• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Інформаційна безпека банків

Бек-офіс і фронт-офіс банку - невід'ємні складові його організаційної структури. Їх інформаційне середовище тісно переплітається, і взаємопов'язана сотнями різних операцій і бізнес-процесів. Політика інформаційної безпеки банку має на увазі наявність найсучаснішої захисту робочих місць співробітників обох підрозділів. Але так чи просто створити повноцінний захист такого багатофункціонального організму?

На сьогоднішній день є три основні загрози для інформаційного середовища в банках - це шкідливі програми і віруси, зловмисні дії власних співробітників, і спрямованих хакерські атаки на корпоративну інформаційну мережу.


Звичайні антивіруси вже давно не здатні повноцінно забезпечити інформаційну безпеку банку. І якщо з шкідливими програмами і вірусами вони боряться більш-менш успішно, то захистити від зловмисних дій співробітників і націлених атак ефективно вже не можуть.


Сучасні інформаційні загрози вимагають сучасної захисту від них. І лінійка продуктів SoftControl сповна сприяє забезпеченню в банках найвищого рівня інформаційної безпеки і відповідає всім вимогам стандартної політики інформаційної безпеки банку.


TPSecure Teller - рішення для захисту бек-офісу і фронт-офісу банку. Його впровадження забезпечує контроль цілісності даних в банку, захист від зовнішніх загроз (таргінг атаки хакерів і захист від шкідливих програм і антивірусів), захист від внутрішніх загроз (зловмисні дії персоналу банку). Остання здійснюється за рахунок впровадження модуля DLP Guard, що відповідає за контроль за діями персоналу на робочих місцях, пов'язаних з банківською інформацією, і модуля E-Mail, що відповідає за безопсності листування і розсилку захищених вкладених файлів по електронній пошті як всередині банку, так і поза периметром його інформаційної безпеки.


Найважливіший плюс банківської лінійки продуктів SoftControl - централізоване управління, віддалений моніторинг і адміністрування і забезпечення високого рівня інформаційної безпеки банку за допомогою програмних продуктів одного вендора. Це дозволяє легко інтегрувати продукти в ІТ-інфраструктуру банку, навчити персонал роботі з ними, а також существеннос скоротити витрати на забезпечення інформаційної безпеки, які не витрачаючись на покупку рішень у кількох різних вендорів.


Це дозволяє легко інтегрувати продукти в ІТ-інфраструктуру банку, навчити персонал роботі з ними, а також существеннос скоротити витрати на забезпечення інформаційної безпеки, які не витрачаючись на покупку рішень у кількох різних вендорів

TPSecure Teller призначений для захисту робочих місць співробітників фронтофіса банку (операціоністи, каса). Використання TPSecure Teller дозволяє побудувати ефективну систему захисту від внешни і внутрішніх загроз, забезпечити цілісність системи і захист даних.

Використання TPSecure Teller дозволяє побудувати ефективну систему захисту від внешни і внутрішніх загроз, забезпечити цілісність системи і захист даних

Здійснює моніторинг та логирование дій користувача на робочих станціях в корпоративній мережі компанії з можливістю створення звітів для ретроспективного аналізу і розслідування, а також попередження інсайдерських інцидентів.

Здійснює моніторинг та логирование дій користувача на робочих станціях в корпоративній мережі компанії з можливістю створення звітів для ретроспективного аналізу і розслідування, а також попередження інсайдерських інцидентів

Програмне забезпечення, призначене для захисту інформації і конфіденційних документів, переданих по електронній пошті. Використовуючи його, компанія вирішує проблему несанкціонованого перегляду і витоку конфіденційних матеріалів: E-mail дозволяє переглядати електронного листа тільки його одержувачу.

Версія для друку Версія для друку

Але так чи просто створити повноцінний захист такого багатофункціонального організму?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью