• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

IP-телефонія в Skype. Тарифи, вартість SMS, якість зв'язку - огляд

Хоча дзвінки всередині мережі Skype - безкоштовні, Skype бере оплату за дзвінки на міські і мобільні телефони і є найбільшим в світі провайдером послуг IP-телефонії. Ціни на дзвінки і відправлення SMS через Skype вважаються досить високими, але якість зв'язку, як правило, вище, ніж у конкурентів.


2010. Skype пропонує економити за рахунок оптимізації тарифного плану

Skype ввів нові гнучкі місячні тарифні плани для тих, хто часто використовує сервіс SkypeOut. Тепер користувач може вибрати тільки потрібні йому напрямки для зв'язку і не переплачувати за невикористану можливість дзвонити кудись завгодно. Нагадаємо, раніше Skype надавав безлімітні тарифи за трьома напрямками: «Країна», «Європа» і «Мир». Тепер з'явилася можливість підписки на кілька країн. При цьому кожен напрямок буде вважатися окремим підпискою. Користувач також може вибрати небхідно йому кількість хвилин, включених в підписку: 60, 120, 400 або необмежену кіль хвилин. При цьому більший обсяг дозволяє отримати меншу вартість хвилини дзвінка. Крім того, істотно збільшено кількість країн які можуть бути обрані для підписки на місяць.
2009. SpinVox і Skype надають сервіс Voice-to-SMS
Skype спільно зі SpinVox запускають сервіс, що дозволяє користувачам «диктувати» SMS голосом. Сервіс не відрізняється доступними цінами - вартість одного SMS повідомлення буде 25 центів. Причому, оплата з користувача стягуватиметься навіть в разі, якщо Незрозумілий мова буде абсолютно нечитабельна. Максимальна довжина голосового повідомлення при цьому може досягати стандартного ліміту трьох SMS. При цьому вартість теж слід множити на 3. На початку сервіс буде підтримувати обробку голосових повідомлень на чотирьох мовах: англійській, іспанській, французькій і німецькій. У найближчому майбутньому передбачається додати також підтримку італійського та португальської мов.
2009. Skype 4.0: якість зв'язку важливіше ніж SIP

Як ми вже відзначали , Skype є найбільш успішним VoIP провайдером бо вони прагнуть надати користувачам не модні технології (VoIP, SIP), а корисне і зрозуміле рішення. сьогоднішній реліз Skype 4.0 ще раз підтверджує те, що Skype на правильному шляху. Нова версія Skype покликана значно підвищити якість зв'язку при значному зниженні трафіка. Це те, що побачать користувачі. А "під капотом" цього нововведення абсолютно нова платформа передачі голосу (під назвою Silk). ***

2008. Оплатити Skype можна Яндекс.Деньгами
Користувачі системи зможуть створювати групи і оплачувати розмови своїм близьким за допомогою Яндекс.Денег. Це стало можливим завдяки новому сервісу Skype Business Control Panel. Він призначений для об'єднання абонентів в групи і спільного користування ресурсами. Створити власну групу можна в спеціальному розділі на сайті Skype. Для оплати послуги Skype Business Control Panel використовуються Яндекс.Деньги. Слід зазначити, що зробити платіж за роботу з сервісом можуть тільки адміністратори груп. Доступними параметрами оплати: 10 євро, 25 євро, 50 євро, 100 євро та 250 євро. Після натискання кнопки "Заплатити" в системі "Яндекс.Деньги" необхідно вказати логін і пароль в Skype. Після авторизації потрібно вибрати суму до зарахування та ввести платіжний пароль. Всі переходи між сайтами здійснюються автоматично.
2008. Skype вводить нові безлімітні тарифи
Всесвітньо відомий оператор пиринговой IP-телефонії, Skype, оголосив про введення нових безлімітних тарифів для дзвінків на стаціонарні та мобільні телефони. Найдорожчий з нових тарифів на увазі можливість необмежено дзвонити в 34 країни світу за 9 євро в місяць. Є ще можливість дзвонити всередині однієї країни за 2 євро в місяць, в одну з країн за 3 євро, і в межах 20 європейських країн за 4 євро в місяць. Слід зазначити, що у безлімітних тарифів все ще є обмеження, необхідне для запобігання зловживань: говорити можна не більше 10 000 хвилин на місяць. Ну і найсумніше полягає в тому, що Росія не включена в зону дії нових тарифів. Незважаючи на той факт, що в абонентській базі Skype вже 309 млн. Користувачів, онлайновий аукціон eBay, який купив колись цього оператора за нечувану суму, незадоволений рівнем отримуваних доходів і подумує про продаж компанії.
2007. TynTec домовився зі Skype про передачу SMS
Сервіс провайдер TynTec оголосив про те, що буде обслуговувати сервіс передачі SMS для компанії Skype. Ця угода дозволить ведучому Інтернет-сервісу телефонії Skype забезпечити якісну передачу SMS для своїх користувачів. Раніше ходили чутки про те, що TynTec співпрацюватиме з ICQ, надаючи свій сервіс відправки СМС прямо з інтернет-пейджера ICQ 5.1, але ці чутки не підтвердилися. Компанія TynTec гарантує користувачам Skype, що їх SMS будуть доставлені протягом 15 секунд. Це вийде завдяки власній платформі компанії TynTec.
2007. Skype вводить нові тарифи і плату за з'єднання
Нові тарифні плани Skype Pro вступлять в дію в самий найближчий час (точні терміни не вказані). Тарифи передбачають абонентську плату розміром? 2 в місяць за дзвінки всередині країни, а як бонус пропонують більш низькі тарифи на міжнародний зв'язок. Плата 3,9 євроцента за з'єднання вводиться на дзвінки SkypeOut в усіх напрямках. Втім, тарифи Skype Pro навряд чи будуть вигідні для більшості користувачів Skype. Зараз середній абонент витрачає на SkypeOut не більш декількох доларів на місяць, так що перехід на новий тарифний план з абонентською платою в? 2 в будь-якому випадку буде йому невигідний, як би привабливим не виглядали знижені міжнародні тарифи. Нові тарифні плани будуть вигідними для найактивніших користувачів Skype. Саме ці користувачі в перспективі можуть взагалі відмовитися і від стільникових, і від дротових телефонів на користь VoIP.
2006. Skype покращує якість зв'язку для мобільних пристроїв
ПО Skype-клієнтів на ПК, що покращує якість зв'язку, тепер встановлюється в спеціалізовані пристрої, подібно мобільних телефонів, що використовують голосові сервіси в режимі peer-to-peer. Це ПО від Global IP Sound під назвою GIPS VoiceEngine призначене для виробників Skype-сумісних пристроїв. ПО GIPS VoiceEngine було сертифіковано Skype ще в 2003 році, але до цих пір, некомп'ютерні пристрої, які могли здійснювати дзвінки по Skype, не мали його. VoiceEngine - обробляє програмне забезпечення, включає в себе кодеки і алгоритми стиснення. Воно допомагає вирішити проблеми луни і зміни звуку, які можуть трапитися, якщо мережі не розроблені для передачі голосу. VoIP в даний час поширюється на мобільні пристрої, типу телефонних трубок Wi-Fi або телефонних трубок подвійний режим (стільниковий зв'язок / Wi-Fi). Такі пристрої дають можливість користувачам здійснювати більш дешеві дзвінки, а в деяких випадках отримати кращу якість зв'язку, де покриття мережею слабке.
2005. Компанія Skype покращує послуги для малого бізнесу
Компанія Skype Technologies запускає програму для малого бізнесу, що дозволяє одній людині купувати і продавати послуги Skype групі людей.Программа Skype Groups була вперше доступна в бета-версії в вересні. Вона централізує управління передоплатою послуг навколо адміністратора, який може купувати послуги Skype за допомогою Moneybookers (електронні платежі в Інтернет) і банківських переказів. Вибрані компанії можуть також використовувати PayPal або кредитні карти. Ця програма покращить обслуговування 30% з 61 мільйона зареєстрованих користувачів, що використовують VoIP для бізнесу. Компанія Skype, недавно куплена компанією eBay, заробляє нема на голосового зв'язку виду PC-to-PC, а отримує дохід кілька центів за хвилину, надаючи послуги, що дозволяють клієнтам дзвонити людям, які використовують традиційні телефонні лінії.
2005. eBay все-таки купує Skype
Онлайновий аукціон eBay досяг угоди про придбання оператора пиринговой IP-телефонії, компанії Skype, за 2,6 млрд. Доларів. На цей раз, незважаючи на скептицизм аналітиків і неодноразові заяви глави компанії Нікласа Зеннстрома про те, що його фірма не продається, Skype втратить незалежність за 1,3 млрд. Готівкових доларів і таку ж суму в акціях eBay. Крім того, передбачений додатковий платіж, який залежить від оцінки ефективності використання придбання, максимальний розмір якого може скласти ще 1,5 млрд. Доларів з виплатою в 2008-2009 роках. Таким чином, повна сума операції може скласти 4,1 млрд. Доларів.
2005. Безкоштовні дзвінки через Wi-Fi вже реальність
Компанія Skype уклала угоду з британським провайдером Wi-Fi-зв'язку Broadreach Networks щодо забезпечення безкоштовними дзвінками його користувачів. Skype забезпечить безкоштовним зв'язком користувачів 350 хот-спотів провайдера, а також точок дротового доступу по всій Великобританії. Для власника Wi-Fi-мережі - це додаткова можливість залучення користувачів. Зараз у компанії 110 тисяч зареєстрованих абонентів, а хот-споти розташовані на всіх вокзалах Лондона, готелях, ресторанах та інших громадських місцях, що належать компаніям Virgin Megastores, Eurostar, Travelodge, Little Chef, Virgin Trains, EAT, Choice Hotels, Quality Inn і ін .
2005. Skype навчився відправляти SMS
Компанія Skype початку тестування сервісу, що дозволяє відправляти SMS-повідомлення на мобільні телефони прямо з VoIP-клієнта Skype. До цього дня відправлення SMS була можлива тільки в прямо протилежному напрямку. Сервіс Skype to SMS забезпечується за допомогою технології, розробленої компанією Connectotel і дозволяє передавати повідомлення з програми Skype Chat на будь-який GSM-телефон. Щоб передати повідомлення, достатньо відправити користувачеві "smsgateway" повідомлення в форматі "+ номер_телефона текст_посланія", після чого текст піде на SMS-шлюз Connectotel і буде доставлений вашому абоненту. Протягом всього часу тестування системи, відправка SMS-повідомлень буде безкоштовною для користувачів Skype.
2005. Skype планує бізнес-версію
Більшість нинішніх прихильників програми Skype (пірінгова IP-телефонія), використовує її в особистих цілях, але, як виявилося, все більша кількість людей користуються можливостями цього програмного VoIP-телефону і у службових справах. Деякі бізнесмени прямо заявляють, що Skype не просто економить гроші, але і значно збільшує комунікаційні можливості. Представники Skype вже відзначили можливість випуску спеціальної бізнес-версії програми, яка багато в чому буде подібна з нинішнім варіантом, але за невелику додаткову плату зможе забезпечувати сеанси відеоконференцзв'язку і пошук по довідниках абонентів, в тому числі і на підприємствах. Цільова аудиторія для обслуговування - це звичайні співробітники компаній, яким необхідна зв'язок по роботі.
2004. CS60 Bellringer - Skype без проводів
Досить цікаву розробку анонсувала сьогодні компанія Plantronics - бездротову гарнітуру для VoIP-телефонії CS60 Bellringer (CS60db). CS60db є гарнітуру з базовим блоком, який підключається до USB-порту комп'ютера і підтримує зв'язок з гарнітурою по бездротовому протоколу радіозв'язку DECT. В адаптер вбудований DSP процесор (Digital Signal Processor), який максимально швидко і якісно обробляє звук. Для роботи гарнітури не потрібно наявності звукової карти. Також в комплекті з гарнітурою буде поставлятися спеціальне програмне забезпечення, яке допоможе оптимально налаштувати роботу гарнітури.
2004. SKYPE обіцяє безкоштовні телефонні дзвінки
Ніклас Зенстрем хоче запустити новий сервіс, який дозволить користувачам мережі робити безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет в будь-яку точку світу. До теперішнього моменту SKYPE здійснювати дзвінки лише між користувачам SKYPE, однак програмісти вже розробляють програму, яка дозволить дзвонити куди завгодно. Продукт Skype вже був викачаний більше 6,5 мільйона разів з моменту появи пробної версії програми у вересні 2003 року, причому кількість завантажень росте при повній відсутності маркетингу. Skype стверджує, що її ідеєю постійно користуються 2,4 мільйона чоловік. До теперішнього моменту SKYPE здійснювати дзвінки лише між користувачам SKYPE, однак програмісти вже розробляють програму, яка дозволить дзвонити куди завгодно.
Тарифи передбачають абонентську плату розміром?
Зараз середній абонент витрачає на SkypeOut не більш декількох доларів на місяць, так що перехід на новий тарифний план з абонентською платою в?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью