• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Ігор Ашманов: США не зможуть надати доказів злому пошти Росією

24 липня глава нацкомітету Демократичної партії Деббі Вассерман-Шульц пішла у відставку через витік електронного листування партійного керівництва. З листування випливає, що партійний апарат відкрито підтримував на праймеріз Хілларі Клінтон на шкоду Берні Сандерсу . 24 липня глава нацкомітету Демократичної партії Деббі Вассерман-Шульц пішла у відставку через витік електронного листування партійного керівництва

Представник передвиборного штабу Клінтон заявив, що сервера партії були зламані російськими хакерами і що це нібито свідчить про намір Росії допомогти Дональду Трампу. Передвиборний штаб Трампа категорично це спростував. Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков не став коментувати повідомлення про те, що хакери, пов'язані з Росією, мають відношення до скандалу з листами Клінтон.

Раніше Правда.Ру повідомляла, що глава російського МЗС Сергій Лавров висловився у відповідь на прохання прокоментувати причетність Росії до злому цілком однозначно - міністр заявив, що "не хотів би використовувати лайливих слів".

Про ситуацію, що склалася Правда.Ру поговорила з російським підприємцем у сфері інформаційних технологій, штучного інтелекту та розробки програмного забезпечення, генеральним директором компанії "Ашманов і партнери" Ігорем Ашманова.

На думку співрозмовника Правда.Ру, США не зможе надати докази причетності російських хакерів до злому. Зовсім недавно з'явилася новина про те, що НАТО збирається прирівняти кібер атаки і кібер війну до звичайної війні.

"Навіщо це робиться? Це робиться для того, щоб тепер не треба було навіть виходити на трибуну і розмахувати колбою, в якій насипано товчений крейда. Тому що довести, що ти піддався атаці хакерів з якогось конкретного держави, звичайно, неможливо", - заявив Ігор Ашманов.

По-перше, на думку підприємця, такі докази не в силах оприлюднити жодна зі світових спецслужб. А по-друге, таку інформацію можна отримати в принципі. Справа в тому, що хакери вельми вміло завжди "замітають сліди", для цього є величезна кількість інструментів.

Тому такі звинувачення, які висувають США, робляться, на думку Ігоря Ашманова, виключно для того, щоб мати гучні інфоприводи, бездоказово звинувачувати кого завгодно, а потім починати війну, якщо є бажання.

"Уже не треба придумувати, що щось відбувається на території відбувається, що є ядерна зброя, хімічна зброя - нічого цього не треба. Кажеш просто:" А АНБ нам сказав, що на нас веде атаку таке-то держава! "- все , це привід для війни, ми адже прирівняли кібератаки до військових дій. І ось тут ситуація рівно така ж ", - розповів Ігор Ашманов кореспонденту Правди.Ру.

Крім того, експерт додає, що навіть якщо раптом з'явилися б докази, їх мало хто зміг би прочитати і розшифрувати - це були б логи якихось серверів. Навіть фахівці, які побачать їх, не розберуться з розшифровкою. Більш того, докази подібного роду можна як завгодно сфабрикувати. Адже злом сервера - це не реальний теракт або вбивство, де є хоча б місце злочину, сцена, докази і т.д. а при кібератаки нічого цього немає.

"Можна сфабрикувати, але, як правило, їх показувати не будуть, а будуть просто публікувати заяви різних людей, які нібито мають до цього відношення. Тобто це просто спосіб генерації інфоприводів, найдешевший в історії. Просто говоримо, що на нас напали.

- А доведіть? - Наші спецслужби говорять, що напали. - А де можна побачити? - А не де подивитися. ", - підсумував Ігор Ашманов бесіду з кореспондентом Правди.Ру.

Читайте останні новини Pravda.Ru на сьогодні

Навіщо це робиться?
А доведіть?
А де можна побачити?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью