• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

iPhone 11 - новий Айфон 2019: характеристики, огляд, фотографії, чутки, дата виходу, ціна

 1. Назва
 2. Офіційні прототипи iPhone 11
 3. Дизайн
 4. дисплей
 5. Процесор і пам'ять
 6. Акумулятор і зарядка
 7. камери
 8. інтерфейси підключення
 9. Дата презентації iPhone 11 (2019)
 10. Дата виходу iPhone 11 (2019)
 11. Ціна iPhone 11 (2019)

Все, що відомо про iPhone 11 на сьогоднішній день.

iPhone 11 (він же iPhone XI) - ще неанонсовані новий смартфон Apple зразка 2019 року. Дата виходу iPhone 11 - вересень 2019 року. Незважаючи на те, що до презентації смартфона ще дуже довго, про майбутню новинку вже є багато перевіреної інформації. Зібрали все, що відомо про новий iPhone 11 в рамках однієї статті.

Примітка: ми будемо оновлювати цю статтю усіма новими достовірними відомостями про iPhone 11 і iPhone 11 Max аж до презентації смартфонів.

Назва

За останні два роки Apple немов сама сильно заплуталася в назвах своїх нових смартфонів. Компанія пропустила «iPhone 9», а потім і зовсім вирішила не використовувати арабські цифри в назвах і представила iPhone XS , iPhone XS Max і iPhone XR .

У зв'язку з подібними нестандартними ходами від Apple на поточний момент достеменно невідомо, як саме компанія назве свої смартфони зразка 2019 року. Поки є два найбільш вірогідних і цілком адекватно звучать припущення.

Apple може назвати нові смартфони iPhone 11 і iPhone 11 Max , Тим самим повернувшись до більш звичного найменуванню, яке використовувалося протягом 10 років. А може продовжити гнути лінію з римськими цифрами в назвах і дати новим смартфонам імена iPhone XI і iPhone XI Max .

На сьогоднішній день для простоти і більше зрозумілості ми називаємо такі смартфони Apple iPhone 11 і iPhone 11 Max. Але не виключено, що в компанії придумають щось абсолютно нове.

Відзначимо, що поки провідні аналітики та інсайдери не відкривали підтверджених назв нових iPhone. Вони теж умовно називають смартфони iPhone 11/11 Max або iPhone XI / XI Max.

Офіційні прототипи iPhone 11

Всі вже давно звикли, що кожен рік щодо нових iPhone з'являється сотні, якщо не тисячі витоків. І у випадку з кожним новим iPhone всі ключові особливості та дизайн новинки ставали відомі задовго до презентації.

У 2019 інсайдери вирішили вбити інтригу якомога раніше. На початку січня авторитетний інсайдер OnLeaks опублікував зображення двох офіційних прототипів iPhone 11. Джерелам інсайдера вдалося дістати CAD-креслення прототипів, які розкрили головні нововведення смартфона.

перший прототип має звичайну для останніх моделей iPhone форму корпусу, помітно зменшену верхню рамку дисплея і потрійну камеру. Система з трьох камер розташована трикутником на досить великій квадратної платформі, випирає з корпусу. Втім, простіше один раз побачити про що йде мова.

Втім, простіше один раз побачити про що йде мова

Перший прототип iPhone 11/11 Max

Перший прототип iPhone 11/11 Max

Перший прототип iPhone 11/11 Max

Такий дизайн iPhone 11 спочатку сильно не сподобався шанувальникам Apple. Однак опитування ближче до кінця січня показали, що зовнішній вигляд смартфона вельми привабливий і оригінальний, в дусі Apple. Так рахує не переважна більшість користувачів, але відвертого негативу до подібного дизайну немає.

Другий прототип iPhone 11 має ідентичну форму корпусу, все так же зменшену верхню рамку дисплея і теж потрійну камеру, але розташовану вертикально по середині задньої поверхні корпусу. Кілька фото для наочності.

Зовнішній вигляд цього прототипу iPhone 11 так само не отримав єдиного схвалення від шанувальників Apple. Дизайн прототипу назвали «подібним Android-смартфонів», а сам апарат жартома стали називати «циклопом».

Дизайн

Прототипи iPhone 11 опублікував відомий інсайдер OnLeaks, який славиться виключно достовірними витоками. Іншими словами, його даними дійсно немає причин не довіряти.

Але варто розуміти, що це прототипи, яких у Apple може бути куди більше. Більш того, за повідомленням японського видання Macotakara, на січень 2019 року Apple ще не затвердила остаточний дизайн iPhone 11. Це означає, що наступний флагман Apple може виглядати по-іншому.

Концепт iPhone 11 з потрійною камерою

Саме в зв'язку з цим, аналітики вважають, що дизайн iPhone 11 і iPhone 11 Max може оновитися куди значніше. По одному з припущень, Apple змінить форму корпусу, що сильно освіжить зовнішній вигляд нових смартфонів.

Передбачається, що корпус нових iPhone 11 і iPhone 11 Max може виявитися в дусі iPad Pro 2018 - з квадратними гранями . Це зробить дизайн нових смартфонів схожим за зовнішнім виглядом на iPhone 5 - модель, яку фанати Apple визнають ідеальною в плані дизайну. Якщо ці припущення підтвердяться, то iPhone 11 і iPhone 11 Max в стилі iPad Pro 2018 / iPhone 5 будуть виглядати так:

Якщо ці припущення підтвердяться, то iPhone 11 і iPhone 11 Max в стилі iPad Pro 2018 / iPhone 5 будуть виглядати так:

Концепт iPhone 11 в стилі iPad Pro 2018 / iPhone 5

Цікаво, що прихильники Apple виявилися в повному захваті від такого дизайну iPhone, визнавши його максимально вдалим.

дисплей

iPhone 11 і iPhone 11 Max отримають OLED-дисплеї - повернення на ЖК-екрани точно не відбудеться. Діагональ дисплеїв нових смартфонів буде відповідати дисплеям iPhone XS і iPhone XS Max:

 • iPhone 11 - 5,8-дюймовий OLED-дисплей.
 • iPhone 11 Max - 6,5-дюймовий OLED-дисплей.

Зміни в діагоналі дисплея можливі мінімальні - на десяті частки дюйма. Екрани можуть збільшитися за рахунок ще більшого зменшення рамок, зокрема, верхньої «монобровою».

«Монобровою» в iPhone 11 і iPhone 11 Max точно стане більш вузькою. Причому скоротиться вона майже в півтора рази. На це вказали і офіційні прототипи смартфонів, і провідні аналітики.

Apple не відмовиться від «монобровою» в iPhone 11 і iPhone 11 Max повністю, наприклад, на користь отвори в дисплеї для фронтальної камери, як це з 2019 року стали робити виробники Android-смартфонів. Про це заявив інсайдер Ice Universe, який підкреслив , Що Apple прибере «монобровою» з iPhone тільки в 2020 році.

Про це заявив інсайдер Ice Universe, який  підкреслив  , Що Apple прибере «монобровою» з iPhone тільки в 2020 році

Дисплеї нових iPhone отримають збільшену частоту оновлення - це буде основним і по-справжньому потужним нововведенням. В меню і додатках екрани будуть працювати з частотою 90 Гц. Зображення стане набагато більш плавним, що буде явно відчуватися. В іграх же частота оновлення дисплеїв буде збільшуватися до 120 Гц, що зробить ігровий процес максимально чітким і плавним.

Процесор і пам'ять

Про «начинці» нових iPhone 11 і iPhone 11 Max на поточний момент немає зовсім ніякої конкретної інформації. Зрозуміло, що смартфони отримають систему на процесорі A13 Bionic, але скільки у нього буде ядер і на якій частоті вони працюватимуть невідомо.

Втім, як і в попередні роки, від нового процесора Apple слід очікувати рекордів по продуктивності.

Акумулятор і зарядка

Ємність акумуляторів iPhone 11 і iPhone 11 Max буде збільшена в порівнянні з попередніми моделями. за наявними даними він китайського інсайдера, ємність акумулятора 6,5-дюймового iPhone 11 Max складе рекордні для смартфонів Apple 4000 мАг.

Цей же інсайдер розповів, що бездротова зарядка в нових iPhone буде прискорена. Смартфони зможуть заряджатися бездротовим чином з потужністю 15 Вт. Для порівняння, максимальна потужність бездротової зарядки iPhone XS і iPhone XS Max в два рази менше - 7,5 Вт.

Стаття в тему! Як додати бездротову зарядку на будь-який iPhone недорого .

камери

Хоч і відомо, що Apple готує iPhone з потрійною камерою, поки з нею немає повної визначеності. В першу чергу, незрозуміло, чи буде потрійна камера у обох флагманів Apple зразка 2019 року, або ж тільки у більшого iPhone 11 Max.

У інсайдерів і аналітиків поки немає точної відповіді на це питання. У 2018 році Apple оснастила iPhone XS і iPhone XS Max повністю ідентичними камерами. Такий хід Apple визнали несподіваним, так як компанія завжди оснащувати більші Plus-моделі поліпшеними камерами.

Як Apple надійде в 2019 році - невідомо. Але принаймні в одного з нових iPhone точно буде потрійна камера.

Характеристики потрійний камери вже відомі . За даними джерел OnLeaks, дві основні камери будуть мати здатністю 14 Мп, а третій допоміжний модуль - 10 Мп. Для порівняння, iPhone XS і iPhone XS Max розташовують двома камерами з дозволом по 12 Мп.

Навіщо iPhone взагалі потрібна потрійна камера? Від появи системи з трьох камер буде відразу кілька плюсів. По-перше, додатковий об'єктив дасть камері можливість захоплювати більше світла. Це дозволить iPhone 11 робити більш якісні фотографії в умовах поганої освітленості.

Це дозволить iPhone 11 робити більш якісні фотографії в умовах поганої освітленості

По-друге, збільшиться оптичний зум. У актуальних моделях iPhone максимально можливий оптичний зум - дворазовий. У iPhone 11 він повинен стати щонайменше трекратним. І по-третє, потрійна камера дозволить iPhone виконувати повноцінну 3D-зйомку. Камера зможе створювати повноцінні 3D-знімки з урахуванням глибини, знімати кращі портретні знімки з ефектом глибини різкості і працювати з об'єктами доповненої реальності.

Про фронтальної камері iPhone 11 і iPhone 11 Max поки мало інформації. Відомо що дозвіл камери складе 10 Мп (Проти 7 Мп у iPhone XS / XS Max). Крім цього, система фронтальних камер TrueDepth буде перероблена, ставши більш компактною.

інтерфейси підключення

В iPhone 11 і iPhone 11 Max буде підтримка новітнього стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax), з'ясували джерела компанії Barclays. Наявність у нових iPhone підтримки Wi-Fi 6 дасть можливість смартфонам підключатися до бездротових мереж на швидкості до чотирьох разів швидше, ніж всі сучасні смартфони з підтримкою Wi-Fi 5 (802.11ac).

Примітно, що для відчуття ефекту помітно прискореного Wi-Fi користувачам не доведеться міняти маршрутизатори на нові з підтримкою Wi-Fi 6. Збільшення швидкості відбудеться і в існуючих бездротових мережах, що працюють в діапазоні частот 5 ГГц.

Збільшення швидкості відбудеться і в існуючих бездротових мережах, що працюють в діапазоні частот 5 ГГц

В iPhone 11 і iPhone 11 Max може зникнути традиційний роз'єм Lightning, заявили джерела Macotakara. Згідно з відомостями їх джерел, Apple замінить Lightning на USB-C. Завдяки новому роз'єму у iPhone з'явиться підтримка ще більш швидкої зарядки і можливість роботи з великою кількістю аксесуарів.

Перехід з Lightning на USB-C в нових iPhone буде цілком логічним ходом з боку Apple. Восени 2018 року Apple відмовилася від Lightning в iPad Pro. Переклад всіх своїх пристроїв на однаковий роз'єм зробить їх більш сумісними один з одним і поліпшить екосистему.

Дата презентації iPhone 11 (2019)

Дата презентації iPhone 11 - перша половина вересня 2019 року. Експерти впевнені в тому, що Apple не буде порушувати традицію і представить нові моделі iPhone в звичайний для себе період. Свої прогнози аналітики підкріплюють датами останніх презентацій iPhone:

 • 2018 рік (iPhone XS / XS Max / XR) - 12 вересня.
 • 2017 рік (iPhone 8/8 Plus / X) - 12 вересня.
 • 2016 рік (iPhone 7/7 Plus) - 7 вересня.
 • 2015 рік (iPhone 6s / 6s Plus) - 9 вересня.
 • 2014 рік (iPhone 6/6 Plus) - 9 вересня.
 • 2013 рік (iPhone 5s / 5c) - 10 вересня.
 • : 2012 рік (iPhone 5) - 12 вересня.

Є і більш точний прогноз дати проведення вересневого заходу Apple. Ймовірна дата презентації iPhone 11 - 10 вересень 2019 року. Зазвичай Apple проводить презентації нових iPhone у вівторок або в середу. 10 вересня це якраз-таки вівторок, а 11 вересня - трагічний для США день, в який Apple ніколи не проводила ніяких заходів.

Дата виходу iPhone 11 (2019)

Старт продажів iPhone 11 почнеться приблизно через 10 днів після презентації. Найчастіше Apple запускає продажі нових iPhone по п'ятницях. Таким чином, якщо презентація iPhone 11 пройде 10 вересня, то запуск смартфона в продаж відбудеться 20 вересня.

Ціна iPhone 11 (2019)

І найцікавіше - ціна iPhone 11. У січні аналітики компанії Wedbush зробили прогноз про те, що iPhone 11 і iPhone 11 Max стануть дешевше, ніж їх попередники. За словами експертів, Apple зробить смартфони дешевше через відчутного падіння продажів iPhone XS і iPhone XS Max через їх дорожнечу. Фахівці впевнені, що тільки так Apple зможе вийти з кризи, що склалася.

Величезного зниження цін на iPhone 11 і iPhone Max, втім, чекати точно не треба. Apple може зменшити ціни смартфонів на $ 100, вважають експерти. Крім цього, компанія може знизити величезну різницю в ціні між iPhone з різним об'ємом пам'яті. Якщо прогноз підтвердиться і Apple знизить ціни iPhone 11 і iPhone 11 Max на $ 100, то в Росії смартфони будуть продаватися за такими цінами:

 • iPhone 11 64 ГБ - 80 тис. рублів.
 • iPhone 11 256 ГБ - 94 тис. рублів.
 • iPhone 11 512 ГБ - 111 тис. рублів.
 • iPhone 11 Max 64 ГБ - 89 тис. рублів.
 • iPhone 11 Max 256 ГБ - 103 тис. рублів.
 • iPhone 11 Max 512 ГБ - 120 тис. рублів.

Важливо відзначити, що ціни вказані вже з урахуванням податків і інших витрат Apple. Такі ціни на iPhone будуть в офіційному інтернет-магазині Apple. У авторизованих рітейлерів Apple в Росії вартість новинок буде нижче.

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті iPhone 11 - новий Айфон 2019: характеристики, огляд, фотографії, чутки, дата виходу, ціна

Навіщо iPhone взагалі потрібна потрійна камера?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью