• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Індикатор батареї для ноутбука при його першому включенні

Перше включення ноутбука після його придбання Перше включення ноутбука після його придбання. Включення, які робилися в торговій мережі для перевірки працездатності - це не береться до уваги. Усе. Перевірили, купили, принесли додому, включили. Це і є перше включення.

Так ось, перший раз треба включати ноутбук обов'язково з підключеним зарядним пристроєм. Досить мучити батарею. Вона, як могла, підтримувала працездатність ноутбука до його покупки.

Можливо, Ви не були першим покупцем цього комп'ютера, можливо його включали і перевіряли не тільки Ви. Можливо, після складання на заводі перевіряли ноутбук. І всюди використовувався ресурс акумуляторної батареї. Досить!

Крім того, з моменту складання ноутбука до моменту його продажу пройшло чимало часу. Весь цей час батарея стояла в ноутбуці, і жодного разу не заряжалась. Тому

перше, що треба зробити після покупки ноутбука - це зарядити його батарею.

До речі, батарея ноутбука заряджається і при вимкненому ноутбуці. Досить підключити до ноутбука зарядний пристрій і включити його в 220В.

Але якось не піднімається рука дати раду спочатку зарядити повністю батарею, і лише потім включити новенький ноутбук. Навряд чи у кого-то на це вистачить терпіння. Адже хочеться побачити своє придбання, так би мовити, в дії.

Отже, підключаємо новенький ноутбук із зарядним пристроєм, зарядний пристрій підключаємо до електричної мережі 220В, включаємо ноутбук, завантажуємо. Одночасно починається заряд батареї ноутбука. Цю зарядку тепер не можна переривати до тих пір, поки батарея зарядиться до 100%. Навіть якщо такий заряд триватиме довго, кілька годин, наприклад.

Нову батарею ноутбука треба обов'язково зарядити до 100%, поки не згасне (або не змінить свій колір з жовтого або червоного на зелений) індикатор батареї для ноутбука, який, як правило, є у всіх подібних пристроях.

Індикатори ставлять тільки на ті пристрої і процеси, які є найбільш важливими для контролю. Раз є індикатор заряду батареї, значить батарея ноутбука є дуже важливим пристроєм комп'ютера. Не будемо про це забувати ніколи.

При першому включенні ноутбука обов'язково добиваємося 100% заряду батареї. Заряд не припиняємо навіть в тому випадку, якщо індикатор Windows (зображення акумуляторної батареї, розташоване на Панелі завдань Windows в правій її частині) показує 100% заряд батареї ноутбука: При першому включенні ноутбука обов'язково добиваємося 100% заряду батареї Але якщо при цьому вбудований в ноутбук індикатор не показує закінчення заряду (не вимикається або не змінює свій колір на зелений), заряд батареї продовжуємо:

Поки про закінчення заряду батареї нам не вкаже світловий індикатор батареї для ноутбука. Він або змінить свій колір на зелений, або згасне взагалі.

До речі, миготіння світлового індикатора заряду батареї ноутбука означає, що батарея ноутбука практично розряджена, до рівня, близького до 0%. Продовження теми читайте в наступних статтях.

PS За комп'ютерної грамотності можна ще прочитати:

Як правильно користуватися акумуляторною батареєю ноутбука

Автоматичне управління електроживленням ноутбука

Ручне управління електроживленням ноутбука

7 правил експлуатації батареї ноутбука

Старий ноутбук: розряджається акумуляторна батарея


Автор: Юрій Воробйов


Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью