• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

iOS і резервне копіювання

 1. Резервна копія iPhone - як це працює?
 2. Збереження даних в iCloud
 3. Збереження даних в iTunes
 4. Як зберегти контакти з iPhone і дані сторонніх месенджерів
 5. Як зберегти WatsApp і історію листування додатки
 6. Як зберегти Viber і відправлені файли
 7. висновок
 8. Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Незважаючи на високий ступінь захисту, навіть користувачі Apple не можуть бути повністю застраховані від втрати важливої ​​інформації: збій операційної системи при установці, поломка або втрата пристрою, ремонт залитих iPhone 7 та інших можделей, навіть банальна необхідність в зміні смартфона на більш сучасну версію очікувано тягне за собою втрату всього користувацького контенту.

На щастя для нас, Apple давно вирішила цю проблему: при необхідності Ви можете створити бекап iPhone і без особливих зусиль відновити пристрій з резервної копії. Більш того, під час налаштування нового смартфона система автоматично відновить дані зі старого пристрою, якщо в цьому є необхідність.

Сьогодні ми розглянемо всі основні механізми резервного копіювання, а також розповімо про те, як можна зберегти листування в найпопулярніших месенджерах.

Резервна копія iPhone - як це працює?

Ви можете створити резервну копію за допомогою iCloud і iTunes. деякі iPhone 7 виявилися заблоковані прямо після покупки, тому створити резервну копію вашого iPhone просто необхідно.

Для початку варто відзначити, що практично всі описані дії вимагають наявності облікового запису в системі iCloud. iCloud являє собою захищений сервіс, який дозволяє зберігати в "хмарі" всі фотографії, контакти, і навіть дані сторонніх додатків. Створити обліковий запис iCloud можна на відповідному сайті.

Збереження даних в iCloud

Отже, якщо Ваш пристрій пов'язане з iCloud і підключено до мережі Wi-Fi, зберегти iPhone не складе особливих труднощів. Для початку слід відкрити настройки і вибрати пункт "iCloud":

Після цього Вам буде потрібно перегорнути вікно вниз і вибрати пункт "Резервна копія". Зверніть увагу, що в тому ж вікні Ви можете вибрати тип даних, які буде зберігатися в хмарі.

У вікні, необхідно активувати функцію резервного копіювання та натиснути на клавішу "Створити резервну копію".

Як тільки процес створення резервної копії почався, внизу з'явиться інформація про хід копіювання.

Збереження даних в iTunes

Якщо Ви з якихось причин не можете використовувати iCloud для створення резервної копії, зберегти дані iPhone можна за допомогою програми iTunes на Mac або PC. Якщо Ви користуєтеся Windows, iTunes доступний для скачування на офіційному сайті Apple.

Як тільки Ви запустите iTunes і підключіть iPhone до комп'ютера, вгорі з'явиться невелика іконка з зображенням Вашого смартфона. Натиснувши на неї, Ви потрапите у вікно з інформацією про виріб:

Натиснувши на неї, Ви потрапите у вікно з інформацією про виріб:

Тут Ви зможете вибрати місце зберігання резервної копії, але також зашифрувати резервну копію. Якщо Ви хочете зберегти весь призначений для користувача контент, який знаходиться на своєму пристрої, слід скористатися функцією шифровки. В іншому випадку Ви втратите збережених паролів, а також даних про здоров'я і активності.

Відновити iPhone з резервної копії можна в тому ж меню.

Як зберегти контакти з iPhone і дані сторонніх месенджерів

Як уже було відзначено вище, зберегти дані з нативних додатків можна за допомогою сервісу iCloud. За допомогою хмарного сховища Ви зможете не тільки зберегти Mail, фото, та інші додатки, але і синхронізувати призначений для користувача контент між усіма своїми пристроями.

На жаль, для сторонніх додатків цей принцип актуальний в меншій мірі. Так, в залежності від того месенджера, який Ви використовуєте, механізм збереження призначених для користувача даних може істотно відрізнятися. І якщо списки контактів в більшості випадків зберігаються автоматично, то з історією листування справи йдуть трохи складніше.

Як зберегти WatsApp і історію листування додатки

При першому запуску WatsApp автоматично запропонує налаштувати резервне копіювання листувань:

Крім того, Ви можете налаштувати резервне копіювання вручну. Для цього слід перейти в настройки, вибрати пункт "Чати", після чого перейти в розділ "Копіювання". В цьому розділі Ви зможете створити резервну копії і задати налаштування резервного копіювання. Всі дані також будуть зберігатися у Вашому хмарі iCloud.

Якщо Ви хочете відновити історію листувань на іншому пристрої, досить заново завантажити додаток з AppStore і підтвердити номер телефону.

Як зберегти Viber і відправлені файли

При роботі з iOS, Viber також здатний зберігати дані в iCloud, проте в хмарі буде зберігатися лише текстові повідомлення. Для настройки резервного копіювання слід натиснути на кнопку "Ще", перейти в розділ налаштувань і вибрати пункт "Резервне копіювання":

Тут Ви також можете налаштувати резервне копіювання і зберегти історію листування. Якщо Ви хочете скопіювати фотографії та відео, отримані через Viber, то Вам буде потрібно відправити журнал повідомлень на свою електронну пошту.

Для цього необхідно зайти в налаштування і вибрати пункт "Виклики і повідомлення". У меню, слід натиснути на клавішу "Надіслати журнал повідомлень" і вказати електронну пошту, на яку Ви хочете відправити архів з копією листування.

У меню, слід натиснути на клавішу Надіслати журнал повідомлень і вказати електронну пошту, на яку Ви хочете відправити архів з копією листування

висновок


Таким чином ми розглянули всі основні методи резервного копіювання в нативних iOS-додатках і найпопулярніших месенджерах. Варто відзначити, що більшість сторонніх сервісів, будь то пошта або соціальні мережі, зберігають дані листувань на своїх власних серверах. Інші додатки, на зразок Skype або Telegram, синхронізують листування між пристроями користувача, однак зберегти резервну копію повідомлень в цих додатках не представляється можливим. До речі, недавно ми відповіли на питання: Чи можна зарядити iPhone зарядкою від iPad?

Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?

Не знаєте з чого почати? В першу чергу - не переживати! Ознаки хорошого і якісного сервісу видно відразу. Ми підготували інструкцію для тих, хто шукає майстерню або сервісний центр по ремонту Apple

Справжні, чесні і прозорі ціни на сайті

Реальні терміни і гарантія - це повага до вас

Репутація професіоналів Apple і досвід в кілька років

}?>

Резервна копія iPhone - як це працює?
Резервна копія iPhone - як це працює?
Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?
Не знаєте з чого почати?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью