• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Календар для блогу

Доброго времени суток шановні читачі. У мене сьогодні для вас є хороша новина-сюрприз-презентація нового віджету для платформи Blogger / Blogspot - Календар з архівом повідомлень блогу. Календар для блогу з архівом ви вже можете бачити на сторінках мого блогу. Хочу почати з передісторії і розповісти, чому стільки галасу через простого віджету, адже це трохи виходить з формату моїх статей.

Ми з вами довго обходилися без такого рішення для блогів
Ми з вами довго обходилися без такого рішення для блогів. Звичайно, можна прожити і без Календаря.
Ми звикли користуватися звичайним ієрархічним списком статей. Хтось, можливо, думав про такому календарі для блогу, і шукав рішення у сторонніх розробників. До слова сказати, у сторонніх розробників можна знайти тільки календар, але він не буде архівом статей. А хтось взагалі не замислювався про таке віджеті. Я ж завжди в блогах на інших платформах і CMS звертала увагу на архів у вигляді календаря, і в таємниці шкодувала, що нас, любителів blogspot, позбавили цього задоволення. Мої молитви були почуті.

Не так давно, на просторах інтернету, а точніше, серед гостей свого блогу я зустріла цікаву людину. Але спочатку я не надала значення нашому знайомству. Пізніше, я абсолютно випадково потрапила на його блог i Zhurnal - Інтернет журнал. Все для блогера, і була приємно здивована, що Вадим (автор блогу) відмінно розбирається в платформі Blogger, і з легкістю придумує всякі цікавинки для нашої улюбленої платформи. Вадим програміст, і пише скрипти, програми, віджети та інше. Але найприємніше чекало мене попереду. Вадим виявився приємним співрозмовником і людиною, відкритою для нових ідей. І я цим скористалася.

Я запропонувала Вадиму зробити віджет Календар-архів. Звертаю вашу увагу на те, що це саме віджет, а якщо бути ще більш точним, це гаджет, який встановлюється в блог автоматично і не вимагає від вас ніяких додаткових знань. Щоб встановити Календар в свій блог, вам не потрібно копатися в коді, думати, як і куди це вставити, у віджета Календар для блогу є власний інтерфейс, вам тільки потрібно вибрати із запропонованого списку настройки. Віджет сам налаштується під дизайн вашого шаблону, налаштує кольори і шрифт. Але, плюс до цього, для любителів покопатися в шаблоні, зовнішній вигляд Календаря можна налаштовувати. Про це, та інші переваги Календаря для блогу ви можете прочитати у Вадима, розробника Календаря. Стаття написана докладно і зрозуміло. Але я, про всяк випадок, опишу основні кроки по установці.

Переходимо на сторінку Віджет для Blogger: календар з можливістю перегляду архіву блога . Читаємо статтю, внизу статті знаходиться ось така форма

Як встановити календар в блог
Як встановити календар в блог. Крок 1.
Заповнюємо поля форми. Навпроти кожного поля знаходяться пояснення, що кожен параметр налаштувань означає і чому служить. Зверніть увагу на поле Мова. Календар може бути на будь-якій мові! Після всіх налаштувань натискаємо на кнопку Додати віджет в блог
Як встановити календар в блог. Крок 2.
Ви потрапляєте на сторінку додавання віджету

Кнопка Додати в блог і віджет вже у вас в блозі, а ви на сторінці Дизайн - Елементи сторінки
Кнопка Додати в блог і віджет вже у вас в блозі, а ви на сторінці Дизайн - Елементи сторінки.

За замовчуванням, всі віджети на blogspot встановлюються вище вже встановлених, тому від вас вимагається тільки перенести його в потрібне місце
За замовчуванням, всі віджети на blogspot встановлюються вище вже встановлених, тому від вас вимагається тільки перенести його в потрібне місце.
Простіше навіть не придумаєш.

Що ще хотілося б до цього додати.
Як уже мною було сказано, ідея календаря була моєю, виконання Вадима, зробили ми це абсолютно безкоштовно, і без прямої користі. Написала "без прямої", тому що користь, звичайно ж, є. Ми хочемо, щоб наш віджет був доступний максимальній кількості користувачів у всьому світі.

Тому що він корисний, функціональний і приносить різноманітність в наші блоги.

І нас, як творців, хвилює його майбутнє.

Щоб віджет став доступним всім користувачам Blooger, його необхідно запропонувати розробникам Blogger. Для цього існує спеціальний сервіс, куди віджет завантажується, очікує схвалення і потім стає доступним безпосередньо кожному блогеру (ви тільки подумайте - кожному блогеру в усьому світі!) Зі сторінок інструментів. Саме в тому вікні, де ми вибираємо гаджети для блогу на сторінці Дизайн-Елементи сторінки.

Але, перш, ніж ми зможемо запропонувати наш Календар розробникам платформи Blogger, його необхідно протестувати в різних шаблонах, на різних блогах. Календар сам по собі штука корисна і додаткової реклами не потребує, але, як часто це буває, проблема не в тому, що ми щось не хочемо, частіше, ми просто не знаємо, де і як це знайти.

Тому запрошую всіх бажаючих взяти участь в тестуванні, а так же, будемо дуже вдячні, якщо ви розкажіть у себе в блозі своїм читачам про наше творіння, щоб більше людей могли дізнатися про віджеті Календар для блогу з архівом.

Всі свої питання, побажання і проблеми з відображенням віджета на сторінках блогу, пишіть в коментарях до цієї статті, в коментарях до статті установки Календаря в блозі iZhurnal, а так же мені на пошту (адреса електронної пошти є на сторінці Акції для блогерів).

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью