладом.

А щоб не шукати пару десятків вільних гігабайт, можна скористатися онлайн-сховищем Dropbox . Навіть якщо «вінда» в один прекрасний день вирішить вас підвести, ваші дорогоцінні фотографії та документи залишаться цілими.

Ну а якщо ваші дані настільки важливі, що тримати їх у відкритому вигляді не можна, то Kaspersky Total Security дозволяє «покласти» їх в віртуальний сейф . Зазначені вами файли будуть зашифровані дуже стійким до злому методом шифрування, а витягти їх можна буде, виключно знаючи пароль від зашифрованого сейфа. Як в банку! Головне завдання користувача - не залишити де-небудь на столі папірець із записаним паролем. І, зрозуміло, не забути заповітне поєднання символів. Про інше подбає Kaspersky Total Security.

До слова про паролі. Ще одна затребувана і важлива «фіча» Kaspersky Total Security - Менеджер паролів . За останні пару років він пережив досить глибоку модернізацію. Тепер він не тільки сучасно виглядає, але і використовує самі передові алгоритми створення надійних паролів і зберігання бази облікових записів. Паролі зберігаються в хмарі, тому можуть бути доступні з будь-якого пристрою, де є встановлений Менеджер паролів.

До речі, тепер цю програму можна встановити не тільки на Windows, але і на iOS, OS X і Android. Таким чином, один раз додавши пароль до бази, ви можете не напружувати пам'ять навіть у тому випадку, якщо в даний момент ви працюєте з планшета або вирішили зайти в Мережу з мобільного телефону. Варто зазначити, що для користування Менеджером паролів, як і для віддаленого управління, вам знадобиться профіль на порталі My Kaspersky .

Підводячи підсумок, можна сказати, що Kaspersky Total Security - це Kaspersky Internet Security плюс кілька корисних і зручних у використанні додаткових функцій. Ви, звичайно ж, можете сказати, що для кожної з цих функцій (за винятком управління через портал) можна придбати окремий додаток, а віруси ловити за допомогою звичайного Kaspersky Internet Security.

Це дійсно так. Однак не можна сказати з упевненістю, що на одному комп'ютері уживуться «твори» різних компаній. Та й такого зручного і доступного управління всім цим набором додатків навряд чи вдасться домогтися, адже єдиної точки входу для цього у вас не буде.

Однак, як я вже сказав на початку статті, тут будуть розглянуті відмінності між продуктами, а який з продуктів краще - вирішувати саме вам, виходячи з ваших потреб і наявного обладнання. У будь-якому випадку можу твердо запевнити, що якість і Kaspersky Internet Security, і Kaspersky Total Security сумніву не підлягає.

Нещодавно стартував продаж нового продукту - Kaspersky Total Security, а наші клієнти вже засипають нас питаннями: «А в чому ж основні відмінності між двома цими флагманськими рішеннями?
Що краще купувати?
Що краще захищає?
Отже, що краще - KIS або KTS?
Відповісти на це питання я можу тільки зустрічним: «А з якою метою цікавитеся?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью