• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Instashare - найкращий спосіб передачі файлів

Додаток: Instashare | безкоштовно | для iPhone

Напевно, більшість з вас стикався з проблемою передачі тих чи інших файлів між iOS-пристроєм і Mac. Як в одному, так і іншому напрямку. Як правило, для цього ми використовуємо або одне з хмарних сховищ, або електронну пошту, часом ще й iMessage. Це дуже незручно і довго. Але є один безкоштовний спосіб для найбільш простий і швидкої передачі файлів між iOS-пристроєм і Mac - це Instashare, зустрічайте.

На даний момент додаток Instashare доступно для iPod touch, iPhone і для Mac. Посилання для iOS-версії додатка вказана на самому початку і в самому кінці огляду, а скачати версію для Mac можна на додатки.

На даний момент додаток Instashare для Mac є в бета-версії, але, думається, найближчим часом додаток вийде з бета-версії і перекочує з сайту в Mac App Store . До речі, додаток Instashare надається абсолютно безкоштовно, незалежно від версії. Для iPad додаток Instashare, мабуть, ще не оптимізовано, але очікувати його безсумнівно варто, так як на офіційному сайті на слайдері присутній і iPad з Instashare на дисплеї.

Для роботи з додатком Instashare вам не знадобиться ніякої реєстрації. По суті, все відбувається точно так само, як при роботі з AirDrop. Різниця лише в тому, що AirDrop - це спосіб передачі файлів від одного Mac до іншого, мобільні пристрої Apple позбавлені таких привілеїв. До речі, особисто я до сих пір не розумію, чому iOS-пристрої не набули функцію AirDrop.

Передавати за допомогою Instashare можна абсолютно будь-які файли: ні на формати, ні на розміри (мною не помічено) ніяких обмежень немає. Але найголовніше - це те, що для передачі файлів між iOS-пристроями і Mac не потрібно підключення до мережі Інтернет. Передача відбувається в рамках однієї мережі Wi-Fi, або за допомогою Bluetooth. Тепер і ви зможете сказати своїм Android-одному, наприклад, Іллі Казакову, що можете передавати файли по Bluetooth.

Тепер про швидкість передачі файлів. Розробники розповідають про здібності свого застосування на прикладі файлу розміром 10 МБ. Отже, щоб передати такий файл за допомогою USB-кабелю, потрібно близько 5 хвилин, за допомогою хмарного сервісу - дві, по електронній пошті - близько хвилини, а за допомогою нового сервісу Instashare всього 5 секунд. Різниця очевидна.

До речі, передавати файли за допомогою Instashare можна не тільки з iOS-пристрої на Mac і назад, але і між пристроями на одній платформі. А найближчим часом повинні вийти версія Instashare для Android і Windows.

А найближчим часом повинні вийти версія Instashare для Android і Windows

В iOS-версії додатка, в самому низу, є невеликий рекламний банер, прибрати який можна за допомогою вбудованих покупок, заплативши всього 33 рубля. Копійки, враховуючи можливості цього додатка. Заплатити цю суму варто хоча б в якості подяки розробнику, який додумався зробити те, що ніяк зробить сама Apple. Втім, якщо грошей шкода, то не впадайте у відчай: банер зовсім не заважає.

Все, що вам потрібно зробити для передачі файлу - це перенести його у вікно програми і вибрати одержувача. У всякому разі, так це робиться на Mac. А на iOS-пристроях і того простіше: потрібний файл вибирається прямо всередині програми. У всьому іншому Instashare повністю імітує AirDrop, з яким, сподіваюся, все більш-менш знайомі.

Таким чином, Instashare - це найкращий спосіб передачі файлів між iOS-пристроями і Mac. Швидко, просто і витончено. А головне - абсолютно безкоштовно. Шкода, що Apple до цих пір не реалізувала нічого подібного зі своїм AirDrop, було б зручніше, звичайно. А поки скористаємося прекрасною альтернативою.

Назва: Instashare
Видавець / розробник: Lukas Foldyna
Ціна: Безкоштовно
сайт:
Завантажити: для iPhone

Назва: Instashare  Видавець / розробник: Lukas Foldyna  Ціна: Безкоштовно  сайт:  Завантажити:  для iPhone

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью