• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Ідеальний подарунок любителю олдтаймеров

Пристрасть до класичних автомобілів, як і будь-яка інша пристрасть, майже завжди йде корінням в дитинство. Який радянський хлопчисько не був у «шкільні роки чудесні» експертом в автомобілях? Чим відрізняється стара «Волга» від нової? А перші «Жигулі» від третьої моделі? Для багатьох любителів ретро-техніки саме з таких питань і почалося серйозне захоплення на все життя.

Для багатьох любителів ретро-техніки саме з таких питань і почалося серйозне захоплення на все життя

Немає нічого дивного в тому, компанії з виробництва годин враховують цю чоловічу прихильність до «машинкам» свого давно пішов дитинства. При виготовленні та рекламі нового годинника традиційно використовують як прославлені автомобільні імена, так і популярні мотиви автоностальгіі і любові до олдтаймер.

Співпраця часових і автомобільних марок стало таким популярним, що впору виділяти такий годинник в самостійний клас як годинник для дайвінгу, яхтингу або альпінізма.Марка Bentley успішно співпрацює з Breitling, Mercedes - з TAG Heuer і IWC і так далі ... Однак до останнього часу «автомобільні годинник» були майже виключно прерогативою великих європейських годинних компаній, та й ціни годин, присвячених легендарним автомобільним маркам, часто виявлялися цілком порівнянні з цінами самих автомобілів!

До того ж близька для всіх дорослих «хлопчаків» Радянського Союзу тема радянських автомобілів і ностальгічні почуття наших співвітчизників до самого останнього часу не отримали свого годинного втілення. Ситуація змінилася тільки в 2012 році - в повній відповідності з народною мудрістю «буде і на нашій вулиці свято»! В цьому році в Швейцарії були випущені колекційні годинники UNIQ M21 , Приурочені до 55-річчя випуску легендарного радянського автомобіля Волга ГАЗ 21.

В цьому році в Швейцарії були випущені колекційні годинники  UNIQ M21  , Приурочені до 55-річчя випуску легендарного радянського автомобіля Волга ГАЗ 21

Дизайн циферблата і стрілки годинника повторювали дизайн оригінальних автомобільних годин з приладової панелі прославленого ГАЗ 21. На жаль, годинник M21 вийшли строго обмеженою серією, що складалася всього з 300 номерних примірників, тому попит на них швидко перевищив пропозицію. Ось тоді-то і з'ясувалося, що ідея автоностальгіі і тема ретроавтомобілізма вкрай популярна і затребувана!

Вартові компанії побачили велику зацікавленість любителів олдтаймеров в подібних наручних годинниках - і пропозиція не забарилося з'явитися на ринку. У 2013 році була представлена ​​нова модельна лінія наручних годинників нового часового бренду CCW (Classic Car Watches) - «клубні годинник». Всього в клубну лінійку Classic Car Watches входить п'ять оригінальних моделей в семи колірних модифікаціях.

Модель С20 «Перемога» - рубінового або коричневого відтінків. Дизайн циферблата годинника заснований на оформленні автомобільних годин «Перемоги».

Дизайн циферблата годинника заснований на оформленні автомобільних годин «Перемоги»

Модель С21 «Волга» - сіро-коричневого або синього відтінків. Годинники детально повторюють стиль годинника на панелі приладів легендарного радянського автомобіля ГАЗ-21 «Волга».

Годинники детально повторюють стиль годинника на панелі приладів легендарного радянського автомобіля ГАЗ-21 «Волга»

Модель С-24 продовжує традицію клубних наручних годинників від CCW, детально відтворюючи стиль і повторюючи цікаву форму годин на панелі приладів автомобіля ГАЗ-24 «Волга». На безеле по периметру циферблата виштампувані індекси чотирьох класичних моделей «Волга»: від легендарної «21» до яскравої «24». Мітки безеля збігаються з вартовими значеннями другої половини доби.

Годинники С2103 засновані на стилі оформлення приладової панелі легендарного радянського автомобіля ВАЗ 2103 «Жигулі». Годинники були зроблені на замовлення і в співробітництві з Клубом Власників ВАЗ 2103.

Модель С-412 - спогад про класичних моделях марки «Москвич». На циферблаті годинника С412 зібрані в коло індекси восьми моделей московських малолітражок і чотири назви самого заводу: абревіатури КІМ, ЗМА, МЗМА і АЗЛК. Колірна гамма циферблата - коричневий з блакитним. Це асоціація і з вінтажній матовою фарбою «слонів» чотирьохсотий і чотири сотні першої моделей, і з яскравою бірюзою чотири сотні на дванадцяту «Москвича» на ралі «Лондон - Мехіко» 1970 року. Розкладка циферблата нагадує про диск спідометра «Москвичів» другого покоління - 402, 403 і 407, а також 410 і 411.

Центральна напис на годиннику повторює марочний орнамент на капотах найперших «Москвичів». Автомобіль і індекс «412» - як зеніт кар'єри і репутації класичних «Москвичів» - зведений і в зеніт циферблата. А домінантою композиції і зовсім є помаранчевий трикутник - як задній покажчик повороту, один з найхарактерніших і впізнаваних елементів дизайну «Москвича-412».

Чи не кожен дорослий «хлопчисько», що народився в Радянському Союзі, зможе знайти в цьому годиннику щось зі свого дитячого захоплення автомобілями. Поза всяким сумнівом, такий годинник, що поєднують в собі практичність зрілості і щемливу нотку безповоротно пішов дитинства, порадують не тільки будь-якого любителя олдтаймеров, але і практично кожного чоловіка, який в далекому дитинстві любив грати «в машинки». Подавши такий подарунок своєму коханому чоловікові (чоловікові, батькові, братові), ви сколихне в його душі давні щасливі спогади і допоможете ненадовго повернутися в те безтурботне час. А купуючи автомобільні годинник для самого себе, ви немов відсилаєте їх в своє власне дитинство ...

Особливо хотілося б відзначити передноворічну акцію сайту retrosalon.ru - подарункові набори. Напередодні Нового 2014 року компанія пропонує три моделі клубних годин в комплекті з подарунковими фоліантами - книгами:

Подарунковий набір «ГАЗ 24»:

Книга «24 Нова Волга» + годинник Газ 24 «З 24»

Подарунковий набір «Жигулі»:

Подарунковий набір «Жигулі»:

Книга «Я ВАЗ любив» і Годинники С2103 «Жигулі»

Подарунковий набір «ГАЗ 21»:

Книга Івана Падеріна «21» + годинник ГАЗ 21 «З 21»

Ці подарункові ретро-автомобільні набори просто створені для ідеального новорічного подарунка будь-якому чоловіку, який небайдужий до історії автомобілізму!

П.С. Варто відзначити, що CCW приймає замовлення на виробництво годинників тиражем від 150 штук. Як показує досвід Клубу власників ВАЗ 2103, шлях від ідеї однодумців на інтернет-форумі до виробництва годин, присвячених улюбленому автомобілю, не так і довгий! За словами годинникової компанії, весь процес - від створення ідеї до появи готових годин в Москві - займає 6-8 місяців. Може, і читачі порталу oldtimer.ru коли-небудь зможуть придумати і створити клубну модель годинника, присвячену якомусь унікальному олдтаймер ...

ru  коли-небудь зможуть придумати і створити клубну модель годинника, присвячену якомусь унікальному олдтаймер

Який радянський хлопчисько не був у «шкільні роки чудесні» експертом в автомобілях?
Чим відрізняється стара «Волга» від нової?
А перші «Жигулі» від третьої моделі?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью