• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

iPhone 6 проходить фінальну стадію тестування перед запуском в масове виробництво

За інформацією китайських ЗМІ, в даний час iPhone 6 проходить фінальну стадію тестування перед масовим випуском у вересні поточного року. Повідомляється, що Apple працює з заводом Foxconn в провінції Чженчжоу, перевіряючи невелика кількість пристроїв на відповідність стандартам якості. Згодом нові смартфони Apple будуть запущені в масове виробництво.

Минулого місяця  з'явилася  інформація про те, що Apple вже почала масове виробництво iPhone 6 Минулого місяця з'явилася інформація про те, що Apple вже почала масове виробництво iPhone 6. Не виключено, що в рамках виробництва виникли певні труднощі , І тестування довелося відкласти. В даний час невідомо, чи тестує Apple 4,7-дюймовий і 5,5-дюймовий iPhone 6. Нагадаємо, що згідно з рядом витоків при виробництві останнього компанія зіткнулася з проблемами технологічного плану, які стосувалися сапфірового дисплея і тривалості автономної роботи акумулятора.
Якщо вірити інформації інсайдерів видання Re / code, презентація iPhone 6 призначена на 9 вересня цього року. На додаток до великого екрану пристрій також отримає тонкий округлий форм-фактор, чіп А8, а також поліпшену камеру з оптичною стабілізацією.

Дивіться також:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью