• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Ідеальна посилальна маса

Навіть сьогодні зовнішні посилання мають велике значення для успішного просування сайту. Якісна посилальна маса в рази підвищує потенціал веб-проекту, дозволяє домогтися швидких і помітних результатів. Від посилань залежить стан ресурсу у видачі, а також рівень його популярності.
Але як повинна виглядати ідеальна посилальна маса?
Що слід врахувати, сконцентрувавшись на прирості зовнішніх посилань?
Які параметри визначають корисність і цінність линка?
1. Текст анкора.
Якщо говорити про декілька зовнішніх посиланнях, то все їх анкор повинні відрізнятися. Навіть коли різні посилання вказують на одну сторінку проекту, важливо забезпечити їх різними анкорний ( "якірними") фразами. При цьому в тексті посилання корисно використовувати ключові слова і їх варіації.
Абсолютно однакові посилання тут не приносять користі і навіть небезпечні. Через подібні лінків веб-ресурс може потрапити в бан пошукових систем, адже їх штучність очевидна. До вибору "якірного тексту" потрібно підходити з особливою увагою і відповідальністю.
Окремо варто згадати посилання без анкоров, посилання з URL в тексті, посилання з малозначущих фраз (безанкорние лінки). Для природності і різноманітності посилальної маси такі посилання обов'язково повинні бути присутніми в загальному обсязі.

2. Авторитетність донора.
Чим краще позиціонується сторінка сайту в пошукових системах, тим якісніше і більш значуща будуть її зовнішні посилання. Не випадково траст (авторитет, показник довіри) в Google розраховується для кожної сторінки окремо, і ігнорувати даний показник не можна.
Ідеальна позиція для розміщення якісної посилання - це головна сторінка донорського ресурсу. У міру руху вглиб сайту-донора цінність посилань буде знижуватися.
3. Тематичне відповідність.
Ідеальна посилальна маса повинна бездоганно вписуватися в тематику донорських сторінок. Розміщення посилань на сайтах схожої тематики істотно підвищує їх значимість і природність. Також добре, коли на просувний проект посилаються його безпосередні конкуренти.
4. Кількість посилань.
Число посилань на сторінці також позначається на якості кожного окремого лінка. Чим більше зовнішніх посилань містить донорська сторінка, тим менше їх значимість.
Найбільш небезпечні в цьому плані сторінки, захаращені посиланнями на сайти-акцептори сторонньої тематики. Розміщувати лінк в подібному місці небажано і навіть шкідливо. Штрафні санкції за подібні дії ще ніхто не відміняв.
5. Вік.
Вирішальне значення тут мають 2 параметра: вік посилання, вік донорської сторінки. Найбільш корисними будуть довгострокові лінки, розташовані на старих сайтах, авторитет яких доведений часом. При цьому важливо, щоб проект-донор продовжував розвиватися природним шляхом, відрізнявся високою відвідуваністю, не входив в чорні списки пошукових систем.
6. Сторінка-акцептор.
Вкрай важливо враховувати, куди вказує зовнішнє посилання. Сторінка-акцептор повинна чітко відповідати пропонованим запитом, анкор посилання. Якщо ж просувається сторінка не містить корисного і релевантного контенту, не приваблює інтересу цільової аудиторії, то навіщо її взагалі просувати? Подібні помилки в більшій мірі зашкодять сайту, ніж допоможуть йому.
7. Вид посилання.
Ідеальна посилальна маса повинна складатися з текстових прямих і відкритих посилань. Редіректи в даному випадку небажані. Також небажані атрибути, які забороняють індексацію линка (noindex), що забороняють перехід пошуковим роботам (nofollow).
Якщо ж текстове посилання прописати неможливо, лінк слід забезпечити додатковим текстовим описом (через теги title і alt), яке буде сприйматися пошуковими системами як анкора (основного тексту).
8. Місце розташування.
Гарна, корисна і актуальна посилання для людей практично завжди знаходиться всередині контенту сторінки, де вона оточена тематичним текстом. В окремих випадках рекламний лінк може бути винесено за межі текстового поля, але його ефективність відразу буде знижуватися. Ідеальна посилання - контекстна, відповідна тематиці опублікованого на сторінці матеріалу.
9. Зворотне посилання.
Взаємні лінки на сьогоднішній день втратили корисність для просування. Безумовно, подібні посилання враховуються пошуковими алгоритмами, але цінність їх незначна. Вага взаємних посилань штучно знижується пошуковою системою, так як деяка частка штучності тут очевидна. Штрафу за такі лінки, можливо, і не буде, але краще бути обережним.
Таким чином, навіть ці нескладні показники дозволяють вебмастеру підбирати оптимальні умови для позиціонування посилальної маси продукту, що просувається проекту. Чим більш природними будуть зовнішні лінки, тим вище виявиться їх корисність. І особливо важливі дані фактори при купівлі зовнішніх посилань за гроші.

Але як повинна виглядати ідеальна посилальна маса?
Що слід врахувати, сконцентрувавшись на прирості зовнішніх посилань?
Які параметри визначають корисність і цінність линка?
Якщо ж просувається сторінка не містить корисного і релевантного контенту, не приваблює інтересу цільової аудиторії, то навіщо її взагалі просувати?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью