• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Kaspersky Battery Life: щоб смартфон довше працював від батареї

У сучасних смартфонів безліч плюсів: швидкі, потужні, можуть все що завгодно. Одна біда - коштує їх хоч чимось здивувати, і заряд батареї тане як на очах. Гірше того, іноді він тане просто так - ви начебто нічого не робите, а якийсь додаток в тлі - непомітно для вас - споживає багато енергії. Але з цим можна боротися. У сучасних смартфонів безліч плюсів: швидкі, потужні, можуть все що завгодно

Зовсім не всім додаткам потрібно постійно висіти в тлі. У Android є свій механізм, який «розумним» чином вивантажує програми з оперативної пам'яті, але він, на жаль, не навчений відстежувати, чи не їсть чи якийсь додаток дуже багато, не повисло воно, поїдаючи при цьому ресурси, і так далі. Щоб з такими додатками можна було боротися, «Лабораторія Касперського» розробила Kaspersky Battery Life .

Kaspersky Battery Life - це маленький додаток для Android, яке саме їсть не більше 1% батареї і при цьому дозволяє відстежувати, які з запущених програм споживають найбільше енергії, а також зупиняти їх при необхідності.

Для наочності інформація виводиться в хвилинах - якщо зупинити таке-то додаток, можна продовжити час роботи смартфона на стільки-то хвилин. Відзначаєте галками ті програми, які, на вашу думку, занадто багато їдять, і Battery Life показує, скільки в сумі вдасться заощадити, якщо їх закрити. Натискаєте на кнопку - і Battery Life вивантажує їх з оперативної пам'яті, збільшуючи час роботи вашого апарату від батарейки. Для наочності інформація виводиться в хвилинах - якщо зупинити таке-то додаток, можна продовжити час роботи смартфона на стільки-то хвилин

Зрозуміло, що якісь програми - месенджери, пошта і так далі - повинні працювати постійно: інакше ви не побачите повідомлень про нові повідомлення. Такі програми можна внести в список виключень, і тоді Battery Life не буде навіть пропонувати їх закрити.

Один раз розібралися зі списком винятків - і вперед, пара кліків буде продовжувати життя вашого смартфона, іноді на дуже навіть відчутне кількість часу.

Якщо якийсь додаток початок аж надто інтенсивно споживати заряд батареї, Kaspersky Battery Life сама відправить вам повідомлення: дивіться, мовляв, хтось занадто багато їсть. Може, прибити його?

Ще одна корисна функція: Battery Life вміє передбачати, через який час ваш апарат попроситься на зарядку. Ця інформація може стати в нагоді, щоб планувати свої дії: чи треба вам терміново заряджати апарат перед виїздом в аеропорт, або все-таки вийде дотягнути до готелю.

Якщо ж ви як раз поставили смартфон заряджатися, Battery Life розповість, скільки часу залишилося до закінчення цього процесу.
Якщо ж ви як раз поставили смартфон заряджатися, Battery Life розповість, скільки часу залишилося до закінчення цього процесу

Загалом, утиліта вийшла проста, зручна і, думається, для багатьох досить корисна. Смартфони люблять розрядитися в самий невідповідний момент, а Battery Life, по-перше підкаже, коли цей самий момент наступити, а по-друге, допоможе його відстрочити.

Battery Life повністю безкоштовна і доступна в магазині Google Play для пристроїв з Android 6.0 і більш старими версіями ОС. завантажити можна за посиланням .

Може, прибити його?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью