• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

iStore.ua | 7 порад, як збільшити час роботи iPhone або iPad на iOS 8

 1. 1. Програми, які садять вашу батарею
 2. 2. Відмовтеся від геолокації
 3. 3. Контролюйте яскравість екрану вручну
 4. 4. Налаштуйте Spotlight
 5. 5. Вимкніть паралакс
 6. 6. Вам потрібен Bluetooth?
 7. 7. Запасіться зовнішньої батареєю
 8. Читайте також в журналі iStore

21 січня 2015 р 21 січня 2015 р  З самого моменту виходу iOS 8 власники минулих поколінь ай-пристроїв відзначають помітне зниження часу автономної роботи

З самого моменту виходу iOS 8 власники минулих поколінь ай-пристроїв відзначають помітне зниження часу автономної роботи. Після кількох оновлень ненажерливість нової iOS не надто знизилася, тому ці прийоми економії енергії дуже знадобляться.

1. Програми, які садять вашу батарею

Дуже зручно, що iOS 8 веде статистику по витраті заряду акумулятора. Система становить список додатків, сортуючи їх за ступенем навантаження на батарею за останні 24 години і сім днів. Запустіть програму «Налаштування», перейдіть в розділ ЗагальніСтатистикаВикористання акумулятора. На цьому екрані ви побачите загальний час очікування і використання з моменту повної зарядки, а також список програм, для кожної з яких вказаний відсоток від загальної витрати енергії за послений 24 години або сім днів.

2. Відмовтеся від геолокації

GPS-навігація дуже корисна, щоб не збитися з шляху або знайти на карті своїх друзів. Але функції геолокації теж дуже енергоємні. Їх можна відключити повністю, якщо в програмі «Налаштування» перейти в розділ КонфіденційністьСлужби геолокації і вимкнути тумблер Служби геолокації. Але якщо зверніть уваги не список програм, розташованих нижче, то зможете відключити засоби навігації тільки для окремих додатків, яким, на вашу думку, це не потрібно.

3. Контролюйте яскравість екрану вручну

Автоматичне регулювання яскравості - ще один фоновий процес, який також споживає помітну частку заряду акумулятора. Спробуйте її відключити і подивитися, чи буде вам зручно підлаштовувати яскравість вручну. Для цього в «Налаштуваннях» перейдіть в розділ Екран і яскравість і відключіть параметр Автояскравість. І краще яскравість не піднімати вище 50%: найчастіше цього достатньо для комфортного читання, ігор і перегляду відео.

4. Налаштуйте Spotlight

Зсунувши будь-який домашній екран вниз, ви включите вбудований в iOS механізм миттєвого пошуку Spotlight, який шукає дані не тільки на вашому ай-девайсе, але і в Інтернеті. В «Налаштуваннях» можна вказати, дані яких типів ви хочете знаходити за допомогою цього пошуковика. Перейдіть в розділ ОсновніПошук Spotlight і зніміть відмітку з усіх типів інформації, які вас не цікавлять. Це знизить навантаження на батарею при індексації нової інформації, що надходить на ваш пристрій.

5. Вимкніть паралакс

Шпалери, плаваючі за значками домашнього екрану, - красивий ефект, який багатьом подобається. Але він і один з найбільш ресурсномістких елементів інтерфейсу iOS. Для економії заряду батареї його можна відключити, через ту ж програму «Налаштування»: в розділі ОсновніУніверсальний доступЗменшення руху відключіть однойменний тумблер. Разом з параллаксом відключаться та інші анімаційні ефекти.

6. Вам потрібен Bluetooth?

За замовчуванням в iOS 8 інтерфейс Bluetooth включений, але якщо ви їм не користуєтесь, навіщо він буде споживати енергію, необхідну для інших завдань? Просто відкрийте Центр керування, змахнувши пальців від нижнього краю екрану, і торкніться кнопки Bluetooth, якщо вона відзначена яскравим білим кольором.

7. Запасіться зовнішньої батареєю

Якщо ви відключили все непотрібне, а iPhone або iPad все одно «тримають» не так довго, як хотілося б, - купіть додаткову батарею. У магазинах iStore є з чого вибрати.

Наприклад накладні чохли Tylt Energi або Boostcase Hybrid Power Case для iPhone 5s з від'єднується батареєю ємністю 2500 і 2200 мА · год, відповідно. Ще один варіант - зовнішня батарея як окремий пристрій, який підійде до будь-якої моделі «яблучних» пристроїв. Найменша, яку можна купити в магазині iStore, - Macally MBP26L з ємністю 2600 мА · год, а найбільша (але дуже компактна) - Tylt 30-pin Powerplant на 5200 мА · год.

На замітку Для порівняння, ємність вбудованого акумулятора iPhone 5s становить 1570 мА · год, iPhone 5c - 1508 мА · год. У нових iPhone 6 і iPhone 6 Plus , Звичайно, більш місткі батареї - 1810 і 2915 мА · год, відповідно.

Який пристрій краще придбати, вирішуйте, виходячи зі своїх потреб. Чим частіше вам доводиться садити ай-пристрій на зарядку, тим більше ємність повинна бути у додатковій батареї, щоб вас не прив'язувати до настінної розетки.

За консультацією щодо вибору запропонованих додатків необхідно звернутися до консультантів наших магазинів або телефонуйте в інтернет-магазин iStore за телефонами, вказаними в верхній частині кожної сторінки цього сайту.

Приємних покупок!

Читайте також в журналі iStore

blog comments powered by

6. Вам потрібен Bluetooth?
6. Вам потрібен Bluetooth?
За замовчуванням в iOS 8 інтерфейс Bluetooth включений, але якщо ви їм не користуєтесь, навіщо він буде споживати енергію, необхідну для інших завдань?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью