• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Internet Explorer 10-11: настройка і накопичувальні оновлення браузера для Windows

 1. Internet Explorer 10-11: настройка і накопичувальні оновлення браузера для Windows Користувачі, що...
 2. 2. Internet Explorer 9 для Windows XP
 3. 3. Internet Explorer 10 і 11 для Windows 7 і 8, основні відмінності і гідності
 4. 3.1. Що потрібно для установки IE 10, можливі проблеми
 5. 4. Інтерфейс в Internet Explorer 10
 6. 5. Інтернет Експлорер 11, відмінності Metro від звичайної версії
 7. 5.1. Як встановити ИЕ 11
 8. 5.2. Переваги ИЕ 11
 9. 6. Чи залишиться чи ні браузер ІЕ в складі Windows 10? Перспективи розвитку
 10. Internet Explorer 10-11: настройка і накопичувальні оновлення браузера для Windows
 11. 1. Історія створення і розвитку браузера ІЕ
 12. 2. Internet Explorer 9 для Windows XP
 13. 3. Internet Explorer 10 і 11 для Windows 7 і 8, основні відмінності і гідності
 14. 3.1. Що потрібно для установки IE 10, можливі проблеми
 15. 4. Інтерфейс в Internet Explorer 10
 16. 5. Інтернет Експлорер 11, відмінності Metro від звичайної версії
 17. 5.1. Як встановити ИЕ 11
 18. 5.2. Переваги ИЕ 11
 19. 6. Чи залишиться чи ні браузер ІЕ в складі Windows 10? Перспективи розвитку
 20. Internet Explorer 10-11: настройка і накопичувальні оновлення браузера для Windows
 21. 1. Історія створення і розвитку браузера ІЕ
 22. 2. Internet Explorer 9 для Windows XP
 23. 3. Internet Explorer 10 і 11 для Windows 7 і 8, основні відмінності і гідності
 24. 3.1. Що потрібно для установки IE 10, можливі проблеми
 25. 4. Інтерфейс в Internet Explorer 10
 26. 5. Інтернет Експлорер 11, відмінності Metro від звичайної версії
 27. 5.1. Як встановити ИЕ 11
 28. 5.2. Переваги ИЕ 11
 29. 6. Чи залишиться чи ні браузер ІЕ в складі Windows 10? Перспективи розвитку

Internet Explorer 10-11: настройка і накопичувальні оновлення браузера для Windows

Користувачі, що використовують операційні системи компанії Microsoft, отримують разом з ними і стандартний набір допоміжних програм. Одне з найбільш значущих - це безкоштовний браузер Internet Explorer. В мережі Інтернет у свій час була поширена жарт: Інтернет Експлорером називається програма, яка потрібна щоб завантажити хороший браузер. Частка істини в цьому твердженні є, хоча, починаючи з 8 версії (її офіційна підтримка вже припинена), Internet Explorer не можна назвати зовсім вже даремним і непотрібним додатком, а IE 10 (Windows 7) і 11 (Windows 8) досить непогано справляються зі своїм колом завдань.

У даній статті буде представлений огляд Internet Explorer 10 і 11, його переваги, недоліки, настройки та накопичувальні оновлення.

розділи: Історія - IE 9 - Відмінності IE 10 і 11 - проблеми установки - інтерфейс - відмінність Metro - Як встановити - переваги - перспективи

1. Історія створення і розвитку браузера ІЕ

На початку 90-х років компанія Майкрософт була змушена радикально переглянути концепцію свого розвитку. Її засновник і керівник Білл Гейтс припустився серйозної помилки, вважаючи, що мережа Інтернет назавжди залишиться долею обраних і не набуде широкого поширення. В результаті имевшаяся в наявності онлайн-служба MSN перестала справлятися зі своїми обов'язками. Microsoft терміново був потрібний зручний і функціональний браузер, і програмісти компанії приступили до розробки Internet Explorer.

Перший реліз відбувся в серпні 1995 року, ИЕ могли безкоштовно скачати користувачі як Віндовс, так і Макінтоша. Програма миттєво обзавелася безліччю шанувальників, оскільки альтернатив їй практично не існувало, якщо не брати до уваги Netscape. Браузер швидко працював, був абсолютно безкоштовним, до нього регулярно виходили поновлення, а тому до 2003 року Інтернет Експлорер відібрав у конкурента близько 90% користувачів.

Мабуть, така беззастережна гегемонія Internet Explorer змусила розробників розслабитися і втратити нитку лідерства - браузер почав неухильно відставати від потреб користувачів і розробників, перестав враховувати зміни, що відбуваються в сфері сайтобудування. Та й конкурентів за цей час з'явилося чимало - Google Chrome, Mozilla FireFox, Opera і навіть Safari, дітище програмістів з Apple. Власне, остаточний колапс був не за горами і фахівці Microsoft були змушені докласти чимало зусиль, щоб виправити критичну ситуацію.

2. Internet Explorer 9 для Windows XP

У них це частково вийшло - браузер Internet Explorer 9 практично не викликав нарікань, а кожна наступна версія, яку раніше можна було безкоштовно завантажити з офіційного сайту, ставала все краще і функціональніша. Однак момент був упущений - встановлюється за умовчанням разом з Віндовс, браузер ІЕ використовувався користувачами тільки для того, щоб завантажити аскетичний, але реактивний Хром, зручний Файерфокс або вже стала звичною Оперу. Результатом титанічних зусиль стала лише можливість залишитися на ринку, міцно зайнявши аутсайдерські позиції. Випередити нікого, крім Сафарі, на сьогоднішній день Інтернет Експлорер не зміг.

Проте, Internet Explorer 9 благополучно позбувся всіх своїх недоліків:

 • прискорив роботу;
 • обзавівся практично таким же функціоналом, що і конкуренти;
 • став підтримувати всі стандарти W3C (система розробка сайтів);
 • ідеально пройшов тест Acid 3 .

3. Internet Explorer 10 і 11 для Windows 7 і 8, основні відмінності і
гідності

Інтернет Експлорер 10 за замовчуванням входить до складу Віндоус 8, для 7 версії доведеться завантажити його з офіційного сайту. Якщо в системі відсутній сервіс-пак, то браузер ІЕ встановити не вийде. Він замінює собою попередню версію, однак можливість відкоту зберігається (Пуск - Панель управління - Установка і видалення програм).

3.1. Що потрібно для установки IE 10, можливі проблеми

Крім того, критично важлива наявність деяких накопичувальних оновлень системи безпеки Windows 7, без яких Експлорер встановиться. Детальніше про це можна почитати на сайті компанії Майкрософт . Особливо уважними слід бути власникам піратських копій Windows - в ряді випадків установка оновлень системи безпеки може призвести до пошкодження завантажувача, після чого операційна система перестане працювати. У цій ситуації можна або скористатися наявною точкою відновлення системи, або встановити ОС заново. Це ще один вагомий аргумент на користь придбання офіційною версією Віндовс.

4. Інтерфейс в Internet Explorer 10

Зовнішній вигляд IE 10 практично не відрізняється від попередньої версії, зміни торкнулися лише зовсім вже дрібних і незначних деталей:

 • смужка скролінгу в стилі Віндовс 8;
 • плоска кнопка відкриття сторінки;
 • новий пункт (додати поточну сторінку в стартове меню).

З значущих нововведень можна лише відзначити появу функції установки нових версій в Internet Explorer за замовчуванням (вікно «Про програму»).

5. Інтернет Експлорер 11, відмінності Metro від звичайної версії

Internet Explorer 11 для Windows 8 випускається в двох варіантах: Metro (Modern UI) і стандартний, останній практично нічим не відрізняється від IE 10, за винятком наявності вбудованої підтримки Adobe Flash.

У першому випадку користувачі отримують повноекранне додаток, оптимізоване під сенсорне керування. Цим пояснюються досить великі розміри всіх його елементів. Однак сприйняття контенту вони не заважають, оскільки майже весь час приховані. Досить незвично розташована адресний рядок - в нижній частині екрана. Поряд з нею знаходяться самі використовувані кнопки: як вибраний, переходу вперед / назад і на домашню сторінку.

5.1. Як встановити ИЕ 11

Установка останньої версії в Internet Explorer настільки проста, що не викличе жодних труднощів у користувача. Перший крок - запуск інсталяційний файл .

Стандартне привітання:

Стандартне привітання:

Потім автоматично стартує установка накопичувальних оновлень:

Потім автоматично стартує установка накопичувальних оновлень:

Тут власники піратської копії Windows 7 можуть зіткнутися з дрібними, але неприємними проблемами. Наприклад, після завершення процесу перестають працювати деякі стандартні віджети системи.

Наприклад, після завершення процесу перестають працювати деякі стандартні віджети системи

По завершенні установки програма автоматично запускається і просить зайнятися її налаштуванням:

По завершенні установки програма автоматично запускається і просить зайнятися її налаштуванням:

Інтерфейс налаштувань досить логічний, в ньому дуже легко розібратися, щоб знайти все необхідне для комфортної роботи:

Інтерфейс налаштувань досить логічний, в ньому дуже легко розібратися, щоб знайти все необхідне для комфортної роботи:

Всі найбільш затребувані функції, на зразок очищення кешу ИЕ, розташовані на видному місці:

Всі найбільш затребувані функції, на зразок очищення кешу ИЕ, розташовані на видному місці:

5.2. Переваги ИЕ 11

Починаючи з 10 версії Інтернет Експлорер став цілком конкурентоспроможним браузером в плані як функціональності, так і продуктивності. Зараз його основним недоліком можна вважати небагатий, у порівнянні з іншими, вибір розширень. Основним, на сьогоднішній день, козирем версії IE 11 можна вважати підтримку Metro-оточення - користувачі Віндовс 8 на пристроях із сенсорною системою введення просто не мають у своєму розпорядженні іншою альтернативою для комфортної роботи в мережі Інтернет. Безумовно, це зміцнить позиції браузера Internet Explorer 11 на міжнародному ринку, але навряд чи значно.

6. Чи залишиться чи ні браузер ІЕ в складі Windows 10? Перспективи розвитку

майбутній вихід Windows 10 спровокував безліч найрізноманітніших чуток серед користувачів всього світу, в тому числі і про новий браузер. Піар-менеджери Microsoft видають інформацію дуже дозовано, підігріваючи інтерес до новинки і не даючи рекламної кампанії знижувати темп.

Спочатку заявлялося, що в якості браузера для Віндовс 10 буде використовуватися чергова версія Internet Explorer, який візьме все найкраще від Мозилли і Хрому. Потім представники Microsoft повідомили, що розробляється принципово новий браузер, що отримало попередню ім'я «Spartan». Програма буде використовувати власний движок Chakra JavaScript і рендеринг Microsoft Trident.

Очікується, що Spartan стане значно більше «легким», чим Internet Explorer 11, швидким, зручним і безкоштовним, скачати його можна буде на офіційному сайті. В поставку Windows 10 увійде IE 11, проте всі бажаючі зможуть безкоштовно оновити його до Spartan за допомогою служб Віндовс.

Березнева статистика 2015 року показує, що Інтернет Експлорером для серфінгу в Мережі користувалися близько 13% користувачів, Гугл Хром, який є на даний момент лідером серед браузерів, зумів перевершити цей показник в три рази.

Березнева статистика 2015 року показує, що Інтернет Експлорером для серфінгу в Мережі користувалися близько 13% користувачів, Гугл Хром, який є на даний момент лідером серед браузерів, зумів перевершити цей показник в три рази

Однак соціологічні опитування показують, що новий продукт компанії Microsoft ще до свого релізу зміг зацікавити громадськість і має всі шанси наздогнати лідера вже в кінці 2015 року.

Internet Explorer 10-11: настройка і накопичувальні оновлення браузера для Windows

Користувачі, що використовують операційні системи компанії Microsoft, отримують разом з ними і стандартний набір допоміжних програм. Одне з найбільш значущих - це безкоштовний браузер Internet Explorer. В мережі Інтернет у свій час була поширена жарт: Інтернет Експлорером називається програма, яка потрібна щоб завантажити хороший браузер. Частка істини в цьому твердженні є, хоча, починаючи з 8 версії (її офіційна підтримка вже припинена), Internet Explorer не можна назвати зовсім вже даремним і непотрібним додатком, а IE 10 (Windows 7) і 11 (Windows 8) досить непогано справляються зі своїм колом завдань.

У даній статті буде представлений огляд Internet Explorer 10 і 11, його переваги, недоліки, настройки та накопичувальні оновлення.

розділи: Історія - IE 9 - Відмінності IE 10 і 11 - проблеми установки - інтерфейс - відмінність Metro - Як встановити - переваги - перспективи

1. Історія створення і розвитку браузера ІЕ

На початку 90-х років компанія Майкрософт була змушена радикально переглянути концепцію свого розвитку. Її засновник і керівник Білл Гейтс припустився серйозної помилки, вважаючи, що мережа Інтернет назавжди залишиться долею обраних і не набуде широкого поширення. В результаті имевшаяся в наявності онлайн-служба MSN перестала справлятися зі своїми обов'язками. Microsoft терміново був потрібний зручний і функціональний браузер, і програмісти компанії приступили до розробки Internet Explorer.

Перший реліз відбувся в серпні 1995 року, ИЕ могли безкоштовно скачати користувачі як Віндовс, так і Макінтоша. Програма миттєво обзавелася безліччю шанувальників, оскільки альтернатив їй практично не існувало, якщо не брати до уваги Netscape. Браузер швидко працював, був абсолютно безкоштовним, до нього регулярно виходили поновлення, а тому до 2003 року Інтернет Експлорер відібрав у конкурента близько 90% користувачів.

Мабуть, така беззастережна гегемонія Internet Explorer змусила розробників розслабитися і втратити нитку лідерства - браузер почав неухильно відставати від потреб користувачів і розробників, перестав враховувати зміни, що відбуваються в сфері сайтобудування. Та й конкурентів за цей час з'явилося чимало - Google Chrome, Mozilla FireFox, Opera і навіть Safari, дітище програмістів з Apple. Власне, остаточний колапс був не за горами і фахівці Microsoft були змушені докласти чимало зусиль, щоб виправити критичну ситуацію.

2. Internet Explorer 9 для Windows XP

У них це частково вийшло - браузер Internet Explorer 9 практично не викликав нарікань, а кожна наступна версія, яку раніше можна було безкоштовно завантажити з офіційного сайту, ставала все краще і функціональніша. Однак момент був упущений - встановлюється за умовчанням разом з Віндовс, браузер ІЕ використовувався користувачами тільки для того, щоб завантажити аскетичний, але реактивний Хром, зручний Файерфокс або вже стала звичною Оперу. Результатом титанічних зусиль стала лише можливість залишитися на ринку, міцно зайнявши аутсайдерські позиції. Випередити нікого, крім Сафарі, на сьогоднішній день Інтернет Експлорер не зміг.

Проте, Internet Explorer 9 благополучно позбувся всіх своїх недоліків:

 • прискорив роботу;
 • обзавівся практично таким же функціоналом, що і конкуренти;
 • став підтримувати всі стандарти W3C (система розробка сайтів);
 • ідеально пройшов тест Acid 3 .

3. Internet Explorer 10 і 11 для Windows 7 і 8, основні відмінності і
гідності

Інтернет Експлорер 10 за замовчуванням входить до складу Віндоус 8, для 7 версії доведеться завантажити його з офіційного сайту. Якщо в системі відсутній сервіс-пак, то браузер ІЕ встановити не вийде. Він замінює собою попередню версію, однак можливість відкоту зберігається (Пуск - Панель управління - Установка і видалення програм).

3.1. Що потрібно для установки IE 10, можливі проблеми

Крім того, критично важлива наявність деяких накопичувальних оновлень системи безпеки Windows 7, без яких Експлорер встановиться. Детальніше про це можна почитати на сайті компанії Майкрософт . Особливо уважними слід бути власникам піратських копій Windows - в ряді випадків установка оновлень системи безпеки може призвести до пошкодження завантажувача, після чого операційна система перестане працювати. У цій ситуації можна або скористатися наявною точкою відновлення системи, або встановити ОС заново. Це ще один вагомий аргумент на користь придбання офіційною версією Віндовс.

4. Інтерфейс в Internet Explorer 10

Зовнішній вигляд IE 10 практично не відрізняється від попередньої версії, зміни торкнулися лише зовсім вже дрібних і незначних деталей:

 • смужка скролінгу в стилі Віндовс 8;
 • плоска кнопка відкриття сторінки;
 • новий пункт (додати поточну сторінку в стартове меню).

З значущих нововведень можна лише відзначити появу функції установки нових версій в Internet Explorer за замовчуванням (вікно «Про програму»).

5. Інтернет Експлорер 11, відмінності Metro від звичайної версії

Internet Explorer 11 для Windows 8 випускається в двох варіантах: Metro (Modern UI) і стандартний, останній практично нічим не відрізняється від IE 10, за винятком наявності вбудованої підтримки Adobe Flash.

У першому випадку користувачі отримують повноекранне додаток, оптимізоване під сенсорне керування. Цим пояснюються досить великі розміри всіх його елементів. Однак сприйняття контенту вони не заважають, оскільки майже весь час приховані. Досить незвично розташована адресний рядок - в нижній частині екрана. Поряд з нею знаходяться самі використовувані кнопки: як вибраний, переходу вперед / назад і на домашню сторінку.

5.1. Як встановити ИЕ 11

Установка останньої версії в Internet Explorer настільки проста, що не викличе жодних труднощів у користувача. Перший крок - запуск інсталяційний файл .

Стандартне привітання:

Стандартне привітання:

Потім автоматично стартує установка накопичувальних оновлень:

Потім автоматично стартує установка накопичувальних оновлень:

Тут власники піратської копії Windows 7 можуть зіткнутися з дрібними, але неприємними проблемами. Наприклад, після завершення процесу перестають працювати деякі стандартні віджети системи.

Наприклад, після завершення процесу перестають працювати деякі стандартні віджети системи

По завершенні установки програма автоматично запускається і просить зайнятися її налаштуванням:

По завершенні установки програма автоматично запускається і просить зайнятися її налаштуванням:

Інтерфейс налаштувань досить логічний, в ньому дуже легко розібратися, щоб знайти все необхідне для комфортної роботи:

Інтерфейс налаштувань досить логічний, в ньому дуже легко розібратися, щоб знайти все необхідне для комфортної роботи:

Всі найбільш затребувані функції, на зразок очищення кешу ИЕ, розташовані на видному місці:

Всі найбільш затребувані функції, на зразок очищення кешу ИЕ, розташовані на видному місці:

5.2. Переваги ИЕ 11

Починаючи з 10 версії Інтернет Експлорер став цілком конкурентоспроможним браузером в плані як функціональності, так і продуктивності. Зараз його основним недоліком можна вважати небагатий, у порівнянні з іншими, вибір розширень. Основним, на сьогоднішній день, козирем версії IE 11 можна вважати підтримку Metro-оточення - користувачі Віндовс 8 на пристроях із сенсорною системою введення просто не мають у своєму розпорядженні іншою альтернативою для комфортної роботи в мережі Інтернет. Безумовно, це зміцнить позиції браузера Internet Explorer 11 на міжнародному ринку, але навряд чи значно.

6. Чи залишиться чи ні браузер ІЕ в складі Windows 10? Перспективи розвитку

майбутній вихід Windows 10 спровокував безліч найрізноманітніших чуток серед користувачів всього світу, в тому числі і про новий браузер. Піар-менеджери Microsoft видають інформацію дуже дозовано, підігріваючи інтерес до новинки і не даючи рекламної кампанії знижувати темп.

Спочатку заявлялося, що в якості браузера для Віндовс 10 буде використовуватися чергова версія Internet Explorer, який візьме все найкраще від Мозилли і Хрому. Потім представники Microsoft повідомили, що розробляється принципово новий браузер, що отримало попередню ім'я «Spartan». Програма буде використовувати власний движок Chakra JavaScript і рендеринг Microsoft Trident.

Очікується, що Spartan стане значно більше «легким», чим Internet Explorer 11, швидким, зручним і безкоштовним, скачати його можна буде на офіційному сайті. В поставку Windows 10 увійде IE 11, проте всі бажаючі зможуть безкоштовно оновити його до Spartan за допомогою служб Віндовс.

Березнева статистика 2015 року показує, що Інтернет Експлорером для серфінгу в Мережі користувалися близько 13% користувачів, Гугл Хром, який є на даний момент лідером серед браузерів, зумів перевершити цей показник в три рази.

Березнева статистика 2015 року показує, що Інтернет Експлорером для серфінгу в Мережі користувалися близько 13% користувачів, Гугл Хром, який є на даний момент лідером серед браузерів, зумів перевершити цей показник в три рази

Однак соціологічні опитування показують, що новий продукт компанії Microsoft ще до свого релізу зміг зацікавити громадськість і має всі шанси наздогнати лідера вже в кінці 2015 року.

Internet Explorer 10-11: настройка і накопичувальні оновлення браузера для Windows

Користувачі, що використовують операційні системи компанії Microsoft, отримують разом з ними і стандартний набір допоміжних програм. Одне з найбільш значущих - це безкоштовний браузер Internet Explorer. В мережі Інтернет у свій час була поширена жарт: Інтернет Експлорером називається програма, яка потрібна щоб завантажити хороший браузер. Частка істини в цьому твердженні є, хоча, починаючи з 8 версії (її офіційна підтримка вже припинена), Internet Explorer не можна назвати зовсім вже даремним і непотрібним додатком, а IE 10 (Windows 7) і 11 (Windows 8) досить непогано справляються зі своїм колом завдань.

У даній статті буде представлений огляд Internet Explorer 10 і 11, його переваги, недоліки, настройки та накопичувальні оновлення.

розділи: Історія - IE 9 - Відмінності IE 10 і 11 - проблеми установки - інтерфейс - відмінність Metro - Як встановити - переваги - перспективи

1. Історія створення і розвитку браузера ІЕ

На початку 90-х років компанія Майкрософт була змушена радикально переглянути концепцію свого розвитку. Її засновник і керівник Білл Гейтс припустився серйозної помилки, вважаючи, що мережа Інтернет назавжди залишиться долею обраних і не набуде широкого поширення. В результаті имевшаяся в наявності онлайн-служба MSN перестала справлятися зі своїми обов'язками. Microsoft терміново був потрібний зручний і функціональний браузер, і програмісти компанії приступили до розробки Internet Explorer.

Перший реліз відбувся в серпні 1995 року, ИЕ могли безкоштовно скачати користувачі як Віндовс, так і Макінтоша. Програма миттєво обзавелася безліччю шанувальників, оскільки альтернатив їй практично не існувало, якщо не брати до уваги Netscape. Браузер швидко працював, був абсолютно безкоштовним, до нього регулярно виходили поновлення, а тому до 2003 року Інтернет Експлорер відібрав у конкурента близько 90% користувачів.

Мабуть, така беззастережна гегемонія Internet Explorer змусила розробників розслабитися і втратити нитку лідерства - браузер почав неухильно відставати від потреб користувачів і розробників, перестав враховувати зміни, що відбуваються в сфері сайтобудування. Та й конкурентів за цей час з'явилося чимало - Google Chrome, Mozilla FireFox, Opera і навіть Safari, дітище програмістів з Apple. Власне, остаточний колапс був не за горами і фахівці Microsoft були змушені докласти чимало зусиль, щоб виправити критичну ситуацію.

2. Internet Explorer 9 для Windows XP

У них це частково вийшло - браузер Internet Explorer 9 практично не викликав нарікань, а кожна наступна версія, яку раніше можна було безкоштовно завантажити з офіційного сайту, ставала все краще і функціональніша. Однак момент був упущений - встановлюється за умовчанням разом з Віндовс, браузер ІЕ використовувався користувачами тільки для того, щоб завантажити аскетичний, але реактивний Хром, зручний Файерфокс або вже стала звичною Оперу. Результатом титанічних зусиль стала лише можливість залишитися на ринку, міцно зайнявши аутсайдерські позиції. Випередити нікого, крім Сафарі, на сьогоднішній день Інтернет Експлорер не зміг.

Проте, Internet Explorer 9 благополучно позбувся всіх своїх недоліків:

 • прискорив роботу;
 • обзавівся практично таким же функціоналом, що і конкуренти;
 • став підтримувати всі стандарти W3C (система розробка сайтів);
 • ідеально пройшов тест Acid 3 .

3. Internet Explorer 10 і 11 для Windows 7 і 8, основні відмінності і
гідності

Інтернет Експлорер 10 за замовчуванням входить до складу Віндоус 8, для 7 версії доведеться завантажити його з офіційного сайту. Якщо в системі відсутній сервіс-пак, то браузер ІЕ встановити не вийде. Він замінює собою попередню версію, однак можливість відкоту зберігається (Пуск - Панель управління - Установка і видалення програм).

3.1. Що потрібно для установки IE 10, можливі проблеми

Крім того, критично важлива наявність деяких накопичувальних оновлень системи безпеки Windows 7, без яких Експлорер встановиться. Детальніше про це можна почитати на сайті компанії Майкрософт . Особливо уважними слід бути власникам піратських копій Windows - в ряді випадків установка оновлень системи безпеки може призвести до пошкодження завантажувача, після чого операційна система перестане працювати. У цій ситуації можна або скористатися наявною точкою відновлення системи, або встановити ОС заново. Це ще один вагомий аргумент на користь придбання офіційною версією Віндовс.

4. Інтерфейс в Internet Explorer 10

Зовнішній вигляд IE 10 практично не відрізняється від попередньої версії, зміни торкнулися лише зовсім вже дрібних і незначних деталей:

 • смужка скролінгу в стилі Віндовс 8;
 • плоска кнопка відкриття сторінки;
 • новий пункт (додати поточну сторінку в стартове меню).

З значущих нововведень можна лише відзначити появу функції установки нових версій в Internet Explorer за замовчуванням (вікно «Про програму»).

5. Інтернет Експлорер 11, відмінності Metro від звичайної версії

Internet Explorer 11 для Windows 8 випускається в двох варіантах: Metro (Modern UI) і стандартний, останній практично нічим не відрізняється від IE 10, за винятком наявності вбудованої підтримки Adobe Flash.

У першому випадку користувачі отримують повноекранне додаток, оптимізоване під сенсорне керування. Цим пояснюються досить великі розміри всіх його елементів. Однак сприйняття контенту вони не заважають, оскільки майже весь час приховані. Досить незвично розташована адресний рядок - в нижній частині екрана. Поряд з нею знаходяться самі використовувані кнопки: як вибраний, переходу вперед / назад і на домашню сторінку.

5.1. Як встановити ИЕ 11

Установка останньої версії в Internet Explorer настільки проста, що не викличе жодних труднощів у користувача. Перший крок - запуск інсталяційний файл .

Стандартне привітання:

Стандартне привітання:

Потім автоматично стартує установка накопичувальних оновлень:

Потім автоматично стартує установка накопичувальних оновлень:

Тут власники піратської копії Windows 7 можуть зіткнутися з дрібними, але неприємними проблемами. Наприклад, після завершення процесу перестають працювати деякі стандартні віджети системи.

Наприклад, після завершення процесу перестають працювати деякі стандартні віджети системи

По завершенні установки програма автоматично запускається і просить зайнятися її налаштуванням:

По завершенні установки програма автоматично запускається і просить зайнятися її налаштуванням:

Інтерфейс налаштувань досить логічний, в ньому дуже легко розібратися, щоб знайти все необхідне для комфортної роботи:

Інтерфейс налаштувань досить логічний, в ньому дуже легко розібратися, щоб знайти все необхідне для комфортної роботи:

Всі найбільш затребувані функції, на зразок очищення кешу ИЕ, розташовані на видному місці:

Всі найбільш затребувані функції, на зразок очищення кешу ИЕ, розташовані на видному місці:

5.2. Переваги ИЕ 11

Починаючи з 10 версії Інтернет Експлорер став цілком конкурентоспроможним браузером в плані як функціональності, так і продуктивності. Зараз його основним недоліком можна вважати небагатий, у порівнянні з іншими, вибір розширень. Основним, на сьогоднішній день, козирем версії IE 11 можна вважати підтримку Metro-оточення - користувачі Віндовс 8 на пристроях із сенсорною системою введення просто не мають у своєму розпорядженні іншою альтернативою для комфортної роботи в мережі Інтернет. Безумовно, це зміцнить позиції браузера Internet Explorer 11 на міжнародному ринку, але навряд чи значно.

6. Чи залишиться чи ні браузер ІЕ в складі Windows 10? Перспективи розвитку

майбутній вихід Windows 10 спровокував безліч найрізноманітніших чуток серед користувачів всього світу, в тому числі і про новий браузер. Піар-менеджери Microsoft видають інформацію дуже дозовано, підігріваючи інтерес до новинки і не даючи рекламної кампанії знижувати темп.

Спочатку заявлялося, що в якості браузера для Віндовс 10 буде використовуватися чергова версія Internet Explorer, який візьме все найкраще від Мозилли і Хрому. Потім представники Microsoft повідомили, що розробляється принципово новий браузер, що отримало попередню ім'я «Spartan». Програма буде використовувати власний движок Chakra JavaScript і рендеринг Microsoft Trident.

Очікується, що Spartan стане значно більше «легким», чим Internet Explorer 11, швидким, зручним і безкоштовним, скачати його можна буде на офіційному сайті. В поставку Windows 10 увійде IE 11, проте всі бажаючі зможуть безкоштовно оновити його до Spartan за допомогою служб Віндовс.

Березнева статистика 2015 року показує, що Інтернет Експлорером для серфінгу в Мережі користувалися близько 13% користувачів, Гугл Хром, який є на даний момент лідером серед браузерів, зумів перевершити цей показник в три рази.

Березнева статистика 2015 року показує, що Інтернет Експлорером для серфінгу в Мережі користувалися близько 13% користувачів, Гугл Хром, який є на даний момент лідером серед браузерів, зумів перевершити цей показник в три рази

Однак соціологічні опитування показують, що новий продукт компанії Microsoft ще до свого релізу зміг зацікавити громадськість і має всі шанси наздогнати лідера вже в кінці 2015 року.

6. Чи залишиться чи ні браузер ІЕ в складі Windows 10?
6. Чи залишиться чи ні браузер ІЕ в складі Windows 10?
6. Чи залишиться чи ні браузер ІЕ в складі Windows 10?
6. Чи залишиться чи ні браузер ІЕ в складі Windows 10?
6. Чи залишиться чи ні браузер ІЕ в складі Windows 10?
6. Чи залишиться чи ні браузер ІЕ в складі Windows 10?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью